Asus Vivobook Go 15 E1504FA
Бъдете продуктивни в движение

Той е лек. Той е компактен. Той е ASUS Vivobook Go 15 и е проектиран да ви помогне да бъдете продуктивни и да се забавлявате, където и да сте! Благодарение на пантата с разтвор до 180°, физическия щит на уеб камерата и големия набор от удобни функции на дизайна, включително великолепния дисплей, Vivobook Go 15 е лаптоп, който ще ви даде пълна свобода!

Очевидно превъзходен дисплей
Vivobook Go 15 разполага със зашеметяващо ясен и ярък дисплей с намален риск от умора на очите по време на дългите зрителни сесии благодарение на панела, сертифициран за грижа към очите от TÜV Rheinland. NanoEdge дизайнът с тънка рамка ви осигурява по-голямо пространство за работа по много задачи наведнъж и по-завладяващо зрително изживяване.

Производителност
Мисиите са изпълнени!
Vivobook Go 15 е захранван от мощта на процесор до AMD Ryzen 5, 16 GB бърза LDDR5 памет и 512 GB хранилище, за да изпълните всичките си задачи и мисии.

Батерия
Бързо зареждане
Vivobook Go 15 поддържа бързо зареждане, така че можете да възстановите 60% заряд само за 49 минути. Ще сте готови за действие по-бързо от всякога!

Звук
Изключителен звук, за да чувате целия свят
Vivobook Go 15 предлага изключително мощен и кристално ясен звук с ASUS SonicMaster и DTS Audio Processing. Комбинацията от хардуер и софтуер увеличава силата на звука и премахва шума, за да подобри чистота и да се насладите по-добре на звуковото си изживяване.

Панта с разтвор 180°
Широк разтвор за споделяне
Vivobook 15 Go разполага с прецизно изработена панта с разтвор до 180°, която улеснява споделянето на съдържание и съвместната работа с други хора.

Свързаност
Съвършенство във всеки детайл
Vivobook 15 Go ви поддържа винаги свързани с цялостен комплект I/O портове. Налични са USB-C 3.2 Gen 1 порт, USB 3.2 Gen 1 Type-A порт, USB 2.0 порт, HDMI изход и комбиниран аудио жак, така че е лесно да свържете съществуващи периферни устройства, дисплеи и проектори.
15.6" (39.62cm) FHD (1920 x 1080) 16:9, LED Backlit, 60Hz 250nits, 45% NTSC, Anti-glare display, non-touch screen
Integrated AMD Radeon 610M Graphics
720p HD camera with privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
16GB LPDDR5 on board
512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1
Bluetooth 5.3
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
SonicMaster, built-in speaker
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion battery
45W AC Adapter
Backlit chiclet keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
36.03 x 23.25 x 1.79 cm
1.63kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 610M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7520U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.3 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.63 Kg |
| Цвят: | Зелен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.02 x 23.64 x 1.81 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus VivoBook |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus ZenBook
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
79.38 €
/155.25 лв
120.00 € лв -
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
747.21 €
/1461.41 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1146.31 €
/2241.99 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
612.77 €
/1198.48 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв
Лаптоп Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1867 (90NB0ZR2-M04150), четириядрен AMD Ryzen 5 7520U 2.8/4.3GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Type-C, No OS433.39 €
/847.64 лв
Лаптоп Lenovo V15 G4 AMN (82YU0100BM)(черен), четириядрен AMD Ryzen 3 7320U 2.4/4.1GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1, No OS, 1.65kg433.65 €
/848.14 лв
Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL(83GW007WBM)(черен), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Display, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS,K 1.6kg434.80 €
/850.40 лв










































































































