Дебелина 0.7 mm
Габаритен размер (mm) H:40/W:150/L:2500
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Габаритен размер (mm) H:40/W:150/L:2500
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 150 mm |
| Височина: | 40 mm |
| Дължина: | 2500 мм |
| Материал: | Метал |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелна скара Elmark EM560200604WM, широчина 200 mm, височина 60 mm, дължина 2500 mm, метална, сива19.27 €
/37.70 лв
Кабелен канал Elmark EM5628060S, широчина 80 mm, височина 60 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, сив17.93 €
/35.07 лв
Кабелен канал Elmark, универсален, широчина 300 mm, височина 40 mm, дължина 2500 mm, метален17.63 €
/34.48 лв

