Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. 85.13 лв

  2. 47.92 лв

  3. MikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57VMikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57V


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKRBFTC11
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    68.24 лв

  4. 39.94 лв

  5. Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPLX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    42.72 лв

  6. Opzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-ModeOpzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-Mode


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPSX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    35.72 лв

  7. Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ модул, "long reach", Multi-modeNetgear AXM763, 10GE LRM SFP+ модул, "long reach", Multi-mode


    • Netgear
    • Код: CNOADNETGEARAXM76310000S
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    831.70 лв

  8. Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ модул, "long reach", Single-modeNetgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ модул, "long reach", Single-mode


    • Netgear
    • Код: CNOADNETGEARAXM76410000S
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    831.70 лв

  9. ZyXEL SFP-SX-D, мрежови SFP модул, Multi-Mode, LC interface, до 550mZyXEL SFP-SX-D, мрежови SFP модул, Multi-Mode, LC interface, до 550m


    • ZyXEL
    • Код: CNOADZYXEL91010204001B
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    161.83 лв

  10. TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, до 550/275mTP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, до 550/275m


    • TP-Link
    • Код: CNOADTPLINKTLSM311LM
    • Гаранция: 36 месеца
    • Ограничена наличност
    50.50 лв

  11. TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км.TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км.


    • TP-Link
    • Код: CNOADTPLINKTLSM311
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    50.02 лв

  12. TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км.TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км.


    • TP-Link
    • Код: CNOADTPLINKTLSM321A
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    78.74 лв

  13. TP-Link TL-SM221B,100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 15KmTP-Link TL-SM221B,100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 15Km


    • TP-Link
    • Код: CNOADTPLINKTLSM221B
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично в централен склад
    45.04 лв

  14. REPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nmREPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nm


    • Repotec
    • Код: NTWBREPOTECMODMGSX550
    • Гаранция: 24 месеца
    • Налично във външен склад
    22.72 лв

  15. Edimax LCM1310000, мрежови SFP модул, Multi Mode, 10km, 1310nmEdimax LCM1310000, мрежови SFP модул, Multi Mode, 10km, 1310nm


    • Edimax
    • Код: CNOADEDIMLCM1310000
    • Гаранция: 24 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    187.70 лв

  16. Cisco 10GBASE-CU SFP, cable 1.5mCisco 10GBASE-CU SFP, cable 1.5m


    • Cisco
    • Код: NTWBCISCOSFPH10GBCU15M
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    143.72 лв

  17. Cisco 10GBASE-SR, мрежови SFP модул Cisco 10GBASE-SR, мрежови SFP модул


    • Cisco
    • Код: CNOADSFP10GSR
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    986.13 лв

  18. Cisco 1000BASE-SX SFP Module, MMF, 850nm, DOMCisco 1000BASE-SX SFP Module, MMF, 850nm, DOM


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOGLCSXMMD
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    523.02 лв

  19. Cisco 1000BASE-LX/LH SFP Module, MMF/SMF, 1310nm, DOMCisco 1000BASE-LX/LH SFP Module, MMF/SMF, 1310nm, DOM


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOGLCLHSMD
    • Гаранция: 36 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    995.56 лв

  20. Cisco 10GBASE SFP Module, Cable 1m, passiveCisco 10GBASE SFP Module, Cable 1m, passive


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOSFPH10GBCU1M
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    111.76 лв

  21. Cisco MGBLH1, мрежови SFP модул, LC connector LH transceiverCisco MGBLH1, мрежови SFP модул, LC connector LH transceiver


    • Cisco
    • Код: NTLACISCO1000BASELCLH
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    383.26 лв

  22. Cisco MGBT1, мрежови SFP модул, 1Gbps, up to 100mCisco MGBT1, мрежови SFP модул, 1Gbps, up to 100m


    • Cisco
    • Код: NTLACISCO1000BASETRANS
    • Гаранция: 3 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    196.72 лв

  23. Cisco MGBSX1, мрежови SFP модул, LC connector, 1GbpsCisco MGBSX1, мрежови SFP модул, LC connector, 1Gbps


    • Cisco
    • Код: NTLACISCO1000BASELCSX
    • Гаранция: 3 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    192.20 лв

  24. 502.33 лв

  25. HP X120, мрежови SFP модул, LC connector SH transceiverHP X120, мрежови SFP модул, LC connector SH transceiver


    • HP
    • Код: NTLAHPX120GIGALCSX
    • Гаранция: 12 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    736.88 лв

  26. Cisco 1000BASE-T, мрежови SFP модул, 1GbpsCisco 1000BASE-T, мрежови SFP модул, 1Gbps


    • Cisco
    • Код: NTLACISCOSFP1000BASET
    • Гаранция: 3 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    547.92 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.