Късофокусен лазерен проектор с яркост 8200 лумена и фиксиран обектив.
Този високопроизводителен проектор се отличава с голямо увеличение 1,26 пъти, прожекционно съотношение
0.75:1 ~ 0.95:1 и 2 вградени 10W високоговорителя .
Подходящ за голямо разнообразие от приложения, ZU720TST е идеален за големи помещения, класни стаи, аули, музеи и молитвени домове.
Допълнителната гъвкавост на HDBaseT и LAN правят този проектор достъпно решение с лесно и удобно управление.
| Технология: | DLP |
| Резолюция: | WUXGA (1920x1200) |
| Яркост (ANSI Lumens): | 8,200 (Лумена) |
| Контраст: | 3,000,000:1 |
| Шум при работа: | 34dB |
| Тегло (кг.): | 12.6 кг. |
| Интерфейси: | Входове: 1 x HDBaseT, 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA, 1 x 3D sync, 1 x Audio 3.5mm Изходи: 1 x HDMI 2.0, 1 x 3D sync, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x Audio 3.5mm Управление: 1 x 12V trigger, 1 x Wired remote, 1 x RJ45, 1 x RS232 |
| Максимална резолюция: | UHD |
| Разделителна способност (PC): | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Обектив: | 11.11 ~ 14.16мм |
| Прожекционно съотношение: | 0.75:1 ~ 0.95:1 |
| Размер на картината: | 1.27m ~ 7.62m (50" ~ 300") / Диагонал |
| Прожекционно разстояние: | 0.79m - 6.21m |
| Оптично приближение (zoom): | 1.26 моторизиран |
| Поддържане на формати: | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Източник на светлина: | Източник на светлина - лазер |
| Живот на източника на светлина (часове): | 30,000 часа |
| Корекция на трапеца / Отместване на обектива: | Корекция на трапеца: Вертикалнa: +/-15°, Хоризонталнa: +/-30° Отместване на обектива: Вертикално +/- 50% , Хоризонтално: +/-15% |
| Размери (мм): | 486 x 394.5 x 185.5 мм. |
| Захранване: | 100V-240V, 50-60Hz |
| Консумация Max. (W): | 520W |
| Комплектация: | Захранващ кабел, Дистанционно управление, Батерии 3бр. ААА, Ръководство за употреба, Гаранционна карта |
| 3D Поддръжка:: | Full 3D |
| Аудио: | 2 x 10W |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1200 |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 8200 lm |
| Контраст: | 3000000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Да |
| Разстояние на проектиране: | Нормално |
| Short Throw: | Да |
| Живот на лампата: | 30000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Epson EB-L790U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 5 000 000:1, 7300lm, USB, LAN, HDMI, RS2324159.84 €
/8135.93 лв
Проектор Epson EB-L690U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 6500lm, HDMI, RS232C, USB, LAN3159.96 €
/6180.35 лв
Проектор Epson EB-L530U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 2500000:1, 5200lm, HDMI, VGA, USB, RS-232C2568.62 €
/5023.79 лв



































































