Дебелина 0.6 mm
Габаритен размер (mm) H:40/W:50/L:2500
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Габаритен размер (mm) H:40/W:50/L:2500
Виж още Кабелни канали и Скари Elmark
Виж всички Кабелни канали и Скари в категорията
Технически характеристики
| Вид: | Кабелен канал |
|---|---|
| Тип: | Универсален |
| Широчина: | 50 mm |
| Височина: | 40 mm |
| Дължина: | 2500 мм |
| Материал: | Метал |
| Цвят: | Сив |
| Особеност: | няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кабелен канал Legrand 030092, подов, широчина 50mm, височина 12mm, дължина 2000mm, сив9.27 €
/18.14 лв
Кабелен канал Elmark EM5626040S, широчина 60 mm, височина 40 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, сив8.95 €
/17.51 лв
Кабелен канал Elmark EM5624025P, широчина 40 mm, височина 25 mm, дължина 2000 mm, пластмасов, кафяв8.89 €
/17.39 лв

