Optoma ZU1900 е професионален лазерен проектор с висока яркост, отговарящ на иаискванията на инсталации от висок клас, включително за развлечения, изложби и цифрови табели. Част от серия Ultra Bright на Optoma, този проектор предлага висока яркост от 19 000 лумена, както и изключителна гъвкавост с осем сменяеми обектива, за да отговори на нуждите дори на най-сложните инсталации.
Като част от лазерната гама Optoma DuraCore, високопроизводителните проектори от серията Ultra Bright разполагат с 4K HDR съвместимост, чиста видео обработка и съвпадение на цветовете за създаване на визуално впечатляващи, реалистични изображения с изключителни детайли и висока точност на цветовете.
Надеждността е в основата на проекторите от серията Ultra Bright, с възможности за работа 24/7, до 30 000 часа живот на лазера и рейтинг IP5X за оптимална и надеждна производителност, дори при по-екстремни условия до 122 градуса по Фаренхайт / 50 градуса по Целзий. Със стабилно метално шаси и модулен дизайн за по-лесна поддръжка, множество опции за свързване и безопасен режим на резервиране за моментално превключване на източника, прожекторите от серията Ultra Bright предлагат решение за сложни инсталации, включително приложения за прожекции с множество проектори и купол.
| Технология: | DLP® Technology by Texas Instruments |
| Резолюция: | WUXGA (1920x1200) |
| Яркост (ANSI Lumens): | 19,000 (Лумена) |
| Контраст: | 2,000,000:1 |
| Шум при работа: | 36dB |
| Тегло (кг.): | 50 кг. |
| Интерфейси: | Входове: 1 x RS232, 1 x 3D sync, 1 x Wired remote, 1 x HDBaseT, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 x 3G-SDI Изходи: 1 x RS232, 1 x 3D sync, 1 x Wired remote, 1 x HDMI, 1 x 3G-SDI Управление: 1 x RJ45, 1 x USB-A service, 1 x 12V trigger |
| Максимална резолюция: | WUXGA |
| Разделителна способност (PC): | WUXGA, UXGA, WXGA, SXGA+, SXGA, XGA, SVGA, VGA Resized, VESA, PC and Macintosh Compatible |
| Обектив: | Избор на обектив - (Сменяеми) опционални обективи: BX-CTA11, 0.65~0.75:1 BX-CTA18, 0.84~1.02:1 BX-CTA19, 1.02~1.36:1 BX-CTA20, 1.2~1.5:1 BX-CTA21, 1.5~2.0:1 BX-CTA22, 2.0~4.0:1 BX-CTA23, 4.0~7.2:1 BX-CTA27, 7.2~10.8:1 |
| Корекция на трапеца: | Според избора на обектив |
| Прожекционно съотношение: | Според избора на обектив |
| Размер на картината: | Според избора на обектив |
| Прожекционно разстояние: | Според избора на обектив |
| Оптично приближение (zoom): | Според избора на обектив |
| Поддържане на формати: | 16:10 , 4:3, 16:9 |
| Лампа (източник на светлина): | Източник на светлина - лазер |
| Живот на източника на светлина (часове): | 30,000 часа |
| Размери (мм): | 650 x 682 x 300.86 |
| Захранване: | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Консумация Max. (W): | 1000 W |
| Комплектация: | Захранващ кабел, Дистанционно управление, 2 x AAA батерии, Ръководство за употреба, Гаранционна карта. |
| Опции: | обективи, безжичен модул, стойка за монтаж на стена |
| 3D Поддръжка: | Full 3D |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1200 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1200 |
| Яркост: | 19000 lm |
| Контраст: | 2000000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 & HDBaseT |
| Говорители: | Не |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Зависи от обектива |
| Short Throw: | Не |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Epson EB-L790U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 5 000 000:1, 7300lm, USB, LAN, HDMI, RS2324159.84 €
/8135.93 лв
Проектор Epson EB-L690U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 6500lm, HDMI, RS232C, USB, LAN3159.96 €
/6180.35 лв
Проектор Epson EB-L530U, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 2500000:1, 5200lm, HDMI, VGA, USB, RS-232C2568.62 €
/5023.79 лв




































































