Характеристики:
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF4-FS10117.11 |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Sleeve Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 33.40 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.19 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.28 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.36 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin Molex (4 pin) |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| RGB | Fixed RGB Да |
| ОСВЕТЯВАНЕ | Fixed RGB |
| ДРУГИ | Curved fan blades |
Виж още Вентилатори AeroCool
Виж всички Вентилатор за компютър в категорията
| Размер: | 140 мм |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.97 €
/11.68 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
19.60 €
/38.33 лв
-
48.79 €
/95.43 лв
-
7.89 €
/15.44 лв
-
15.77 €
/30.85 лв
19.77 € -
19.85 €
/38.82 лв
-
57.45 €
/112.36 лв
-
77.17 €
/150.94 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
3.65 €
/7.13 лв
-
65.97 €
/129.03 лв
-
35.96 €
/70.34 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
75.54 €
/147.75 лв
-
42.84 €
/83.79 лв
-
42.84 €
/83.79 лв
-
10.68 €
/20.89 лв
-
38.73 €
/75.76 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
15.77 €
/30.85 лв
19.77 € -
7.89 €
/15.44 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
6.41 €
/12.54 лв
-
5.76 €
/11.26 лв
-
5.17 €
/10.11 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
7.19 €
/14.06 лв
-
35.96 €
/70.34 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
37.93 €
/74.18 лв
38.62 € -
5.06 €
/9.89 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
140.72 €
/275.23 лв
-
7.44 €
/14.55 лв
-
30.20 €
/59.07 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
64.53 €
/126.21 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
43.19 €
/84.47 лв
-
22.26 €
/43.53 лв
-
21.71 €
/42.46 лв
-
24.90 €
/48.71 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
19.40 €
/37.95 лв
-
37.71 €
/73.76 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
19.02 €
/37.20 лв
-
30.56 €
/59.77 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
22.03 €
/43.08 лв
-
17.32 €
/33.88 лв
20.79 € -
39.16 €
/76.60 лв
44.64 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
22.69 €
/44.37 лв
24.87 € -
53.02 €
/103.71 лв
54.95 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
39.16 €
/76.60 лв
44.64 € -
44.94 €
/87.90 лв
46.57 € -
15.77 €
/30.85 лв
19.77 € -
17.86 €
/34.92 лв
19.06 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
16.16 €
/31.60 лв
17.25 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
38.15 €
/74.62 лв
39.24 € -
7.26 €
/14.20 лв
15.92 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
37.93 €
/74.18 лв
38.62 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 €
Вентилатор 120mm Arctic P12, 3-pin, 1800 rpm4.70 €
/9.20 лв
Вентилатор 80мм, EverCool EC8025M12BA, 2Ball, 3 Pin Molex, 2500rpm4.70 €
/9.19 лв
Вентилатор 120mm, Endorfy Zephyr EY4A017, 3-pin, 1100rpm4.78 €
/9.34 лв



































































































