







| Category | Specification |
|---|---|
| Network | Technology: GSM / HSPA / LTE |
| 2G bands: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 | |
| 4G bands: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 66 | |
| Speed: HSPA, LTE | |
| Body | Dimensions: 170.7 × 79.6 × 9.5 mm |
| Weight: 216 g | |
| SIM: Nano-SIM + Nano-SIM | |
| Display | Type: IPS LCD, 90Hz, 450 nits |
| Size: 6.88 inches (~82.7% screen-to-body ratio) | |
| Resolution: 720 × 1640 pixels (~260 ppi) | |
| Protection: Corning Gorilla Glass, Mohs level 5 | |
| Platform | OS: Android 15 |
| Chipset: Unisoc T615 (12 nm) | |
| CPU: Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55) | |
| GPU: Mali-G57 MP1 | |
| Memory | Card slot: microSDXC (shared SIM slot) |
| Internal: 128GB + 4GB RAM | |
| Main Camera | Single: 13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.06", AF |
| Features: LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Selfie Camera | Single: 5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0" |
| Video: 720p@30fps | |
| Sound | Loudspeaker: Yes |
| 3.5mm jack: No | |
| Comms | WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth: 5.0, A2DP, LE | |
| Positioning: GPS, GALILEO, GLONASS, BDS | |
| NFC: Yes | |
| Radio: FM radio | |
| USB: USB Type-C | |
| Features | Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
| Battery | Type: Li-Po 5150 mAh |
| Charging: 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.88" (17.47 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1640 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Син |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | A |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
448.99 €
/878.15 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.02 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
160.46 €
/313.82 лв
120.00 € лв -
287.12 €
/561.56 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
217.91 €
/426.19 лв
120.00 € лв -
77.21 €
/151.01 лв
120.00 € лв -
80.66 €
/157.75 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
253.60 €
/496.00 лв
120.00 € лв -
98.02 €
/191.71 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
86.19 €
/168.57 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
286.13 €
/559.63 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
217.91 €
/426.19 лв
120.00 € лв -
28.08 €
/54.92 лв
120.00 € лв -
139.21 €
/272.27 лв
120.00 € лв -
166.55 €
/325.73 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
26.32 €
/51.47 лв
120.00 € лв -
87.39 €
/170.92 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.02 лв
120.00 € лв -
2729.79 €
/5339.00 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
88.07 €
/172.25 лв
120.00 € лв -
796.00 €
/1556.84 лв
120.00 € лв -
199.00 €
/389.21 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
69.05 €
/135.06 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
43.30 €
/84.70 лв
120.00 € лв
-
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
336.89 €
/658.90 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
226.99 €
/443.95 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
213.99 €
/418.53 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
816.99 €
/1597.89 лв
120.00 € лв -
448.99 €
/878.15 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
9.02 €
/17.64 лв
120.00 € лв -
104.40 €
/204.19 лв
120.00 € лв -
303.86 €
/594.30 лв
120.00 € лв -
533.49 €
/1043.42 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
94.52 €
/184.86 лв
120.00 € лв -
1465.20 €
/2865.68 лв
120.00 € лв -
887.93 €
/1736.63 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
962.40 €
/1882.29 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.63 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
121.06 €
/236.78 лв
120.00 € лв -
1013.64 €
/1982.51 лв
120.00 € лв -
887.93 €
/1736.63 лв
120.00 € лв -
398.92 €
/780.23 лв
120.00 € лв -
187.85 €
/367.40 лв
120.00 € лв -
419.89 €
/821.24 лв
120.00 € лв -
89.55 €
/175.14 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.11 лв
120.00 € лв -
246.53 €
/482.18 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
42.53 €
/83.18 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв
Мобилен телефон 150-2019 (черен), поддържа 2 SIM карти, 1.8" (4.57cm) TFT дисплей12.71 €
/24.86 лв
Мобилен телефон 105-2019 (черен), 1.8" (4.57cm) TFT дисплей13.67 €
/26.75 лв
Мобилен телефон 105-2023 (черен), 1.8" (4.57cm) TFT дисплей16.40 €
/32.07 лв




































































































