




| Category | Specification |
|---|---|
| Network | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 66 |
| Speed | HSPA, LTE |
| Dimensions | 171.2 × 77.8 × 13.4 mm (6.74 × 3.06 × 0.53 in) |
| Weight | 307 g (10.83 oz) |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Display Type | IPS LCD, 90Hz, 450 nits |
| Display Size | 6.88 inches, 112.4 cm² (~84.4% screen-to-body ratio) |
| Resolution | 720 × 1640 pixels (~260 ppi) |
| Protection | HKC Glass, Mohs level 5 |
| OS | Android 15 |
| Chipset | Unisoc T606 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| Card Slot | microSDXC (shared SIM slot) |
| Internal Memory | 128 GB storage, 4 GB RAM |
| Main Camera | 13 MP, f/2.2 (wide), 1/3.06", AF |
| Main Camera Features | LED flash, HDR, panorama |
| Main Camera Video | 1080p@30fps |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.2 (wide), 1/5.0" |
| Selfie Video | 720p@30fps |
| Loudspeaker | Yes |
| 3.5mm Jack | No |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | Yes |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
| Battery Type | Li-Po 10,000 mAh |
| Charging | 18W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.88" (17.47 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1640 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Червен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
67.65 €
/132.32 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
89.66 €
/175.36 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
202.97 €
/396.97 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
310.82 €
/607.90 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
209.31 €
/409.37 лв
120.00 € лв -
187.84 €
/367.39 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
123.19 €
/240.94 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
358.02 €
/700.23 лв
120.00 € лв -
37.76 €
/73.85 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.38 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
954.32 €
/1866.48 лв
120.00 € лв -
131.80 €
/257.78 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
379.16 €
/741.58 лв
120.00 € лв -
1245.82 €
/2436.60 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
518.76 €
/1014.61 лв
120.00 € лв -
345.26 €
/675.28 лв
120.00 € лв -
364.14 €
/712.20 лв
120.00 € лв -
313.35 €
/612.87 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
223.99 €
/438.09 лв
120.00 € лв
-
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
37.76 €
/73.85 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
354.98 €
/694.28 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
448.99 €
/878.15 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
2729.99 €
/5339.40 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
2139.99 €
/4185.46 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
1598.99 €
/3127.35 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв
-
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
380.50 €
/744.19 лв
120.00 € лв -
490.05 €
/958.45 лв
120.00 € лв -
696.00 €
/1361.26 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
157.07 €
/307.19 лв
120.00 € лв -
99.18 €
/193.98 лв
120.00 € лв -
1465.20 €
/2865.68 лв
120.00 € лв -
943.26 €
/1844.86 лв
120.00 € лв -
96.54 €
/188.81 лв
120.00 € лв -
397.00 €
/776.47 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
887.93 €
/1736.63 лв
120.00 € лв -
84.57 €
/165.41 лв
120.00 € лв -
85.00 €
/166.24 лв
120.00 € лв -
96.54 €
/188.81 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
894.50 €
/1749.50 лв
120.00 € лв -
298.49 €
/583.79 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.11 лв
120.00 € лв -
894.50 €
/1749.50 лв
120.00 € лв -
398.92 €
/780.23 лв
120.00 € лв -
434.91 €
/850.62 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
434.91 €
/850.62 лв
120.00 € лв -
635.80 €
/1243.53 лв
120.00 € лв -
433.20 €
/847.27 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
403.54 €
/789.25 лв
120.00 € лв -
1173.69 €
/2295.54 лв
120.00 € лв -
1173.69 €
/2295.54 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв
Смартфон Ulefone Armor X8i (черен), поддържа 2 SIM карти, 5.7" (14.48cm) LCD дисплей, осемядрен Mediatek Helio A25 4x1.8GHz & 4x1.5GHz, 3GB RAM, 32GB Flash памет(+microSD слот), 13.0 + 2.0 + 2.0 & 8.0 Mpix камери, Android, 256g101.49 €
/198.50 лв
Смартфон Motorola Moto G04 (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 16 & 5 Mpix камери, Android, 178.8g101.73 €
/198.96 лв
Смартфон Oukitel C59 (сив), поддържа 2 SIM карти, 6.88" (17.47cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android100.23 €
/196.03 лв

































































































