






| Category | Specification |
|---|---|
| Network | Technology: GSM / HSPA / LTE |
| 2G bands: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 | |
| 4G bands: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 19, 20, 25, 26, 28, 66 | |
| Speed: HSPA, LTE | |
| Body | Dimensions: 163.6 x 75.9 x 9.3 mm (6.44 x 2.99 x 0.37 in) |
| Weight: 198 g (6.98 oz) | |
| SIM: Nano-SIM + Nano-SIM | |
| Display | Type: IPS LCD, 450 nits |
| Size: 6.52 inches, 102.6 cm² (~82.7% screen-to-body ratio) | |
| Resolution: 540 x 1200 pixels, 20:9 ratio (~202 ppi density) | |
| Protection: Sharp glass, Mohs level 5 | |
| Platform | OS: Android 14 |
| Chipset: Unisoc T310 (12 nm) | |
| CPU: Quad-core (1×2.0 GHz Cortex-A75 & 3×1.8 GHz Cortex-A55) | |
| GPU: PowerVR GE8300 | |
| Memory | Card slot: microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Internal: 128GB 4GB RAM | |
| Main Camera | Single: 13 MP, f/2.2 (wide), AF |
| Features: LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Selfie Camera | Single: 5 MP, f/2.2 (wide) |
| Video: 720p@30fps | |
| Sound | Loudspeaker: Yes |
| 3.5mm jack: Yes | |
| Comms | WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth: 5.0, A2DP, LE | |
| Positioning: GPS, GALILEO, GLONASS, BDS | |
| NFC: No | |
| Radio: FM radio | |
| USB: USB Type-C | |
| Features | Sensors: Accelerometer |
| Battery | Type: Li-Po 5000 mAh |
| Charging: 10W wired |
Виж още Мобилни телефони Oukitel
Виж всички Мобилни телефони в категорията
| Тип: | Смартфон |
|---|---|
| Размер на екрана: | 6.52" (16.56 cm) |
| Разделителна способност (max): | 540 x 1200 |
| Процесор: | Четириядрен |
| Операционна система: | Android |
| Камера /основна/: | 13 Mpix |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Цвят: | Черен |
| Брой SIM карти: | 2 |
| Включен захранващ адаптер: | Да |
| USB PD протокол: | Да |
| Енергиен клас: | A |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
258.69 €
/505.96 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
81.72 €
/159.83 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1566.24 €
/3063.30 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
354.21 €
/692.78 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
843.74 €
/1650.21 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
107.92 €
/211.07 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
128.73 €
/251.78 лв
-
73.77 €
/144.27 лв
-
147.45 €
/288.38 лв
-
127.72 €
/249.80 лв
-
154.84 €
/302.84 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
238.99 €
/467.42 лв
-
364.14 €
/712.20 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
66.74 €
/130.53 лв
-
408.85 €
/799.63 лв
-
113.86 €
/222.69 лв
-
48.78 €
/95.41 лв
-
87.16 €
/170.47 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
1298.99 €
/2540.60 лв
1386.00 € -
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
354.98 €
/694.28 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
131.99 €
/258.15 лв
-
1499.99 €
/2933.73 лв
-
2139.99 €
/4185.46 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
899.00 €
/1758.29 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
599.00 €
/1171.54 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
144.39 €
/282.40 лв
147.66 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
165.47 €
/323.63 лв
242.97 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
380.50 €
/744.19 лв
419.02 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
429.99 €
/840.99 лв
439.99 € -
99.18 €
/193.98 лв
108.53 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
85.00 €
/166.24 лв
89.55 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
499.50 €
/976.94 лв
516.40 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
499.50 €
/976.94 лв
519.00 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
490.05 €
/958.45 лв
586.06 € -
1790.80 €
/3502.49 лв
1849.82 € -
635.80 €
/1243.53 лв
660.68 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
Смартфон Ulefone Note 16 Pro (черен), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) HD+ дисплей, осемядрен Unisoc T606 2x1.6GHz & 6x1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет(+microSD слот), 50 + 2 + 8 Mpix камери, Android, 184g93.53 €
/182.92 лв
Смартфон Ulefone Note 16 Pro (син), поддържа 2 SIM карти, 6.52" (16.56cm) HD+ дисплей, осемядрен Unisoc T606 2x1.6GHz & 6x1.6GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет(+microSD слот), 50 + 2 + 8 Mpix камери, Android, 184g94.52 €
/184.86 лв
Смартфон Ulefone Armor X9 Pro (син), поддържа 2 SIM карти, 5.5" (13.97cm) HD+ дисплей, осемядрен Mediatek Helio A25 4x1.8GHz & 4x1.5GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет(+microSD слот), 13 + 2 + 5 Mpix камери, Android, 235g95.39 €
/186.57 лв
























































































































