Inzone H9 II Черни
Звук, който изостря стрелбата ви С карбонова композитна диафрагма H9 II осигурява мощен звук с детайли, което помага на играчите на FPS игри да проследяват движението и да предвиждат следващия изстрел. | ![]() |
Останете фокусирани с шумопотискане Независимо дали е вентилаторът на компютъра, бучене от климатик, или строеж наблизо, нашата водеща технология с двоен сензор за шум го заглушава, така че да останете изцяло концентрирани в играта. | ![]() |
Режим с кабел с шумопотискане Шумопотискането на H9 II работи както в безжичен режим, така и с кабел. Изберете връзката, която е подходяща за вашите нужди по отношение на забавянето, движението, устройствата или стила. | ![]() |
Запазете контрола в чата и комуникациите Регулирайте баланса на гласа си с лекота или заглушете микрофона си насред играта от компютъра си. Контролите са разположени за бърза и интуитивна работа без разфокусиране. | ![]() |
Повече обхват. Повече реалност. Естествени, по-ясни обаждания. Аудио с по-голям обхват улавя тона на гласа по по-естествен начин, така че да звучите така, както би трябвало. | ![]() |
Лесно регулируема лента за глава за перфектно прилягане Тази уникална структура на лентата за глава се адаптира към формата на главата ви, гарантирайки оптимален баланс и разпределение на напрежението за много часове игра. | ![]() |
Едновременна връзка за чат и геймплей Свържете се чрез 2,4 GHz USB-C донгъл за гейминг с ниско ниво на забавяне, докато използвате Bluetooth® за връзка с чатове и други. Останете синхронизирани с отбора си независимо от платформата. | ![]() |
Леки за продължителен геймплей С тегло само 273 г с микрофона (260 г без) H9 II са със 17% по-леки от предишния модел, което намалява напрежението и помага да останете фокусирани при продължителна игра. | ![]() |
Интуитивен еквалайзер с INZONE Hub и приложението Sound Connect Задайте специални за играта предварителни настройки с INZONE Hub за компютър. За PlayStation®5 регулирайте ръчно чрез мобилното приложение Sound Connect. | ![]() |
Оптимизираният с AI микрофон намалява фоновия шум Околен шум, като бученето на вентилатор, се филтрира с оптимизирана с AI прецизност, така че съотборниците ви винаги да чуват гласа ви силно и ясно. | ![]() |
Ясен глас с регулируем кардиоиден микрофон Кардиоидният микрофон на стойка се фокусира върху гласа ви – наклонен към устата ви, за да се намали страничният шум. Дългото му и гъвкаво рамо остава там, където го сложите. | ![]() |
30 часа батерия с възможност за зареждане по време на игра Възползвайте се от до 30 часа време за игра с пълно зареждане. А когато ви свършва, просто включете в захранването и продължете да играете, без да изпускате нищо. | ![]() |
| Тип жак | Прав |
|---|---|
| Микрофон | Външен |
| Тип шумоизолация | Активна шумоизолация |
| Време за зареждане | 3.5 часа |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Тип на свързване | 2.4 GHz wireless, Bluetooth, USB |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Размер на опаковката | 28 x 28 x 11 cm |
|---|---|
| Размер говорители | 30 mm |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Съпротивление | 21 Ohms |
| Контролер на звука | Да |
| Бързо зареждане | 5 минути зареждане осигурява 1 час работно време |
| Bluetooth обхват | до 10 m |
| Живот на батерията | до 30 часа |
Виж още Слушалки Sony
Виж всички Слушалки в категорията
| Геймърски: | Да |
|---|---|
| Професионални: | Не |
| Спортни: | Не |
| Детски: | Не |
| Bluetooth: | Да |
|---|---|
| 2.4Ghz донгъл: | Да |
| USB C: | Да |
| USB A: | Не |
| Jack 3.5: | Не |
| Jack 6.3: | Не |
| XLR: | Не |
| Тип на връзката: | Жична и безжична |
|---|---|
| Вид: | Върху ухо |
| Тип: | Затворени |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.92 €
/29.19 лв
-
44.55 €
/87.14 лв
-
65.21 €
