Ubiquiti UF-MM-10G product
CNOADUBIQUITIUFMM10G
ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси
Ubiquiti UF-MM-10G
SFP+, 10 Gbps


Supported Media: Multi-Mode Fiber

Connector Type: (2) LC

TX Wavelength: 850 nm
RX Wavelength: 850 nm

Data Rate: 10 Gbps SFP+

Cable Distance: 300 m Operating

Temperature: 0 to 70° C (32 to 158° F)



Виж още Адаптери за оптични връзки Ubiquiti

Технически характеристики

Тип:  SFP модул multi mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNOADUBIQUITIUFMM10G