Galaxy Note20 | Note20 Ultra

Първото по рода си съчетание на писалка и телефон – Note побира изцяло нов свят в джоба ти. Докато сме изправени пред новото нормално, животът ни налага нов тип устройство. Това не е смартфонът такъв, какъвто го познаваш. Това е компютър в джоба ти. Това са игри на нова висота. Това е професионална 8К камера и пакет за обработка.
Това е Powerphone, който завинаги ще промени начина, по който работиш и играеш.
Това е Galaxy Note20 | 20 Ultra
.png)
Дизайн
Красота и мощ в едно
Представяме новия емблематичен цвят на Galaxy: Мистично Бронзово. Първокласен неутрален нюанс, сатенен на допир, така вечен и модерен.
.jpeg)
ДИСПЛЕЙ
Два размера, за да избереш голям или още по-голям
Двата модела са изработени да предоставят съвършенство, което ляга изключително удобно в ръката ти. Избери 6,7-инчовия дисплей на Galaxy Note или 6,9-инчовия дисплей на Galaxy Note20 Ultra. И двата предоставят широко поле за работа и солиден дисплей за игра.
.png)
ОБНОВЕН S PEN
Усещане за истинска писалка. Силата да правиш много повече
S Pen гарантира минимално забавяне, за да предостави максимално реалистично усещане за писалка. Екипирана с многофункционалността на Bluetooth, контрол с жестове и далеч не само толкова, това е най-мощната писалка на Galaxy.

От нахвърляни драсканици до прав подреден почерк с едно докосване
С едно докосване със S Pen ръкописният текст ще се подравни, което гарантира, че бележките ти ще са четими и добре организирани. Дори можеш да ги превърнеш в текст, който да копираш и поставяш. След това можеш да прехвърлиш бележките в презентация или като текстов файл, за да ги споделяш с лекота.
.png)
HyperFast 5G и оптимизаторът за Wi-Fi извисяват играта до напълно нови висоти
Хипербърз пренос на данни с мощност, която му пасва
Мощният интелигентен процесор в Galaxy Note20 и Note20 Ultra гарантира, че изтеглянето и стриймването ще се осъществяват със скоростта, която 5G позволява. А когато имаш нужда от точка за достъп, Wi-Fi 6 предоставя бърза и сигурна връзка, а оптимизаторът за Wi-Fi не допуска забавяния на играта и видео повикванията, дори в зони с много хора.

С всичките най-добри инструменти за професионални фотографи, видео монтажисти и редактори

| Galaxy Note20 | Galaxy Note20 Ultra |
| х3 Хибридно оптично приближаване | х5 Оптично увеличение |
| х30 Приближение със супервисока резолюция | х50 Приближение със супервисока резолюция |

