




| Specification | Details |
|---|---|
| Technology | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Bands (Europe) | 1, 3, 7, 8, 19, 20, 28, 38, 39, 40, 41 |
| 4G Bands (USA) | 1, 2, 4, 5, 7, 12, 13, 17, 25, 26, 28, 38, 41, 48, 66 |
| 5G Bands (Europe) | 1, 3, 28, 38, 41, 77, 78 (SA/NSA, Sub-6) |
| 5G Bands (USA) | 2, 5, 25, 41, 48, 66, 77, 78 (SA/NSA) |
| Speed | HSPA, LTE, 5G |
| Dimensions | 167.5 × 77.7 × 9.2 mm |
| Weight | 208 g |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Type | IPS LCD, 90Hz, 400 nits |
| Size | 6.8 inches (111.6 cm²), ~85.8% screen-to-body |
| Resolution | 720 × 1600 pixels, 20:9 (~258 ppi) |
| Protection | Corning Gorilla Glass, Mohs level 7 |
| OS | Android 15 |
| Chipset | MediaTek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Card Slot | microSDXC (shared SIM slot) |
| Internal Storage | 256GB + 8GB RAM / 512GB + 12GB RAM |
| Type | Single |
| Sensor | 50 MP, f/1.8 (wide), AF |
| Features | LED flash, HDR, panorama |
| Video | 1080p @ 30fps |
| Type | Single |
| Sensor | 5 MP, f/2.2 (wide) |
| Video | 720p @ 30fps |
| Loudspeaker | Yes |
| 3.5mm Jack | Yes |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | No |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity |
| Type | Li-Po 5150 mAh |
| Charging | 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.8" (17.27 cm) |
| Разделителна способност (max): | 720 x 1600 |
| Процесор: | Осемядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 50 Mpix |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | B |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
113.40 €
/221.79 лв
-
116.37 €
/227.60 лв
-
1100.10 €
/2151.61 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
943.26 €
/1844.86 лв
-
1327.24 €
/2595.85 лв
-
506.97 €
/991.55 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
237.95 €
/465.38 лв
261.39 € -
279.67 €
/546.99 лв
-
85.39 €
/167.00 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
108.37 €
/211.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
237.95 €
/465.38 лв
261.39 € -
22.89 €
/44.77 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
336.10 €
/657.36 лв
-
162.37 €
/317.56 лв
-
635.80 €
/1243.53 лв
-
98.01 €
/191.69 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
50.76 €
/99.28 лв
-
38.68 €
/75.64 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
419.99 €
/821.43 лв
-
506.97 €
/991.55 лв
-
68.10 €
/133.19 лв
-
506.97 €
/991.55 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
297.51 €
/581.88 лв
-
51.48 €
/100.68 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
727.59 €
/1423.04 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
86.26 €
/168.71 лв
-
133.66 €
/261.42 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
419.99 €
/821.43 лв
-
506.97 €
/991.55 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
374.99 €
/733.42 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
568.99 €
/1112.85 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
354.98 €
/694.28 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
769.99 €
/1505.97 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
237.95 €
/465.38 лв
261.39 € -
1399.99 €
/2738.14 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
133.99 €
/262.06 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
878.99 €
/1719.16 лв
-
1589.99 €
/3109.75 лв
1699.99 € -
369.99 €
/723.64 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
1739.99 €
/3403.12 лв
-
839.99 €
/1642.88 лв
-
1898.99 €
/3714.10 лв
2094.99 € -
208.99 €
/408.75 лв
-
689.99 €
/1349.50 лв
908.99 €
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
134.99 €
/264.02 лв
184.99 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
69.00 €
/134.95 лв
78.31 € -
1698.99 €
/3322.94 лв
1906.99 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
1589.99 €
/3109.75 лв
1699.99 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
130.94 €
/256.10 лв
142.38 € -
69.99 €
/136.89 лв
71.98 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 € -
54.45 €
/106.49 лв
54.72 € -
959.23 €
/1876.09 лв
994.00 €
Смартфон Samsung Galaxy A17 5G (сив), поддържа 2 SIM карти, 6.7" (17.01cm) Super AMOLED 90Hz дисплей, осемядрен Exynos 1330 2.4GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 5 + 2 & 13 Mpix камери, Android163.50 €
/319.79 лв
Смартфон Ulefone Armor 16S (черен), поддържа 2 SIM карти, 5.93" (15.06cm) HD+ IPS дисплей, осемядрен Unisoc T616 2 GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 50 + 2 & 8 Mpix камери, Android164.34 €
/321.41 лв
Смартфон Ulefone Armor X31 (черно-оранжев), поддържа 2 SIM карти, 6.56" (16.66 cm) HD+ IPS 90Hz дисплей, осемядрен MediaTek Helio G91 2 GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 48 + 20 + 2 & 16 Mpix камери, Android164.34 €
/321.41 лв






















































































































