Thermaltake Iris M30
.jpg)
MADE FOR POWER PLAYS
Equipped with high performance pixart PMW-3360 optical sensor, the Iris M30 offers superior tracking across the widest variety of surfaces. Selectable DPI options can be adjusted on-the-fly, and up to 12000 DPI that can also be configured via the gaming software.

OMRON SWITCHES
Includes OMRON engineered switches with a lifecycle of 20 million clicks, ensuring the utmost reliability in every game session.

LIGHT UP YOUR BATTLES
16.8M RGB color illumination with 4 customizable lighting effects for the most personalized of plays.

CUSTOMIZE YOUR PLAY
ARM based 32-bit microcontroller with on-board 32Kb flash memory that allows users to store commonly used macros and up to 4 game profiles, along with 6 programmable buttons made for easy customizations!
Specs:
| Color | Black |
| Shape | Ambidextrous |
| No. of Buttons | 6 |
| No. of Macro Keys | 24 |
| No. of Game Profiles | 4 |
| USB cable length | 1.8m |
| Omron Switches | 20 Million Click Lifecycle |
| Graphical UI | TteSports Command Center Pro |
| Gold-Plated USB | Yes |
| Dimensions | 126.3 x 68.4 x 39 mm |
| Net Weight (Approximate) | 127.65 g |
| LED COLOR | 16.8 Million RGB Colors |
| LIGHTING EFFECTS | Static, Pulse, RGB Spectrum, Wave. |
| SENSOR NAME | PIXART PMW-3360 |
| SENSOR TYPE | Optical |
| DPI | 100 - 12000 DPI |
| Default DPI | 800, 1600, 3200, 6400, 12000 |
| IPS | 250 |
| Acceleration | 50g |
| Polling Rate | 1000HZ, 500HZ, 250HZ OR 125HZ (1MS, 2MS, 4MS OR 8MS) |
Виж още Мишки Thermaltake
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
12.98 €
/25.39 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
20.99 €
/41.05 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
24.73 €
/48.36 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
14.17 €
/27.71 лв
120.00 € лв -
22.77 €
/44.54 лв
120.00 € лв -
38.49 €
/75.28 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.78 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
3.92 €
/7.67 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/27.00 лв
120.00 € лв -
34.98 €
/68.41 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
10.94 €
/21.39 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
5.86 €
/11.47 лв
120.00 € лв -
16.12 €
/31.53 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
4.57 €
/8.94 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
43.99 €
/86.04 лв
120.00 € лв
-
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
49.33 €
/96.48 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
67.32 €
/131.67 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
61.58 €
/120.44 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
14.88 €
/29.10 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
11.93 €
/23.33 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
236.41 €
/462.38 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
232.83 €
/455.37 лв
120.00 € лв
Мишка Canyon MW-26, оптична (2400 dpi), безжична, Bluetooth, USB, жълта, 6 бутона14.92 €
/29.19 лв
Мишка Canyon Puncher GM-11 (CND-SGM11W), оптична (3200 dpi), USB, бяла, гейминг, 7 програмируеми бутона, RGB подсветка14.92 €
/29.19 лв
Мишка NATEC Vertical Mouse CRAKE 2, оптична (2400dpi), безжична, USB, Bluetooth, бяла, вертикална, PixArt PAW3212 сензор, 6 бутона14.92 €
/29.19 лв



















































































































