Доминиращи спецификации
Доминирайте в света на игрите с комбинираната мощност на процесор Intel® Core™ от 12-то поколение и GPU от серия NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 (напълно оптимизирани за максимален MGP). Конфигурирайте своя лаптоп за максимална скорост и масивно съхранение с два GEN 4 M.2 PCIe слота и DDR4 3200 RAM памет.
Създаден за следващото поколение игри
Процесорите Intel® Core™ от 12-то поколение ви осигуряват превъзходна производителност при игри, като същевременно ви дават гъвкавостта да извършвате много задачи безпроблемно. Иновативната нова архитектура съчетава правилното ядро с правилното работно натоварване, така че фоновите задачи няма да прекъснат играта ви - давайки ви свободата да чатите, да сърфирате, да предавате, редактирате, записвате и играете, без да пропускате нито един ритъм.
NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 серия графики
Най-новата графика се захранва от архитектурата NVIDIA RTX Ampere от второ поколение, за да ви даде най-реалистичната графика с проследяване на лъчи и най-новите AI функции като NVIDIA DLSS. Новите технологии Max-Q също използват AI, за да позволят на тънките, високопроизводителни лаптопи да бъдат по-бързи и по-добри от всякога.
Подобрете производителността с AI
NVIDIA DLSS дава на игрите ускорение с безкомпромисно качество на изображението. Увеличете настройките и разделителната способност за още по-добро визуално изживяване.
По-потапящи изживявания
Ray Tracing е Светият Граал на графиките. Той симулира начина, по който светлината се държи в реалния свят, за да създаде най-реалистичните и завладяващи графики.
Оптимизирана мощност и производителност
NVIDIA Max-Q е пакет от базирани на изкуствен интелект технологии, които оптимизират лаптопите да предоставят висока производителност в тънък форм фактор.
MUX ON, MUX OFF
С включената технология за превключване MUX можете да деактивирате интегрираната графика за повишена производителност при игри за сметка на живота на батерията.
Охладен до съвършенство
Усъвършенстваното ново шаси идва с няколко допълнителни трика в ръкава си под формата на охлаждане с двоен вентилатор, двойни всмукателни отвори (отгоре и отдолу) и дизайн с четири ауспуха.Отворете помощното приложение NitroSense за допълнителен контрол и поемете управлението на скоростите на вентилатора, осветлението и др.
Ключът към победата
Подправете нещата с осветената клавиатура и поемете контрол върху вътрешната работа на лаптопа чрез специалния клавиш NitroSense. WASD и клавишите със стрелки също са подчертани за лесна видимост в трудни моменти.
Преодолява звуковата бариера
По-добрият звук осигурява конкурентно предимство, както и по-завладяващо изживяване чрез двойните 2W високоговорители. С DTS:X® Ultra звуците са ясни и могат да бъдат доставени в 3D пространствен звуков пейзаж, което ви позволява да чуете откъде идват опонентите ви с перфектна прецизност.
Убийствена свързаност
С Ethernet контролера Intel® Killer E2600, Intel® Killer™ Wi-Fi 6 AX1650i и Control Center 2.0 имате всички необходими инструменти, за да елиминирате онлайн конкуренцията. Вие заслужавате надеждната връзка с ниска латентност, която могат да предложат само мрежите Killer.
Изобилие от портове
Свържете всичките си периферни устройства към пълната гама от портове, включително HDMI 2.1, Intel® Thunderbolt™ 41 и най-новия стандарт USB 3.2 с поддръжка на Gen1 и 2.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | i5 |
| Модел процесор | 12500H |
| Архитектура | Alder Lake |
| Брой ядра | 12 |
| Номинална честота | 3.3 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.5 GHz |
| Кеш | 18432 kB |
| Технология процесор | 10 нм |
| Вграден графичен процесор | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Скорост на обновяване | 144 Hz |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 16 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 2 |
| Заети слотове | 2 |
| Честота | 3200 MHz |
| Максимална поддържана памет | 32 GB |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 1 TB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Допълнителна |
| Видео чипсет | nVidia GeForce RTX |
| Модел видео карта | RTX 3050 |
| Капацитет видео памет | 4096 MB |
| Тип памет видео карта | GDDR6 |
| Технология видео карта | GeForce Experience Direct X12 nVidia DLSS |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | DTS HD Audio |
| Мощност говорители | 4 W |
Свързаност и портове
| Портове | 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 2 x USB 3.2 Type A Gen 2 |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична връзка | 802.11 ax 2x2 |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Серия | Acer Nitro 5 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360.4 x 271.1 x 26.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Парола BIOS Парола HDD TPM Kensigton Lock |
| Включени аксесоари | 180W адаптер |
| Живот на батерията | 4.5 h |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Честота на опресняване на екрана 144Hz Батерия 57Wh |
| Цвят | Черен |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.91 €
/29.16 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
36.47 €
/71.33 лв
-
71.71 €
/140.26 лв
-
53.15 €
/103.94 лв
-
13.82 €
/27.02 лв
-
55.72 €
/108.99 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
14.61 €
/28.58 лв
-
113.20 €
/221.39 лв
-
554.93 €
/1085.35 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
106.55 €
/208.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
105.91 €
/207.15 лв
112.89 € -
1268.06 €
/2480.12 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
13.05 €
/25.52 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
173.83 €
/339.99 лв
-
33.06 €
/64.66 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
9.09 €
/17.78 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
8.96 €
/17.52 лв
-
161.18 €
/315.24 лв
-
7.62 €
/14.90 лв
-
28.86 €
/56.45 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.63 €
/36.43 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
12.10 €
/23.66 лв
12.67 €
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.00 €
/9.78 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
243.37 €
/475.99 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
377.99 €
/739.28 лв
-
76.47 €
/149.56 лв
81.08 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
7.02 €
/13.73 лв
9.71 € -
248.75 €
/486.51 лв
272.50 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 € -
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
87.79 €
/171.71 лв
94.56 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
17.40 €
/34.02 лв
18.99 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
55.72 €
/108.97 лв
59.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
11.98 €
/23.43 лв
13.98 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
93.99 €
/183.83 лв
98.99 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
8.63 €
/16.89 лв
10.89 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
67.97 €
/132.95 лв
69.13 €























































































































