Гейминг безжични слушалки с два режима на работа.
- Режим за музика и режим за игра.
- Слушалките използват изключително ефективен и стабилен пренос чрез Bluetooth 5.0 и висококачествени компоненти, за да осигурят отлични акустични характеристики независимо от жанра на възпроизвежданата музика.
- Чувствителни сензори за допир, които осигуряват удобно управление на музикалното приложение, включително функциите за възпроизвеждане/пауза и възпроизвеждане на предишна/следваща песен. Те улесняват управлението на телефонните ви обаждания или свързването с гласов асистент.
- Режимът "Game Mode" с ниска латентност ви осигурява почти нулева латентност на връзката за поточно предаване на звук за игри с подобрени настройки на еквалайзера за перфектно изживяване в игрите.
- Благодарение на захранващия калъф можете да се наслаждавате на общо 24 часа възпроизвеждане на музика. Едно зареждане на слушалките ще ви осигури 5-6 часа непрекъснато слушане на музика или телефонни разговори (времето за възпроизвеждане зависи от настройката на силата на звука).
- Гейминг слушалките са съвместими с устройства на Android и iOS.
- Bluetooth: v5.0 с обхват до 10 m.
- Цвят: черен
Specifications:
| Bluetooth | v5.0 |
| Latency | 65 ms |
| BT profiles | A2DP/AVCTP/AVDTP/AVRCP/HFP/SPP/SMP/ATT/ GAP/GATT/RFCOMM/SDP/L2CAP |
| Operating range | <10m |
| Charging voltage | DC 5 V (Type C) |
| Charging time | ≤ 2 h |
| Playback time | ≤6h |
| Speakers diameter | 12mm |
| Frequency response | 20-17,5Khz |
| Sensitivity | 110dB |
| Impendance | 32Ω |
| Maximum transmitter power at 2.4 GHz - 2.4835 GHz | 10 mW |
| Charging case capacity | 400mAh (Lithium polymer) |
| Earphone capacity | 50mAh (Lithium polymer) |
| Charging case dimensions | 85 x 47 x 32mm |
| Earphone dimension | 39 x 22 x 22mm |
| Charging case weight | 53 g |
| Earphone weight | 5 g |
Виж още Слушалки Yenkee
Виж всички Слушалки в категорията
| Bluetooth: | Да |
|---|
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | В ухо |
| Тип: | Тапи |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
33.58 €
/65.67 лв
120.00 € лв -
29.53 €
/57.75 лв
120.00 € лв -
74.49 €
/145.70 лв
120.00 € лв -
45.72 €
/89.42 лв
120.00 € лв -
90.03 €
/176.09 лв
120.00 € лв -
90.03 €
/176.09 лв
120.00 € лв -
25.66 €
/50.19 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.13 лв
120.00 € лв -
12.26 €
/23.97 лв
120.00 € лв -
141.98 €
/277.69 лв
120.00 € лв -
117.70 €
/230.20 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
39.87 €
/77.98 лв
120.00 € лв -
48.84 €
/95.52 лв
120.00 € лв -
7.39 €
/14.46 лв
120.00 € лв -
9.00 €
/17.60 лв
120.00 € лв -
6.31 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.91 лв
120.00 € лв -
65.58 €
/128.26 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
199.00 €
/389.20 лв
120.00 € лв -
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
107.92 €
/211.07 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
21.88 €
/42.79 лв
120.00 € лв -
61.95 €
/121.16 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
23.17 €
/45.32 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
162.85 €
/318.51 лв
120.00 € лв -
115.94 €
/226.76 лв
120.00 € лв -
86.12 €
/168.44 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
6.80 €
/13.29 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.62 лв
120.00 € лв
-
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
6.59 €
/12.89 лв
120.00 € лв -
26.89 €
/52.59 лв
120.00 € лв -
37.99 €
/74.30 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
25.98 €
/50.81 лв
120.00 € лв -
162.85 €
/318.51 лв
120.00 € лв -
92.98 €
/181.85 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
46.98 €
/91.88 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
22.12 €
/43.26 лв
120.00 € лв -
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
17.58 €
/34.39 лв
120.00 € лв -
72.63 €
/142.04 лв
120.00 € лв -
6.59 €
/12.89 лв
120.00 € лв -
54.89 €
/107.36 лв
120.00 € лв -
241.19 €
/471.72 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
208.98 €
/408.73 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв
-
15.26 €
/29.84 лв
120.00 € лв -
33.84 €
/66.19 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
95.12 €
/186.03 лв
120.00 € лв -
104.81 €
/204.99 лв
120.00 € лв -
86.09 €
/168.38 лв
120.00 € лв -
Слушалки Razer Kaira X for Xbox (RZ04-03970100-R3M1), микрофон, гейминг, 50мм говорители, AUX, черни
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
16.32 €
/31.93 лв
120.00 € лв -
44.79 €
/87.60 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
48.04 €
/93.96 лв
120.00 € лв -
37.02 €
/72.40 лв
120.00 € лв -
30.47 €
/59.60 лв
120.00 € лв -
563.57 €
/1102.24 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
104.12 €
/203.64 лв
120.00 € лв -
24.78 €
/48.46 лв
120.00 € лв -
143.32 €
/280.31 лв
120.00 € лв -
31.84 €
/62.28 лв
120.00 € лв -
17.61 €
/34.45 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.74 лв
120.00 € лв -
10.13 €
/19.82 лв
120.00 € лв -
359.00 €
/702.15 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
37.28 €
/72.92 лв
120.00 € лв -
629.00 €
/1230.22 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
28.86 €
/56.44 лв
120.00 € лв -
449.99 €
/880.10 лв
120.00 € лв -
21.89 €
/42.81 лв
120.00 € лв -
449.99 €
/880.10 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.75 лв
120.00 € лв -
24.23 €
/47.38 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
164.67 €
/322.07 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
21.30 €
/41.66 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв
Слушалки Edifier G2 II, USB, микрофон, 50mm говорители, гейминг, черни40.84 €
/79.88 лв
Слушалки KEEPOUT HX8V2, микрофон, 3.5 мм жак, черно/зелени40.75 €
/79.70 лв
Слушалки Yealink UH34 Lite, USB, шумопотискащ микрофон, сертифицирани за Microsoft Teams, черни40.72 €
/79.64 лв





































































































