Безжичните геймърски слушалки ARGENT H5 RGB разполагат с 2.4 GHz безжична свързаност, двупосочен микрофон, чаши за уши от мемори пяна, следващо поколение DTS Headphone:X v2.0 съраунд звук.
Имат 40 mm Hi-Res драйвери, които осигуряват звук и музика на по-голяма дълбочина и яснота.
| Подсветка | RGB |
|---|---|
| Микрофон | Външен |
| Съвместимост с платформи | Универсална |
| Тип на свързване | 2.4 GHz wireless, USB, Жак 3.5 mm |
| Цвят | Черен |
| Размер на опаковката | 21.6 x 10.3 x 24.6 cm |
|---|---|
| Чувствителност | 116 dB |
| Размер говорители | 40 mm |
| Съпротивление | 32 Ohms |
| Контролер на звука | Да |
| Bluetooth обхват | до 10 m |
| Честотна характеристика | 20 Hz - 40 000 Hz |
| Чувствителност на микрофона | -47 dB |
| Сгъваем дизайн | Да |
| Живот на батерията | до 19 часа |
Технически детайли
Драйвери: 40 mm;
Канал: DTS 7.1;
Честотна характеристика: 20 Hz - 40 KHz;
Съпротивление: 32 ± 15%;
Чувствителност: 116 ± 3dB;
Насоченост на микрофона: Двупосочна;
Чувствителност на микрофона: -47 ± 3dB;
Честота на микрофона: 100 Hz - 10 KHz;
Съпротивление на микрофона: 2,2K ohm;
Графичен UI: Да;
Интерфейс: 3.5 mm и USB Audio Dongle;
Подсветка: RGB;
Безжичен обхват: До 10 метра. (Може много да се основава на потребителските и компютърните условия.);
Живот на батерията: До 10 часа с осветление или 19 часа с изключено осветление. (Може много да се основава на потребителските и компютърните условия. Животът на батерията се основава на силата на звука на слушалките, зададена на 50%.) (акумулаторна).
Виж още Слушалки Thermaltake
Виж всички Слушалки в категорията
| Геймърски: | Да |
|---|---|
| Професионални: | Не |
| Спортни: | Не |
| Детски: | Не |
| Bluetooth: | Не |
|---|---|
| 2.4Ghz донгъл: | Да |
| USB C: | Не |
| USB A: | Не |
| Jack 3.5: | Да |
| Jack 6.3: | Не |
| XLR: | Не |
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | Върху ухо |
| Тип: | Затворени |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
18.90 €
/36.97 лв
-
201.45 €
/394.00 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
17.71 €
/34.63 лв
19.89 € -
14.99 €
/29.32 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
51.50 €
/100.72 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
19.90 €
/38.91 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
49.62 €
/97.04 лв
-
269.00 €
/526.13 лв
-
51.50 €
/100.72 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
8.84 €
/17.28 лв
-
17.91 €
/35.03 лв
-
5.79 €
/11.33 лв
-
4.57 €
/8.94 лв
4.97 € -
178.10 €
/348.34 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
88.26 €
/172.62 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
14.24 €
/27.86 лв
-
10.16 €
/19.86 лв
-
181.60 €
/355.18 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
38.81 €
/75.90 лв
-
24.77 €
/48.45 лв
-
19.90 €
/38.93 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
42.00 €
/82.14 лв
-
91.52 €
/179.01 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
44.27 €
/86.59 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
378.99 €
/741.24 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
33.75 €
/66.01 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
14.99 €
/29.32 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
126.99 €
/248.37 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
23.72 €
/46.39 лв
-
25.89 €
/50.64 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
117.91 €
/230.61 лв
124.84 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
69.62 €
/136.16 лв
72.25 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
4.68 €
/9.16 лв
6.29 € -
40.89 €
/79.98 лв
43.91 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.61 € -
48.95 €
/95.74 лв
53.72 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
5.15 €
/10.07 лв
6.91 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
20.47 €
/40.04 лв
24.48 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
199.00 €
/389.20 лв
239.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
46.22 €
/90.40 лв
49.63 € -
11.70 €
/22.88 лв
14.72 € -
429.00 €
/839.05 лв
449.00 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
26.90 €
/52.61 лв
30.01 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
44.79 €
/87.60 лв
51.17 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
128.40 €
/251.12 лв
131.42 € -
42.22 €
/82.58 лв
44.79 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
160.08 €
/313.09 лв
193.31 € -
12.69 €
/24.81 лв
19.07 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 €
Слушалки Skullcandy Rail True Wireless Black, безжични, Bluetooth, тип "тапи", микрофон, до 42 часа време за работа с кейс, IP55 водоустойчивост, черни92.61 €
/181.13 лв
Слушалки Creative Zen Hybrid Pro, безжични, Bluetooth, микрофон, 40mm говорители с титаниево покритие, ANC шумопотискане, гейминг, черни93.19 €
/182.27 лв
Слушалки Nacon RIG 600 Pro HS, безжични, Bluetooth, микрофон, геймърски, черни93.91 €
/183.67 лв














































































































