Адаптери за оптични връзки

Филтри dole

Order by Table
Order by List

  1. SFP модул MikroTik S+RJ10, SFP+ към RJ-45, 10 Gbps, до 200m, single-modeSFP модул MikroTik S+RJ10, SFP+ към RJ-45, 10 Gbps, до 200m, single-mode



    133.74 лв
  2. SFP модул Mikrotik S-55DLC80D, 2x LC, до 80 km, single-modeSFP модул Mikrotik S-55DLC80D, 2x LC, до 80 km, single-mode



    72.75 лв

Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.