/127.55 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
117.25 €
/229.32 лв
-
40.39 €
/79.00 лв
-
33.51 €
/65.54 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
149.31 €
/292.03 лв
-
30.17 €
/59.00 лв
-
38.79 €
/75.87 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
58.39 €
/114.19 лв
-
48.20 €
/94.28 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
192.99 €
/377.46 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
14.83 €
/29.01 лв
-
4.55 €
/8.91 лв
-
45.22 €
/88.45 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
19.31 €
/37.76 лв
23.40 € -
24.77 €
/48.45 лв
-
48.20 €
/94.28 лв
-
18.83 €
/36.82 лв
-
51.50 €
/100.72 лв
-
10.81 €
/21.15 лв
-
10.84 €
/21.20 лв
-
13.23 €
/25.88 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
9.75 €
/19.07 лв
-
11.94 €
/23.35 лв
-
13.91 €
/27.21 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
12.36 €
/24.18 лв
-
11.25 €
/22.01 лв
-
14.85 €
/29.04 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
149.31 €
/292.03 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
194.50 €
/380.42 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
33.75 €
/66.01 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
92.98 € -
378.99 €
/741.24 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
126.99 €
/248.37 лв
-
39.88 €
/77.99 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
307.99 €
/602.38 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
23.72 €
/46.39 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
175.31 €
/342.88 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.89 €
/173.85 лв
-
54.89 €
/107.36 лв
-
141.98 €
/277.69 лв
-
207.99 €
/406.79 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
48.06 €
/93.99 лв
-
Слушалки Xiaomi Redmi Buds 6 Active, безжични, Bluetooth, микрофон, до 6 часа време на работа, черни
13.98 €
/27.34 лв
-
17.65 €
/34.52 лв
25.12 € -
117.91 €
/230.61 лв
124.84 € -
21.99 €
/43.01 лв
23.61 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
248.99 €
/486.98 лв
269.99 € -
25.90 €
/50.66 лв
30.46 € -
4.68 €
/9.16 лв
6.29 € -
40.89 €
/79.98 лв
43.91 € -
17.55 €
/34.32 лв
20.61 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
48.95 €
/95.74 лв
53.72 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
33.35 €
/65.23 лв
41.44 € -
119.00 €
/232.75 лв
179.90 € -
4.56 €
/8.92 лв
6.91 € -
479.00 €
/936.85 лв
546.58 € -
20.47 €
/40.04 лв
24.48 € -
179.00 €
/350.10 лв
199.00 € -
199.00 €
/389.20 лв
239.00 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
46.22 €
/90.40 лв
49.63 € -
11.70 €
/22.88 лв
14.72 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
429.00 €
/839.05 лв
449.00 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 € -
Слушалки Corsair HS55 Wireless, безжични, Bluetooth, микрофон, 50mm драйвери, Dolby Audio 7.1, черни
74.63 €
/145.95 лв
108.40 € -
169.00 €
/330.53 лв
189.00 € -
21.89 €
/42.81 лв
24.86 € -
26.90 €
/52.61 лв
30.01 € -
4.09 €
/8.00 лв
5.49 € -
24.31 €
/47.55 лв
33.21 € -
38.81 €
/75.90 лв
44.77 € -
24.87 €
/48.64 лв
28.50 € -
148.26 €
/289.97 лв
158.13 € -
44.79 €
/87.60 лв
51.17 € -
42.22 €
/82.58 лв
44.79 € -
65.00 €
/127.14 лв
69.00 € -
128.40 €
/251.12 лв
131.42 € -
160.08 €
/313.09 лв
193.31 € -
23.30 €
/45.56 лв
24.37 €
Слушалки Sony Inzone H9 II, безжични/жични, 2.4 GHz донгъл, Bluetooth, USB-C кабел, микрофон, гейминг, бели295.79 €
/578.51 лв
Слушалки SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, безжични, Bluetooth, Wi-Fi, микрофон, гейминг, Active Noise Cancellation, GameDAC Gen 2, контрол на звука, бели297.51 €
/581.88 лв
Слушалки HIFIMAN Sundara Open, 3.5mm жак, 20 - 20kHz честотен диапазон, 18 ohms, сребристи299.00 €
/584.80 лв





.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)


















































































































