The Lenovo Dual USB-C 65W GaN Charger is the ultimate portable & lightweight dual-device charging product for PC and more devices for users
Top Features
- Portable and lightweight for on-the-go usages;
- Two USB-C ports for charging your PC and one more mobiles device simultaneously
| Other Electrical Specifications | DOE VI |
| Maximum Relative Humidity (%) | 90% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 8% |
| Maximum Operating Temperature | 40℃ |
| Minimum Operating Temperature | 0℃ |
| Packed Weight | 0.225 kg |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 120 mm x 120 mm x 35 mm |
| Product Weight | 0.115 kg |
| Cable Length/Type | 1.5 M / Type C |
| Height | 87.3 mm |
| Depth | 30 mm |
| Length | 50 mm |
| Connectivity | 2 pin |
| Agency Approvals | ANATEL, AZ COC, BIS, BSMI, CCC, CE/IES, CMIM, EAC, ECAS, LVE+RoHS, GCC, KC, MOE, NRCs+SABS, RCM, Safety Mark, SEC, S-Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA LVD+RoHS,UL |
| Color | Black |
| Charging Port | 2 x USB-C |
| Output | USB-C1: 45W USB-C2:18W |
| Input Power | 100-240~50/60Hz 1.5A |
Виж още Зарядни за Телефони, Таблети Lenovo
Виж всички Зарядни за Телефони, Таблети в категорията
| Съвместимост: | Универсално |
|---|---|
| От какъв интерфейс: | Контакт |
| Към какъв интерфейс: | USB C(ж) |
| Тип: | Зарядно устройство |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
9.13 €
/17.85 лв
120.00 € лв -
7.64 €
/14.95 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/10.00 лв
120.00 € лв -
11.04 €
/21.59 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
10.43 €
/20.40 лв
120.00 € лв -
10.43 €
/20.40 лв
120.00 € лв -
5.57 €
/10.88 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
21.06 €
/41.19 лв
120.00 € лв -
35.90 €
/70.20 лв
120.00 € лв -
33.61 €
/65.75 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
10.43 €
/20.40 лв
120.00 € лв -
11.89 €
/23.25 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
9.06 €
/17.72 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
44.15 €
/86.36 лв
120.00 € лв -
17.47 €
/34.17 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
5.60 €
/10.95 лв
120.00 € лв -
23.26 €
/45.49 лв
120.00 € лв -
40.94 €
/80.08 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Samsung EP-T4511 (EP-T4511NBEGEU), от контакт към USB C(ж), 20V/2.25A, 45W, черно
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
23.26 €
/45.49 лв
120.00 € лв -
108.55 €
/212.31 лв
120.00 € лв -
44.15 €
/86.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
5.22 €
/10.22 лв
120.00 € лв -
11.84 €
/23.17 лв
120.00 € лв -
14.83 €
/29.01 лв
120.00 € лв -
12.93 €
/25.29 лв
120.00 € лв -
7.64 €
/14.95 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв
-
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
72.99 €
/142.76 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
44.15 €
/86.36 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
21.99 €
/43.01 лв
120.00 € лв -
15.33 €
/29.99 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Samsung EP-T4511 (EP-T4511NBEGEU), от контакт към USB C(ж), 20V/2.25A, 45W, черно
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Xiaomi Turbo Charging Power Adapter, от контакт към 1x USB-A(ж), 9V/3A, бяло, 45W
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
6.59 €
/12.89 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/19.99 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/19.99 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв -
15.98 €
/31.25 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
33.23 €
/64.99 лв
120.00 € лв -
23.96 €
/46.86 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/19.99 лв
120.00 € лв -
8.69 €
/16.99 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв
-
14.52 €
/28.41 лв
120.00 € лв -
22.37 €
/43.74 лв
120.00 € лв -
22.37 €
/43.74 лв
120.00 € лв -
4.96 €
/9.71 лв
120.00 € лв -
5.09 €
/9.96 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
10.12 €
/19.79 лв
120.00 € лв -
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
31.05 €
/60.73 лв
120.00 € лв -
100.81 €
/197.17 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
7.02 €
/13.73 лв
120.00 € лв -
Зарядно устройство Lenovo 130W Multi-Port Charger, от контакт към към 3x USB-C(ж)/1x USB-A(ж), черно
48.30 €
/94.47 лв
120.00 € лв -
7.92 €
/15.50 лв
120.00 € лв -
10.12 €
/19.79 лв
120.00 € лв -
8.79 €
/17.19 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
5.74 €
/11.23 лв
120.00 € лв -
14.55 €
/28.46 лв
120.00 € лв -
5.65 €
/11.04 лв
120.00 € лв -
4.62 €
/9.03 лв
120.00 € лв -
5.94 €
/11.62 лв
120.00 € лв -
5.45 €
/10.67 лв
120.00 € лв -
5.74 €
/11.23 лв
120.00 € лв -
4.41 €
/8.62 лв
120.00 € лв -
7.64 €
/14.95 лв
120.00 € лв -
16.31 €
/31.90 лв
120.00 € лв -
19.31 €
/37.78 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
7.56 €
/14.78 лв
120.00 € лв -
5.63 €
/11.02 лв
120.00 € лв -
9.75 €
/19.07 лв
120.00 € лв -
5.40 €
/10.55 лв
120.00 € лв -
17.91 €
/35.03 лв
120.00 € лв -
8.90 €
/17.40 лв
120.00 € лв -
6.85 €
/13.39 лв
120.00 € лв -
6.48 €
/12.67 лв
120.00 € лв -
188.06 €
/367.80 лв
120.00 € лв -
5.78 €
/11.31 лв
120.00 € лв -
Кабел Baseus Superior Lightning Black (CALYS-A01), от USB-A(м) към Lightning(м), 1m, 2.4A/12W, черен
4.41 €
/8.62 лв
120.00 € лв
Зарядно устройство Baseus CCGP120202, от контакт към 1 x USB-A(ж) и 2 x USB-C(ж), 65W, бяло32.16 €
/62.90 лв
Зарядно за кола Interphone, от автомобилна запалка към 2x USB A(ж), черно32.39 €
/63.35 лв
Зарядно устройство Roline 19.11.1041, от контакт към 1x USB C(ж)/1x USB A(ж), 12V/1.5A, 65W, бяло31.53 €
/61.67 лв












































































































