Intel E10GSFPSR product
CNOADINTELE10GSFPSR
ОписаниеХарактеристикиРевюта / ВъпросиВземи на изплащане



Intel Compatible: E10GSFPSR

Vendor Name: FS

Form Factor: SFP+

Max Data Rate: 10.3125Gbps

Wavelength: 850nm

Max Cable Distance*: 300m over OM3 MMF

Connector: LC duplex

Optical Components: VCSEL 850nm

Media: MMF

DOM Support: Yes

TX Power: -7.3~-1dBm

Receiver Sensitivity: < -11.1dBm

Industrial Temperature Range: -40 to 85°C (-40 to 185°F)

Protocols: SFP+ MSA Compliant, CPRI, eCPRI



Виж още Адаптери за оптични връзки Intel

Технически характеристики

Тип:  SFP модул multi mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

Вземи на изплащане

BNP Paribas
BNP Paribas

Свързани продукти и тагове:


test1
  • CNOADINTELE10GSFPSR