Прожектирайте ярки и жизнени презентации по всяко време на деня. Проектиран за заседателни зали и класни стаи, Optoma X400LVe предоставя с невероятен цвят, дълъг живот на лампата и енергоспестяващи функции за по-ниски общи разходи за експлоатация.
Проекторът е лесен за свързване с множество входове, вграден високоговорител и USB захранване. Перфектен за свързване на HDMI донгъли като Optoma HDCast Pro и Google Chromecast, а също и на лаптоп, компютър или Blu-ray плейър за ясни изображения със звук. Компактен и лек, този проектор може да се инсталира или да се пренася за срещи извън офиса с допълнителна чанта (продава се отделно).
| Технология: | DLP® Technology by Texas Instruments |
| Резолюция: | XGA (1024x768) |
| Яркост (ANSI Lumens): | 4000 (Лумена) |
| Контраст: | 25,000:1 |
| Шум при работа: | 27dB |
| Тегло (кг.): | 3.0 кг. |
| Интерфейси: | Входове: 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, 1 x Audio 3.5mm Изходи: 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1A Управление: 1 x RS232 |
| Максимална резолюция: | FHD |
| Разделителна способност (PC): | FHD, HD, WXGA, UXGA, SXGA, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Обектив: | f=21.85 ~ 24 mm |
| Прожекционно съотношение: | 1.94:1 - 2.16:1 |
| Размер на картината: | 0.71 - 7.73m (27.78" - 304.4") / Диагонал |
| Прожекционно разстояние: | 1 - 12 метра |
| Оптично приближение (zoom): | 1.1x Manual |
| Поддържане на формати: | 4:3 Native, 16:9 Compatible |
| Лампа: | 203W |
| Живот на лампата (часове): | 6000 (Bright), 12000 (Dynamic), 10000 (Eco), 15000 (Eco+) |
| Корекция на трапеца: | ± 40° вертикална |
| Размери (мм): | 316 x 244 x 108 мм |
| Захранване: | 100-240V, 50-60Hz |
| Консумация Max. (W): | 225W |
| Комплектация: | Захранващ кабел, инфрачервено дистанционно управление с батерии, CD с ръководство за употреба, гаранционна карта. |
| Опции: | wireless модул, стойка за монтаж на таван |
| 3D Поддръжка: | 3D Ready |
| Аудио: | 1 x 10W |
Виж още Проектори Optoma
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | 3D Ready |
| Разделителна способност (native): | 1024 x 768 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Яркост: | 4000 lm |
| Контраст: | 25000 |
| Мрежови възможности: | Не |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | 1.0m - 12.0m |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | 6000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 4:3 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
446.05 €
/872.40 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
81.12 €
/158.66 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
446.05 €
/872.40 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
659.95 €
/1290.75 лв
-
3188.56 €
/6236.27 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
446.05 €
/872.40 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Acer X139, DLP, WXGA (1280x800), 20000:1, 5000lm, HDMI, RS232, USB387.85 €
/758.58 лв
Проектор Acer X1228i, DLP, XGA (1024x768), 20 000:1, 4500LM, HDMI, VGA, USB379.82 €
/742.86 лв
Проектор Acer X1328, DLP, WXGA (1280x800), 20 000:1, 5000lm, HDMI, VGA, RCA, USB, RS-232375.13 €
/733.70 лв


































































