Daewoo 32DM63HA
Display:
Smart Features:
Design:
Характеристики
Вид: LED
Smart TV: Да
Размер на екрана (inch): 32
Размер на екрана (см): 81
Резолюция: 1366x768 HD Ready
Видеоприложения: NETFLIX; DISNEY+; AMAZON PRIME VIDEO
Wi-Fi: Вграден
Видеохарактеристики: HDR10; DYNAMIC CONTRAST; DIGITAL NOISE REDUCTION
Аудио технология: DOLBY DIGITAL PLUS; DOLBY AUDIO PROCESSING
Брой говорители: 2
Цифров тунер: DVB T2/C2/S2
Брой HDMI входа: 2
Брой USB входа: 1
Bluetooth: Да
Годишна енергийна консумация, kWh/1000h: 26
Обща мощност на вградените говорители (RMS), W: 12
Виж още Телевизори DAEWOO
Виж всички Телевизори в категорията
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип: | LED |
| Разделителна способност (max): | HD (1366x768 pix.) |
| Качество на изображението: | HD |
| HDMI портове: | 2 |
| Smart TV: | Да |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x В x Д см): | Не е указано |
| Тегло: | Не е указано Kg |
| Мощност на говорителите: | 12 W |
| Електричесна консумация: | 26 W |
| Извит екран: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
- 2
- 1
Какво пазаруват другите
Най-продавани продукти
Промоционални продукти
Тонколони Edifier S350DB, 2.1, 150W RMS (2x40W + 70W), Bluetooth, 3.5mm жак, Optical, Coaxial, черни