ZH461 е компактен Full HD 1080p DuraCore лазерен проектор. Проектиран за непрекъсната работа без поддръжка, той може да бъде инсталиран практически във всяка ориентация. Малък лек корпус, комбиниран с 1,6-кратно увеличение и вертикално изместване на обектива, го правят лесен за инсталация.
Той е 4K и HDR съвместим с ниска поддръжка с изключително дълъг живот лазерна технология. За най-добър контрол, проекторът се предлага с RJ45 връзка, която ви позволява да наблюдавате и управлявате мрежово в множество помещения.
Перфектен за бизнес, образование и музеи, където се изисква изчистен ярък образ.
| Технология:: | DLP |
| Резолюция:: | 1080p Full HD (1920x1080) |
| Яркост (ANSI Lumens):: | 5,000 (Лумена) |
| Контраст:: | 300,000:1 |
| Шум при работа:: | 30dB |
| Тегло (кг.):: | 4,5 кг. |
| Интерфейси:: | Входове: 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 2 x Audio 3.5mm, 1 x Mic 3.5mm, 1 x Composite video Изходи: 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A Управление: 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x micro USB service, 1 x 3D sync |
| Максимална резолюция:: | UHD |
| Разделителна способност (PC):: | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Обектив:: | 20.91 ~ 32.62 |
| Прожекционно съотношение:: | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Размер на картината:: | 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") / Диагонал |
| Прожекционно разстояние:: | 1m - 10m |
| Оптично приближение (zoom):: | 1.6x Ръчен |
| Поддържане на формати:: | 16:9, 4:3, 16:10 |
| Лампа / източник на светлина: | Източник на светлина - лазер |
| Живот на източника на светлина (часове): | 30,000 часа |
| Корекция на трапеца / Отместване на обектива: | Корекция на трапеца: Вертикалнa: +/-30°, Хоризонталнa: +/-30° Отместване на обектива: Вертикално: 16% |
| Размери (мм):: | 337 x 265 x 122.5 мм |
| Захранване:: | 100V - 240V, 50-60Hz |
| Консумация Max. (W):: | 282W |
| Комплектация:: | Захранващ кабел, Дистанционно управление, 3бр. Батерии ААА, Ръководство за потребителя |
| Гаранция:: | 2 години на проектора, 5 години или 12,000 часа работа на лазера |
| 3D Поддръжка:: | Full 3D |
| Аудио: | 2 x 10W |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | Не е указано |
| Яркост: | 5000 lm |
| Контраст: | 300000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | 1.0m - 10.0m |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 30000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:10 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
72.50 €
/141.81 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
22.17 €
/43.36 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
80.77 €
/157.98 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
-
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.41 €
/288.30 лв
-
75.63 €
/147.92 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
169.78 €
/332.07 лв
-
100.88 €
/197.30 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
398.93 €
/780.24 лв
-
658.75 €
/1288.40 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
176.57 €
/345.34 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
367.82 €
/719.39 лв
-
888.16 €
/1737.09 лв
-
580.99 €
/1136.31 лв
-
203.06 €
/397.15 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
35.63 €
/69.68 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.06 €
/160.50 лв
-
36.59 €
/71.57 лв
-
22.92 €
/44.82 лв
-
206.69 €
/404.25 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 €
Проектор MagCubic HY300 Pro, преносим, LED, HD (1280x720), 170lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android52.07 €
/101.84 лв
Проектор MagCubic HY300 Ultra, преносим, LED, HD (1280x720), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android69.37 €
/135.67 лв
Проектор MagCubic HY310, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android76.79 €
/150.20 лв





























































