Ubiquiti UF-RJ45-10G product
CNOADUBIQUITIUFRJ4510GCNOADUBIQUITIUFRJ4510GCNOADUBIQUITIUFRJ4510G

SFP+ модул Ubiquiti UF-RJ45-10G, 1x LC, до 100m, single-mode

id 189835 Код: CNOADUBIQUITIUFRJ4510G
  • Безплатна доставка
163.07 лв

Всички цени са с начислен ДДС

ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиВземи на изплащане


SFP+ to RJ45 module Ubiquiti UF-RJ45-10G

The UF-RJ45-10G allows connecting RJ45 copper ethernet connections to existing SFP+ ports.

Features:


Supported Media: Copper

Connector type: RJ45

Data Rate: 1/10 GMbps

Cable Distance: 100m for 1Gbps; 10m for 10Gbps

Operating Temperature: 0°C to 70°C



Виж още Адаптери за оптични връзки Ubiquiti

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Вземи на изплащане

BNP Paribas
BNP Paribas

test1
  • CNOADUBIQUITIUFRJ4510G
  • CNOADUBIQUITIUFRJ4510G
  • CNOADUBIQUITIUFRJ4510G