| Енергийна консумация и управление | |
| Изходна мощност (VA) | 750 VA |
| Изходна мощност | 500 W |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Входна честота на захранващия източник | 50/60 Hz |
| Рейтинг на пренапрежение | 459 J |
| Аварийно изключване | O |
| Интерфейс | |
| Брой контакти | 4 |
| AC outlet types | C13 coupler,C14 coupler |
| Брой USB 2.0 порта | 1 |
| Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта | 1 |
| Battery | |
| Технология на батерията | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Време за зареждане на батерия | 3 h |
| Battery capacity | 168 Ah |
| Battery replacement alarms | Audible |
| Automatic battery test | Да |
| Cold start | Да |
| Батерия позволяваща гореща смяна | Да |
| Design | |
| Форм фактор | Rackmount |
| Цвят на продукта | Black |
| Дисплей | LCD |
| Време за реакция | 2 ms |
| Surge protection | Да |
| Ниво на шума | 46 dB |
| Светодиодни индикации | Да |
| Звукови аларми | Да |
| Брой в палет | 16 броя |
| Характеристики за управление | |
| Web управление | Да |
| Друга техническа информация | |
| Входни конектори | IEC-320 C14 |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Изходно напрежение | 230 V |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 40 °C |
| Температура за съхранение | -15 - 45 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 0 - 95 % |
| Относителна влажност при съхранение | 0 - 95 % |
| Нормална височина за работа | 0 - 3000 m |
| Нормална височина при съхранение | 0 - 15000 m |
| Сертификати | |
| Сертификати | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| RoHS compliance | Да |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 432 mm |
| Дълбочина | 406 mm |
| Височина | 89 mm |
| Тегло | 17240 g |
| Ширина на опаковката | 546 mm |
| Дълбочина на опаковката | 584 mm |
| Височина на опаковката | 241 mm |
| Тегло на опаковката | 21180 g |
| Съдържание на опаковката | |
| Включени кабели в комплекта | Input power cable,USB cable |
| Бързо ръководство за инсталиране | Да |
Виж още UPS APC
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 750 VA |
|---|---|
| Тип: | Line Interactive |
| Формфактор: | Rack |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
137.53 €
/268.99 лв
-
57.33 €
/112.13 лв
-
12.73 €
/24.89 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
13.73 €
/26.86 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
10.75 €
/21.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
4.91 €
/9.61 лв
-
4.27 €
/8.36 лв
-
10.42 €
/20.39 лв
-
127.99 €
/250.32 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
15.78 €
/30.87 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
19.89 €
/38.91 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
35.24 €
/68.92 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
132.54 €
/259.22 лв
-
127.99 €
/250.32 лв
-
79.80 €
/156.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
23.31 €
/45.58 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
548.27 €
/1072.33 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
9.07 €
/17.74 лв
-
8.26 €
/16.16 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
24.49 €
/47.90 лв
-
13.20 €
/25.82 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
6.88 €
/13.45 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
148.98 €
/291.38 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
73.99 €
/144.71 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
114.99 €
/224.90 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
244.99 €
/479.16 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
239.29 €
/468.01 лв
-
427.14 €
/835.41 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
437.99 €
/856.63 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
149.99 € -
368.99 €
/721.68 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
61.35 €
/119.99 лв
-
255.98 €
/500.65 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
297.32 €
/581.51 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
138.99 €
/271.84 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
196.99 €
/385.28 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
683.99 €
/1337.77 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
65.95 € -
386.99 €
/756.89 лв
-
12.57 €
/24.58 лв
17.28 € -
4.80 €
/9.38 лв
5.17 € -
7.71 €
/15.09 лв
8.00 € -
4.62 €
/9.04 лв
4.98 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
4190.81 €
/8196.51 лв
4292.40 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
86.19 €
/168.56 лв
87.91 € -
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
63.99 €
/125.15 лв
65.95 € -
78.99 €
/154.49 лв
168.72 € -
139.12 €
/272.10 лв
141.49 € -
144.99 €
/283.58 лв
149.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
UPS Socomec NETYS PR RT 3300, 3300VA/2700W, Line Interactive1214.83 €
/2375.99 лв
UPS Socomec OFYS RT U3000, 3000VA/2700W, ON LINE, Rack/Tower1227.10 €
/2399.99 лв
UPS Eaton 9E 3000i Rack (9E3000IR), 3000VA/2700W, LCD дисплей, On-Line, Rack1241.26 €
/2427.69 лв


















































































