Отключете повече от 100 предварително зададени аудио настройки за игри на Xbox с Arctis Nova 5X Wireless White и придружаващото им приложение.
Създадени от професионалисти и аудио инженери, чуйте това, което другите не знаят с прецизно усъвършенствани аудио профили за топ игри като Fortnite, Apex Legends, Minecraft, GTA V и др. Променете предварително зададените аудио настройки в реално време, без да напускате играта си.
С невероятен живот на батерията от 60 часа, играйте по 8 часа на ден през цялата седмица, като се възползвате от бързото зареждане през USB-C, за да получите 6 часа употреба само за 15 минути. С Quick-Switch Wireless лесно приемайте повиквания, докато играете, превключвайки от високоскоростен 2.4 GHz към Bluetooth 5.3 с едно натискане на бутон.
Специално проектираните неодимови магнитни драйвери, върхът на технологията от SteelSeries, осигуряват перфектното аудио изживяване. 2X по-голяма честотна лента, 2X по-голяма яснота с най-новия ни микрофон ClearCast и нов чипсет с висока честотна лента, поддържащ 32KHz/16Bit аудио.
Приберете напълно микрофона за елегантен комфорт. Издигнете се над системните войни с компактен USB-C ключ, за да превключвате между всичките си системи, поддържащи Xbox, PC, PlayStation, Switch, Meta Quest, преносими компютри, както и телефони и таблети, които поддържат USB-C.
Здравата ABS пластмаса осигурява лек и дълготраен дизайн със здрави закачалки с двойни панти, плюс гъвкава платнена лента за глава за равномерно разпределяне на натиска за пълен комфорт. Удобните контроли на ушите ви позволяват да влезете в действие с бутон за захранване; заглушаване и регулиране на звука и ChatMix на една ръка разстояние. С бутона Quick-Switch докоснете Bluetooth, за да отговаряте на повиквания или да слушате любимите си ритми навсякъде.
Технически детайли
Неодимови драйвери: 40 mm;
Честотен обхват на слушалките: 20–22 000 Hz;
Чувствителност на слушалките: 93 dBSPL
Импеданс на слушалките: 36 Ohm;
Общо хармонично изкривяване на слушалките: < 1%;
360° пространствено аудио: Поддържа се;
Тип микрофон: ClearCast Gen 2.X - Напълно прибираща се щанга;
Полярен модел на микрофона: двупосочно шумопотискане;
Честотна характеристика на микрофона: 100-10 000 Hz @ 32kHz/16bit;
Чувствителност на микрофона: -38 dBV/Pa;
Живот на батерията: До 50 часа 2,4 GHz безжично или 60 часа в Bluetooth;
USB-C бързо зареждане: 15 минути за 6 часа игра;
Колело за сила на звука, Изключване на звука, RGB включване/изключване: Колело за сила на звука, Захранване, Сдвояване, Бързо превключване, Изключване на звука
| Микрофон | Външен |
|---|---|
| Съвместимост с платформи | Xbox |
| Тип на свързване | 2.4 GHz wireless, Bluetooth, USB-C |
| Цвят | Бял |
| Размер на опаковката | 9.7 x 19.6 x 19.7 cm |
|---|---|
| Чувствителност | 93 dB |
| Размер говорители | 40 mm |
| Съпротивление | 36 Ohms |
| Контролер на звука | Да |
| Бързо зареждане | 15 минути зареждане осигурява 6 часа работно време |
| Bluetooth обхват | до 10 m |
| Честотна характеристика | 20 Hz - 22 000 Hz |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Живот на батерията | до 60 часа |
Виж още Слушалки SteelSeries
Виж всички Слушалки в категорията
| Геймърски: | Да |
|---|---|
| Професионални: | Не |
| Спортни: | Не |
| Детски: | Не |
| Bluetooth: | Да |
|---|---|
| 2.4Ghz донгъл: | Да |
| USB C: | Да |
| USB A: | Не |
| Jack 3.5: | Не |
| Jack 6.3: | Не |
| XLR: | Не |
| Тип на връзката: | Безжични |
|---|---|
| Вид: | Върху ухо |
| Тип: | Затворени |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Бял |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.92 €
/29.19 лв
-
44.55 €
/87.14 лв
-
65.21 €
/127.55 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
117.25 €
/229.32 лв
-
40.39 €
/79.00 лв
-
33.51 €
/65.54 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
149.31 €
/292.03 лв
-
30.17 €
/59.00 лв
-
38.79 €
/75.87 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
58.39 €
/114.19 лв
-
48.20 €
/94.28 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
192.99 €
/377.46 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
14.83 €
/29.01 лв
-
4.55 €
/8.91 лв
-
45.22 €
/88.45 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
19.31 €
/37.76 лв
23.40 € -
24.77 €
/48.45 лв
-
48.20 €
/94.28 лв
-
18.83 €
/36.82 лв
-
51.50 €
/100.72 лв
-
10.81 €
/21.15 лв
-
10.84 €
/21.20 лв
-
13.23 €
/25.88 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
9.75 €
/19.07 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
13.91 €
/27.21 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
12.36 €
/24.18 лв
-
11.25 €
/22.01 лв
-
14.85 €
/29.04 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
149.31 €
/292.03 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
194.50 €
/380.42 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
33.75 €
/66.01 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
378.99 €
/741.24 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
126.99 €
/248.37 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
23.72 €
/46.39 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
175.31 €
/342.88 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
17.65 €
/34.52 лв
25.12 € -
117.91 €
/230.61 лв
124.84 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
25.90 €
/50.66 лв
30.46 € -
4.68 €
/9.16 лв
6.29 € -
40.89 €
/79.98 лв
43.91 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.61 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
48.95 €
/95.74 лв
53.72 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
4.56 €
/8.92 лв
6.91 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
20.47 €
/40.04 лв
24.48 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
199.00 €
/389.20 лв
239.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
46.22 €
/90.40 лв
49.63 € -
11.70 €
/22.88 лв
14.72 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
429.00 €
/839.05 лв
449.00 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
26.90 €
/52.61 лв
30.01 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
44.79 €
/87.60 лв
51.17 € -
42.22 €
/82.58 лв
44.79 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
128.40 €
/251.12 лв
131.42 € -
160.08 €
/313.09 лв
193.31 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 €
Слушалки SteelSeries Arctis Nova 5P PS, безжични, Bluetooth, USB, 2,4 GHz донгъл, микрофон, черни126.44 €
/247.29 лв
Слушалки Anker SoundCore Space Q45, безжични/жични, Bluetooth, Jack 3.5mm, 2 микрофона, Adaptive ANC, до 50 часа време на работа, сини126.62 €
/247.64 лв
Слушалки Anker SoundCore Space Q45, безжични/жични, Bluetooth, Jack 3.5mm, 2 микрофона, Adaptive ANC, до 50 часа време на работа, бели126.05 €
/246.52 лв





















































































































