Този APC Easy UPS осигурява защита на захранването при нестабилни условия на захранване в домове и малки офиси, като осигурява постоянна и надеждна връзка в най-критичните моменти. 1000VA UPS за монтаж на пода/стената има общо 6 изхода, като всички те осигуряват резервна батерия и защита от пренапрежение. Той има енергиен рейтинг за пренапрежение от 156 джаула. Разполага с функция за автоматично регулиране на напрежението, която коригира спадовете и пренапреженията до подходящи нива.

| Енергийна консумация и управление | |
| Изходна мощност (VA) | 1000 VA |
| Изходна мощност | 600 W |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Входна честота на захранващия източник | 50/60 Hz |
| Интерфейс | |
| Брой контакти | 1 |
| Дължина на кабела | 1.52 m |
| Battery | |
| Тип батерия | leakproof |
| Време за зареждане на батерия | 8 h |
| Напрежение на батерията | 230 V |
| Battery capacity | 9 VAh |
| Design | |
| Цвят на продукта | Black |
| Ниво на шума | 40 dB |
| Звукови аларми | Да |
| Друга техническа информация | |
| Изходно напрежение | 230 V |
| Входни конектори | IEC-320 C14 |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 40 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 0 - 90 % |
| Сертификати | |
| Сертификати | CE |
| RoHS compliance | Да |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 160 mm |
| Дълбочина | 305 mm |
| Височина | 92 mm |
| Тегло | 5700 g |
| Ширина на опаковката | 143 mm |
| Дълбочина на опаковката | 373 mm |
| Височина на опаковката | 237 mm |
| Тегло на опаковката | 6000 g |
Виж още UPS APC
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 1000 VA |
|---|---|
| Тип: | Line Interactive |
| Формфактор: | Mini Tower |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.26 €
/16.16 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
24.49 €
/47.90 лв
-
433.96 €
/848.75 лв
-
28.22 €
/55.20 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
63.87 €
/124.92 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
59.12 €
/115.62 лв
-
36.44 €
/71.26 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
423.51 €
/828.32 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
105.32 €
/205.99 лв
-
26.23 €
/51.29 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
12.24 €
/23.94 лв
-
25.06 €
/49.01 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
132.54 €
/259.22 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
10.38 €
/20.29 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
58.56 €
/114.53 лв
-
58.56 €
/114.53 лв
-
23.13 €
/45.23 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
67.02 €
/131.08 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
2360.21 €
/4616.17 лв
-
268.85 €
/525.82 лв
-
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
-
11.59 €
/22.67 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
89.99 €
/176.00 лв
-
368.99 €
/721.68 лв
-
247.99 €
/485.03 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
125.16 €
/244.78 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
101.99 €
/199.47 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
184.99 €
/361.81 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
560.99 €
/1097.20 лв
-
1386.68 €
/2712.11 лв
-
1190.28 €
/2327.99 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
18.71 €
/36.59 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
27.75 €
/54.28 лв
-
11.50 €
/22.49 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
12.78 €
-
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
105.41 €
/206.16 лв
107.78 € -
4.80 €
/9.38 лв
5.17 € -
87.84 €
/171.80 лв
89.83 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
89.04 €
/174.15 лв
94.80 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
UPS APC Back-UPS BV, 1000VA/600W, Line Interactive, Mini Tower101.99 €
/199.47 лв
UPS APC BVX900LI, 900VA/480W, Line Interactive102.57 €
/200.62 лв
UPS CyberPower BR700ELCD, 700VA/420W, Line interactive, Tower99.25 €
/194.11 лв
















































































