MikroTik SFP+ S+31DLC10D product
CNOADMIKROTIKS31DLC10D

SFP модул MikroTik S+31DLC10D, 2x LC интерфейс, до 10 km, single-mode

id 151628 Код: CNOADMIKROTIKS31DLC10D
  • Безплатна доставка
250.46 лв

Всички цени са с начислен ДДС

ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиВземи на изплащане
S + 31DLC10D е 10G SFP + приемо-предавател с LC конектор, 1310nm, за до 10 километра

еднорежимни влакнести връзки Единиците са тествани и съвместими с CCR1036-8G-2S + и CCR1036-8G-2S + EM. Единиците са съвместими и с не-MikroTik SFP устройства.

Спецификации на продукта
Детайли
Код на продукта: S+ 31DLC10D
Съединител: Dual LC UPC
Скорост на данните: 10GB
Разстояние: 10 km
Формат: SFP +
Вид: SM
Дължина на вълната: 1310nm
8592457063322


Data Sheet


Виж още Адаптери за оптични връзки MikroTik

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Вземи на изплащане

BNP Paribas
BNP Paribas

test1
  • CNOADMIKROTIKS31DLC10D