MSI Optix G241VC е висококачествен монитор, който ви позволява да играете любимите си игри на върха на гейминг възможностите ви. Той има 23.6-инчов LCD панел с FHD 1920x1080 резолюция, която ви осигурява кристално чиста картина с оптимизирани цветове и яркост. Този монитор е оборудван с 75Hz честота на опресняване + VA LED панел с 1мс време за реакция, което е изключително важно при игрите, в които героят ви трябва да се движи много бързо и всяко ваше движение трябва да бъде прецизно и изпълнено с точност и бързина. Освен това мониторът разполага с технологията AMD FreeSync, която ви гарантира, че може да се насладите на изключително плавен геймплей без досадно накъсване и забавяне. MSI Optix G241VC има извит дисплей с кривина 1800R, който е подходящ за широк спектър от приложения - от общо ползване до професионален гейминг. Извитите панели на дисплея също ви помагат да се потопите в играта и да се почувствате част от нея. В допълнение тесните рамки на дисплея ще ви накарат да забравите за реалността около вас и да се фокусирате изцяло върху любимата си игра. Този монитор има широк ъгъл на видимост от 178°/ 178° и технология, която намалява досадните отблясъци на екрана, независимо от заобикалящата ви светлина.
| Размер на екрана, inch | 23.6" (59.94 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 54.2 - 84.3KHz / 48 - 75Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| HDMI | HDMI |
| VGA | VGA |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Рамка | Frameless |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.3 x 19.2 x 40.3 |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 36 месеца |
Виж още Монитори
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
117.98 €
/230.75 лв
120.00 € лв -
17.74 €
/34.70 лв
120.00 € лв -
112.89 €
/220.80 лв
120.00 € лв -
294.99 €
/576.95 лв
120.00 € лв -
203.01 €
/397.06 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
4.79 €
/9.38 лв
120.00 € лв -
56.95 €
/111.39 лв
120.00 € лв -
202.77 €
/396.59 лв
120.00 € лв -
83.26 €
/162.84 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
199.55 €
/390.29 лв
120.00 € лв -
9.93 €
/19.43 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
46.79 €
/91.51 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.64 лв
120.00 € лв -
16.05 €
/31.40 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
132.09 €
/258.35 лв
120.00 € лв -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Shadow 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
344.59 €
/673.97 лв
120.00 € лв -
49.89 €
/97.58 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
157.45 €
/307.94 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
110.96 €
/217.02 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
216.02 €
/422.50 лв
120.00 € лв -
7.45 €
/14.58 лв
120.00 € лв -
49.89 €
/97.58 лв
120.00 € лв -
258.38 €
/505.34 лв
120.00 € лв -
55.72 €
/108.98 лв
120.00 € лв -
156.62 €
/306.33 лв
120.00 € лв -
39.90 €
/78.03 лв
120.00 € лв -
6.79 €
/13.29 лв
120.00 € лв -
8.04 €
/15.73 лв
120.00 € лв -
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
30.95 €
/60.53 лв
120.00 € лв -
Точка за достъп Mikrotik cAP AX CAPGI-5HAXD2HAXD, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (1200Mbps), 2x LAN1000, PoE
119.15 €
/233.03 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
314.99 €
/616.07 лв
120.00 € лв -
53.99 €
/105.60 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.99 €
/13.67 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
152.49 €
/298.24 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
148.99 €
/291.40 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.48 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
353.99 €
/692.34 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
74.98 €
/146.65 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв
-
18.00 €
/35.20 лв
120.00 € лв -
133.56 €
/261.23 лв
120.00 € лв -
21.74 €
/42.52 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
8.90 €
/17.40 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
204.71 €
/400.37 лв
120.00 € лв -
6.79 €
/13.29 лв
120.00 € лв -
219.32 €
/428.95 лв
120.00 € лв -
29.35 €
/57.40 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
9.97 €
/19.49 лв
120.00 € лв -
6.07 €
/11.86 лв
120.00 € лв -
46.26 €
/90.48 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
214.61 €
/419.74 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
6.47 €
/12.66 лв
120.00 € лв -
89.27 €
/174.59 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
77.99 €
/152.54 лв
120.00 € лв -
1236.48 €
/2418.34 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
20.41 €
/39.92 лв
120.00 € лв -
31.77 €
/62.14 лв
120.00 € лв -
157.24 €
/307.53 лв
120.00 € лв -
318.04 €
/622.03 лв
120.00 € лв -
777.71 €
/1521.07 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
61.20 €
/119.70 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв




















































































































