
| Category | Specification |
|---|---|
| Memory Variant | 128GB + 4GB RAM |
| Network – Technology | GSM / HSPA / LTE |
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 19, 20, 25, 26, 28, 66 |
| Network Speed | HSPA, LTE |
| Body – Dimensions | 163.6 × 75.9 × 9.3 mm |
| Body – Weight | 198 g |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Display – Type | IPS LCD, 450 nits |
| Display – Size | 6.52", 102.6 cm² (~82.7% STB ratio) |
| Display – Resolution | 540 × 1200 px, 20:9 (~202 ppi) |
| Display – Protection | Sharp glass, Mohs level 5 |
| OS | Android 14 |
| Chipset | Unisoc T310 (12 nm) |
| CPU | Quad-core (1×2.0 GHz A75 + 3×1.8 GHz A55) |
| GPU | PowerVR GE8300 |
| Memory – Card Slot | microSDXC (shared SIM slot) |
| Main Camera | 13 MP, f/2.2 (wide), AF |
| Main Camera Features | LED flash, HDR, panorama |
| Main Camera Video | 1080p@30fps |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.2 (wide) |
| Selfie Video | 720p@30fps |
| Sound – Loudspeaker | Yes |
| Sound – 3.5mm Jack | Yes |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Positioning | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | No |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C |
| Sensors | Accelerometer |
| Battery Type | Li-Po 5000 mAh |
| Charging | 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.52" (16.56 cm) |
| Разделителна способност (max): | 540 x 1200 |
| Процесор: | Четириядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
367.76 €
/719.28 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.02 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
87.88 €
/171.88 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
43.30 €
/84.70 лв
120.00 € лв -
70.62 €
/138.13 лв
120.00 € лв -
172.46 €
/337.31 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
99.44 €
/194.48 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
27.76 €
/54.30 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
533.17 €
/1042.80 лв
120.00 € лв -
1386.00 €
/2710.78 лв
120.00 € лв -
264.11 €
/516.55 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
225.27 €
/440.60 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
264.11 €
/516.55 лв
120.00 € лв -
108.25 €
/211.72 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
315.84 €
/617.72 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
1239.77 €
/2424.78 лв
120.00 € лв -
357.42 €
/699.04 лв
120.00 € лв -
129.95 €
/254.16 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
907.50 €
/1774.92 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
64.97 €
/127.07 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв
-
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
131.31 €
/256.83 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
298.99 €
/584.77 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
24.54 €
/47.99 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв -
250.52 €
/489.98 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
336.89 €
/658.90 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
647.99 €
/1267.36 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
213.99 €
/418.53 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
816.99 €
/1597.89 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
133.99 €
/262.06 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
1895.89 €
/3708.04 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
48.99 €
/95.82 лв
120.00 € лв -
1369.99 €
/2679.47 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв
-
9.02 €
/17.64 лв
120.00 € лв -
104.40 €
/204.19 лв
120.00 € лв -
303.86 €
/594.30 лв
120.00 € лв -
50.76 €
/99.28 лв
120.00 € лв -
94.52 €
/184.86 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
313.43 €
/613.01 лв
120.00 € лв -
120.99 €
/236.63 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
419.89 €
/821.24 лв
120.00 € лв -
222.88 €
/435.91 лв
120.00 € лв -
89.55 €
/175.14 лв
120.00 € лв -
246.53 €
/482.18 лв
120.00 € лв -
42.53 €
/83.18 лв
120.00 € лв -
1898.99 €
/3714.10 лв
120.00 € лв -
568.99 €
/1112.85 лв
120.00 € лв -
197.17 €
/385.64 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
131.99 €
/258.15 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
127.99 €
/250.33 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
1028.99 €
/2012.53 лв
120.00 € лв -
436.99 €
/854.68 лв
120.00 € лв -
334.99 €
/655.18 лв
120.00 € лв
Смартфон Oukitel C5 (златист), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc T310 2GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android96.04 €
/187.83 лв
Смартфон Ulefone Note 16 Pro (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) HD+ дисплей, осемядрен Unisoc T606 2x1.6GHz & 6x1.6GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет(+microSD слот), 50 + 2 + 8 Mpix камери, Android, 184g96.54 €
/188.81 лв
Смартфон Ulefone Armor X12 (зелен), поддържа 2 SIM карти, 5.45" (13.84cm) HD+ дисплей, четириядрен Mediatek Helio A22 2GHz, 3GB RAM, 32GB Flash памет(+microSD слот), 13 + 8 Mpix камери, Android, 257g95.39 €
/186.57 лв




























































































