DeepCool LD240
The new LD240 is a jump into the next evolution of DeepCool liquid coolers. Everything you love from DeepCool AIOs of the previous generation, but with the inclusion of a multi-line CPU status screen and a brand new GEN 5 pump! Clear up precious room on your desktop by moving the CPU monitoring software off your screen and onto the pump in your computer tower.
Specs:
| Intel Sockets | LGA1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD Sockets | AM5/AM4 |
| Net Weight | 1476 g |
| Radiator Dimensions | 282×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 89×78×53 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.35 A |
| Pump Power Consumption | 4.2 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 600~2400 RPM±10% |
| Fan Airflow | 72.04 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.48 mmAq |
| Fan Noise | ≤38.71 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.22 A |
| Fan Power Consumption | 2.64 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.55 W(PUMP)/ 2.1 W(FAN×2) |
| Display Type | LED Digital Display |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
140.72 €
/275.23 лв
-
7.44 €
/14.55 лв
-
72.60 €
/142.00 лв
-
30.29 €
/59.24 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
107.06 €
/209.39 лв
-
13.13 €
/25.67 лв
-
60.57 €
/118.47 лв
-
7.89 €
/15.44 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
19.84 €
/38.81 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
8.66 €
/16.93 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
8.01 €
/15.67 лв
-
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
26.06 €
/50.96 лв
-
117.68 €
/230.17 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
47.96 €
/93.80 лв
-
5.43 €
/10.63 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
92.94 €
/181.78 лв
-
15.07 €
/29.48 лв
-
31.00 €
/60.63 лв
-
43.08 €
/84.25 лв
-
Охлаждане за процесор Arctic Freezer 36 CO, съвместимост със сокети Intel LGA1851/1700 & AMD AM5/AM4
33.12 €
/64.77 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
15.71 €
/30.73 лв
-
17.29 €
/33.81 лв
-
5.07 €
/9.92 лв
-
5.07 €
/9.92 лв
-
5.76 €
/11.26 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
27.40 €
/53.59 лв
-
15.63 €
/30.58 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
17.10 €
/33.45 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
64.53 €
/126.21 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
19.40 €
/37.95 лв
-
37.71 €
/73.76 лв
-
21.71 €
/42.46 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
24.90 €
/48.71 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
22.26 €
/43.53 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
43.19 €
/84.47 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
19.02 €
/37.20 лв
-
30.56 €
/59.77 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
22.03 €
/43.08 лв
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
21.33 €
/41.72 лв
24.87 € -
39.22 €
/76.71 лв
44.64 € -
15.78 €
/30.87 лв
19.77 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
45.02 €
/88.05 лв
46.57 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
39.22 €
/76.71 лв
44.64 € -
17.87 €
/34.95 лв
19.06 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.25 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
38.21 €
/74.74 лв
39.24 € -
7.27 €
/14.22 лв
15.92 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
37.95 €
/74.22 лв
38.62 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
82.41 €
/161.18 лв
96.05 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Водно охлаждане за процесор DeepCool LS520 SE WH, съвместимост със сокети Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM485.75 €
/167.72 лв
Охлаждане за процесор Noctua NH-U9 TR4-SP3, съвместимост с AMD TR4/SP385.87 €
/167.95 лв
Водно охлаждане за процесор DeepCool LS520 SE, съвместимост със сокети Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 & AMD AM5/AM485.93 €
/168.06 лв











































































