Все още най-високата разделителна способност за видео запис, която се предлага на смартфон.
8K видеото предоставя кристално качество с невероятни подробности, а професионалната камера ти дава творческа сила в реално време, за да можеш да редактираш от самата камера. Снимай супер плавно действие в 120 кадъра в секунда или изолирай гласовете с Bluetooth микрофон. След това добави финалните щрихи, като редактираш видеото директно от телефона си.
*Изображението е симулирано с илюстративна цел. Действителният потребителски интерфейс може да се различава.
Най-голямата мощ на Galaxy Note за всички времена
Пълното зареждане сутрин издържа чак до вечерта
Galaxy Note20 и Note20 Ultra са снабдени с 4300 mAh (стандартна) и 4500 mAh (стандартна) интелигентни батерии, които използват захранването си интелигентно, таке че да издържат през целия работен ден и да остане за забавление вечерта. Сега не само разполагаш с технология на световно ниво, но разполагаш и с достатъчно заряд, за да използваш.
СВЕТКАВИЧНО БЪРЗО ЗАРЕЖДАНЕ
Повече от 50% за 30 минути.
Сякаш това, че батерията издържа по цял ден не е достатъчно, ами Galaxy Note20 и Note20 Ultra ти предоставят възможността да я заредиш супербързо със супербързото 25W зарядно устройство, включено в комплекта.18Така че когато зарядът започне да намалява, това бързо да се промени.
|
One UI 2.5 проектиран за ежедневно улеснение One UI е лесен за използване потребителски интерфейс, който ти позволява бързо да навигираш из задачите и да намалиш натоварването. |
SAMSUNG Knox вградена сигурност Samsung Knox предоставя цялостно решение за сигурността, вградено в хардуера и софтуера, което защитава информацията ти в реално време. |
Биометрично удостоверяване отключи с лице или пръст Отключи телефона си чрез лицево разпознаване или ултразвуков пръстов отпечатък. Можеш също така да избереш ПИН, схема или парола, за да предпазиш данните си. |
IP68 водо- и прахоустойчивост Пази телефона ти от пръски, капки и при потапяне на не повече от 1,5 м за около 30 минути. |
| ПРОЦЕСОР | SAMSUNG EXYNOS 990 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2x2.73 GHz+2x2.5 GHz+4x2.0 GHz |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.70 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ | 17.02 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | SUPER AMOLED PLUS TOUCHSCREEN |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2400x1080 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | НЕ |
| ЗАДНА КАМЕРА | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 64+12+12MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 10MP |
| АВТО ФОКУС | ДА |
| СВЕТКАВИЦА | ДА |
| ВИДЕО ЗАПИС | ДА |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | ДА |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| ВЕРСИЯ | 10 |
| DUAL SIM | ДА |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| GPS | ДА |
| A-GPS SUPPORT | ДА |
| BLUETOOTH | ДА |
| WLAN | ДА |
| NFC | ДА |
| 3G | ДА |
| 4G | ДА |
| 5G | НЕ |
| ТЕГЛО | 194 g |
| РАЗМЕР | 75.2X161.6X8.3 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4300 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| ИНТЕРФЕЙС | USB TYPE-C |
Виж още Мобилни телефони Samsung
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.7" (17.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1080 x 2400 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 64.0 Mpix |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Цвят: | Бежов |
| Брой SIM карти: | 2 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
86.19 €
/168.57 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
286.13 €
/559.63 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
28.08 €
/54.92 лв
120.00 € лв -
139.21 €
/272.27 лв
120.00 € лв -
166.55 €
/325.73 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
26.32 €
/51.47 лв
120.00 € лв -
87.39 €
/170.92 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.02 лв
120.00 € лв -
2729.79 €
/5339.00 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
87.88 €
/171.88 лв
120.00 € лв -
796.00 €
/1556.84 лв
120.00 € лв -
199.00 €
/389.21 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
69.05 €
/135.06 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
43.30 €
/84.70 лв
120.00 € лв -
70.62 €
/138.13 лв
120.00 € лв -
199.93 €
/391.04 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
69.05 €
/135.06 лв
120.00 € лв -
28.08 €
/54.92 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
533.17 €
/1042.80 лв
120.00 € лв -
459.53 €
/898.77 лв
120.00 € лв -
1386.00 €
/2710.78 лв
120.00 € лв -
264.11 €
/516.55 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв
-
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
336.89 €
/658.90 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
226.99 €
/443.95 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
213.99 €
/418.53 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
816.99 €
/1597.89 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
9.02 €
/17.64 лв
120.00 € лв -
104.40 €
/204.19 лв
120.00 € лв -
303.86 €
/594.30 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
94.52 €
/184.86 лв
120.00 € лв -
1465.20 €
/2865.68 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.63 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
419.89 €
/821.24 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
89.55 €
/175.14 лв
120.00 € лв -
219.32 €
/428.95 лв
120.00 € лв -
246.53 €
/482.18 лв
120.00 € лв -
42.53 €
/83.18 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв
Мобилен телефон 150-2019 (черен), поддържа 2 SIM карти, 1.8" (4.57cm) TFT дисплей12.71 €
/24.86 лв
Мобилен телефон 105-2019 (черен), 1.8" (4.57cm) TFT дисплей13.67 €
/26.75 лв
Мобилен телефон 105-2023 (черен), 1.8" (4.57cm) TFT дисплей16.40 €
/32.07 лв












































































