- Hi-Res слушалки с тапи и микрофон.
- Ергономичен дизайн и несравним звук, който издържа до безкрая.
- Свързване с кабел - единствената батерия, на която разчитате е тази на устройството, от което пускате музика.
- Разполагат с всеобхватен микрофон - всяка ваша дума ще бъде предадена точно, независимо от страничните шумове.
Specifications:
| Shell material | Aluminum alloy & Polycarbonate |
| Frequency Response | 20 Hz–40 kHz |
| Driver Type | Dynamic, N40 Neodymium magnet |
| Speaker Diameter | 10 mm |
| Speaker Diaphragm | Titanium |
| Speaker impedance | 21 Ω ±15 % |
| Rated input | 3 mW |
| Max. Output | 5 mW |
| THD | ≤5% , @ 1KHz, 126mV |
| Sensitivity | 102db (±3dB) @ 1 KHz, 126mV |
| Microphone Type | Omni-Directional Condenser Mic. |
| Mic. Sensitivity | -42dB ±3dB (0dB=1V/Pa @ 1KHz) |
| Mic. Output impedance | 2,2 kΩ |
| Plug | Gold Plated 3.5mm Stereo Plug |
| Push Switch | Panasonic (100,000 cycles) |
| Cable length | 120 cm |
Виж още Слушалки Yenkee
Виж всички Слушалки в категорията
| Bluetooth: | Не |
|---|---|
| Jack 3.5: | Да |
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Вид: | В ухо |
| Тип: | Тапи |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
307.99 €
/602.38 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
88.70 €
/173.48 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
14.24 €
/27.86 лв
-
10.16 €
/19.86 лв
-
181.60 €
/355.18 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
38.81 €
/75.90 лв
-
24.77 €
/48.45 лв
-
19.38 €
/37.91 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
42.00 €
/82.14 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
44.27 €
/86.59 лв
-
19.90 €
/38.91 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
95.24 €
/186.28 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
22.80 €
/44.59 лв
-
40.60 €
/79.41 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
240.57 €
/470.50 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
18.64 € -
159.99 €
/312.91 лв
-
59.36 €
/116.10 лв
-
19.99 €
/39.10 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
33.75 €
/66.01 лв
-
378.99 €
/741.24 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
49.52 €
/96.86 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
126.99 €
/248.37 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
23.72 €
/46.39 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
25.98 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
117.91 €
/230.61 лв
124.84 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
69.62 €
/136.16 лв
72.25 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
4.68 €
/9.16 лв
6.29 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
40.89 €
/79.98 лв
43.91 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.61 € -
48.95 €
/95.74 лв
53.72 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
5.15 €
/10.07 лв
6.91 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
20.47 €
/40.04 лв
24.48 € -
199.00 €
/389.20 лв
239.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
46.22 €
/90.40 лв
49.63 € -
257.70 €
/504.02 лв
277.61 € -
429.00 €
/839.05 лв
449.00 € -
11.70 €
/22.88 лв
14.72 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
26.90 €
/52.61 лв
30.01 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
16.92 €
/33.09 лв
33.21 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
44.79 €
/87.60 лв
51.17 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
128.40 €
/251.12 лв
131.42 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
42.22 €
/82.58 лв
44.79 €
Слушалки Canyon OnGo 13, безжични, Bluetooth, микрофон, черни16.08 €
/31.45 лв
Слушалки Canyon OnGo 13, безжични, Bluetooth, микрофон, бели16.08 €
/31.45 лв
Слушалки Yookie YKS25, безжични, микрофон, време за разговори до 4 часа, различни цветове16.09 €
/31.47 лв














































































































