.jpg)
Разширена гаранция за ASUS продукти
Ако наскоро сте закупили лаптоп Zenbook, Vivobook S, ProArt или ROG между 10.10.2024 г. и 30.06.2026 г., имате право на допълнителна едногодишна гаранция! Тази специална промоция е нашият начин да Ви благодарим, че избрахте ASUS.
Не пропускайте тази чудесна възможност да удължите защитата на новото си устройство. Регистрацията на крайния потребител е бърза и лесна, осигурявайки Ви спокойствие при използването на продуктите на ASUS. Кликнете върху връзката по-долу, за да регистрирате устройството си и да получите безплатно удължаване на гаранцията с една година още днес.
Крайният срок за регистрация на посочените продукти е 30.06.2026 г. Устройства, регистрирани след тази дата, няма да имат право на удължаване на гаранцията.
ПЪЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КАМПАНИЯТА
Final Registration End Date
2026/07/01 00:59
Asus Vivobook S 14 S5406SA-QD123W
90NB15R3-M00B00
Mist Blue
14" (35.56cm) WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, 60Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED, Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, Glossy, non-touch
Integrated Intel Arc Graphics 140V, 1.95GHz Graphics Frequency, 64 Peak GPU TOPS, 8 Xe-cores, Ray Tracing
FHD camera with IR function to support Windows Hello, with privacy shutter, built-in microphone
Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7GHz, 12MB, 17W-37W TDP, Intel AI Boost NPU, 47 peak TOPS, total up to 115 TOPS
16GB LPDDR5X-8533MT/s memory on package
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 slot
Micro SD card reader
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2
Bluetooth 5.4
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology, harman/kardon (Mainstream)
75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB without Num-key, 1.7mm Key-travel, with Copilot key
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
31.05 x 22.19 x 1.39 ~ 1.59 cm
1.3 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140V |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 258V |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.3 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 31x21x1.57 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Vivobook S 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO216_PB14250_EMEA_UBU)(сребрист) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 41368.65 €
/2676.84 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO216_PB14250_EMEA_UBU)(сребрист), осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Linux1368.65 €
/2676.84 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15IRX10 (83JE00QHBM)(сив), шестнадесетядрен Intel Core i7-13700HX 2.1/5.0GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display & GF RTX 5060 8GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1366.55 €
/2672.74 лв




































































































































