Now you can easily charge your tablet PC, iPad, smart phone, iPhone, MP3 player and other USB devices in your car!
- Connector: 1x USB Type A F, 1x Type C F
- Input voltage: DC 12 V - 24 V
- Output voltage:3.6V – 6V 3A / 6.1V – 9V 2A / 9.1V – 12V 1.5A
- Power output: 18W
- Supports Quick Charging to QC 3.0
- Dimensions: 33 x 68 mm
| Manufacturer | ROLINE |
| Product group | Voltage converter |
| Product type | USB Car Charger |
| Colour | grey |
| Input | 12V DC |
| Output | 3.6V – 6V 3A / 6.1V – 9V 2A / 9.1V – 12V 1.5A |
| Output | 18W |
| Dimensions (HxWxD) | 33 x 68 mm |
| Input connector | Car cigarette lighter socket |
| Output connector | 1x USB Type A; 1x USB Type C F |
Виж още Зарядни за Телефони, Таблети Roline
Виж всички Зарядни за Телефони, Таблети в категорията
| Съвместимост: | Универсално |
|---|---|
| От какъв интерфейс: | Автомобилна запалка |
| Към какъв интерфейс: | USB C(ж) / USB А(ж) |
| Тип: | Зарядно устройство |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
9.68 €
/18.93 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
13.57 €
/26.54 лв
-
9.78 €
/19.14 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
8.42 €
/16.47 лв
-
5.11 €
/10.00 лв
-
9.71 €
/18.99 лв
-
4.98 €
/9.75 лв
5.62 € -
4.58 €
/8.96 лв
-
8.66 €
/16.95 лв
-
6.53 €
/12.77 лв
-
10.73 €
/20.99 лв
-
3.86 €
/7.55 лв
-
14.91 €
/29.17 лв
-
6.28 €
/12.29 лв
-
16.57 €
/32.41 лв
-
10.74 €
/21.01 лв
-
19.94 €
/39.01 лв
-
45.28 €
/88.55 лв
-
4.60 €
/8.99 лв
-
6.09 €
/11.91 лв
-
5.91 €
/11.56 лв
-
6.09 €
/11.91 лв
-
25.60 €
/50.06 лв
-
42.95 €
/83.99 лв
-
11.83 €
/23.14 лв
-
17.74 €
/34.69 лв
-
19.00 €
/37.15 лв
-
60.49 €
/118.31 лв
-
18.80 €
/36.77 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
17.66 €
/34.54 лв
-
21.88 €
/42.79 лв
-
4.60 €
/8.99 лв
-
4.60 €
/8.99 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
20.44 €
/39.99 лв
-
29.97 €
/58.62 лв
34.52 €
-
15.99 €
/31.27 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
22.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
32.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
Зарядно устройство Samsung EP-T4511 (EP-T4511NBEGEU), от контакт към USB C(ж), 20V/2.25A, 45W, черно
24.99 €
/48.88 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
19.40 €
/37.95 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
14.99 € -
27.99 €
/54.74 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
22.99 € -
49.99 €
/97.77 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
7.15 €
/13.99 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
13.29 €
/25.99 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
14.83 € -
10.22 €
/19.99 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
8.69 €
/16.99 лв
-
17.55 €
/34.32 лв
20.46 € -
39.09 €
/76.46 лв
56.88 € -
87.77 €
/171.67 лв
93.62 € -
15.80 €
/30.90 лв
17.32 € -
9.99 €
/19.54 лв
11.75 € -
5.53 €
/10.82 лв
8.29 € -
8.95 €
/17.51 лв
9.16 € -
17.55 €
/34.32 лв
19.84 € -
15.21 €
/29.76 лв
17.87 € -
20.47 €
/40.04 лв
23.14 € -
5.47 €
/10.70 лв
6.95 € -
5.47 €
/10.69 лв
5.77 € -
46.33 €
/90.62 лв
48.75 € -
9.78 €
/19.13 лв
10.18 € -
18.95 €
/37.06 лв
20.13 € -
20.47 €
/40.04 лв
23.01 € -
12.87 €
/25.16 лв
15.03 € -
8.18 €
/16.01 лв
9.61 € -
4.98 €
/9.75 лв
5.62 € -
12.87 €
/25.16 лв
15.03 € -
23.40 €
/45.76 лв
24.54 € -
18.12 €
/35.45 лв
20.52 € -
12.99 €
/25.41 лв
14.83 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.46 € -
32.17 €
/62.92 лв
35.02 € -
10.53 €
/20.60 лв
14.07 € -
14.62 €
/28.60 лв
19.63 € -
10.53 €
/20.60 лв
14.07 € -
4.14 €
/8.11 лв
5.57 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.73 € -
21.47 €
/41.98 лв
22.65 € -
22.99 €
/44.96 лв
29.99 € -
58.49 €
/114.40 лв
61.34 € -
175.51 €
/343.27 лв
184.06 € -
9.36 €
/18.32 лв
12.78 € -
14.62 €
/28.60 лв
17.19 € -
11.64 €
/22.77 лв
11.99 € -
15.79 €
/30.88 лв
17.65 € -
17.52 €
/34.27 лв
31.27 € -
19.78 €
/38.70 лв
29.47 €
Зарядно за кола Baseus Grain Pro Black CCALLP-01, от автомобилна запалка към 2x USB A(ж), 5V, 2.4A, черно5.96 €
/11.65 лв
Зарядно устройство Forever 5153, от контакт към USB Type-A(ж), 5V/1A, черно6.05 €
/11.84 лв
Зарядно за кола Ploos 6568, от авт. запалка към USB A(ж), 5.25V, 1A, черно6.05 €
/11.84 лв


















































































































