Dell 16
Edge-to-edge clarity
Enjoy crisp, expansive visuals on a 16" screen with up to FHD+, optional touchscreen capabilities, and a 16:10 aspect ratio—delivering a wide, immersive viewing experience.

All-day comfort
Dell ComfortView Plus helps reduce harmful blue light emissions while preserving true-to-life color, keeping your eyes comfortable even during prolonged screen time.

Productivity-ready features

16" (40.64 cm), 1920×1200 (WUXGA), 300 nits, IPS, Anti-Glare, 60 Hz
NVIDIA GeForce MX570A 2GB GDDR6
FHD RGB camera
Intel Core 7 150U, 10C (2P + 8E) / 16T, P-core 1.8 / 5.4GHz, E-core 1.2 / 4.0GHz, 12MB, 15W-55W TDP
16GB DDR5 5200 MT/s (2×16 GB), up to 64 GB
1000GB M.2 PCIe NVMe
HDMI
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort 1.4 and Power Delivery
WLAN: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO
Bluetooth
Backlit keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0, One wedge-shaped lock slot
SD Card Reader
4-cell, 54WHr Battery
65W AC adapter
Windows 11 Pro
35.7 x 25.0 x 1.7 cm
1.98 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce MX570 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 7 |
| Модел процесор: | 150U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.98 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.7 x 25.0 x 1.7 cm |
| Серия: | Dell 16 |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15 DC15250
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Latitude 5450
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4833.85 €
/9454.19 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
959.25 €
/1876.14 лв
1226.56 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1242.72 €
/2430.55 лв
1363.80 €
Лаптоп Acer Nitro V16 ANV16-71-58D7 (NH.QTREX.00B), десетядрен Intel Core i5-14450HX 2.4/4.8 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 4050 6GB, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS1141.25 €
/2232.09 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10(83JM0021BM)(сив), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 225H 2.5/4.9GHz, 16"(40.64cm) 2.8K OLED Display, 32GB LPDDR5x, 512GB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, No OS, 1.72kg1140.33 €
/2230.29 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15IRX9 (83DV00L4BM)(сив), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX 2.6/4.9 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 4050 6GB, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS1143.16 €
/2235.84 лв

























































































































