DT.R1XEX.00W
Black
Intel Core i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8/3.5GHz, 20MB
Integrated Intel UHD Graphics 730, 1.55GHz Graphics Frequency, 24 EUs
16GB (1x16GB) DDR5 RAM, Up to 128 GB of Dual-channel
1x 1TB SSD M.2 PCIe
Gigabit Ethernet
2x Displayport
1x HDMI
3x USB 3.2 Gen1 Type-A
1x USB 3.2 Gen2 Type-A
1x USB 3.2 Gen2 Type-C
4x USB 2.0
180W PSU
USB keyboard
USB mouse
Windows 11 Pro
Виж още Настолни компютри Acer
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Home/Home Office |
|---|---|
| Предназначение: | Home office |
| Процесор: | Четириядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 14400 |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Честота процесор: | 2500 MHz |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | DVD RW |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 730 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
459.41 €
/898.54 лв
120.00 € лв -
441.92 €
/864.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
194.90 €
/381.19 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
Настолен компютър Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 (12XD007RBL), четириядрен Intel Core i3-14100 3.5/4.7 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Pro767.83 €
/1501.75 лв
All in One компютър Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 (F0HM00KGRI)(Luna Grey), десетядрен Intel Core 7 240H 1.8/5.2GHz, 27"(68.58 cm) FULL HD IPS Anti-glare, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Type-A, No OS766.93 €
/1499.99 лв
All in One компютър Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 (F0HM00KCRI), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 27" (68.58cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS784.99 €
/1535.31 лв









































































































