| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz (4000Hz Compatible) |
| СУИЧОВЕ | Kailh White Blade |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 150hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 120.6 x 64 x 37.8 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 54 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4K compatible (1K Default 2.4G receiver) Smart Speed X Wireless Transmission Technology 500 mAh battery Kailh White Blade Switches Kailh GE Upgraded Version Shift PTFE Feet Smooth Texture |
Виж още Мишки VXE
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
7.53 €
/14.74 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
10.66 €
/20.85 лв
120.00 € лв -
13.47 €
/26.35 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
36.99 €
/72.35 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
10.10 €
/19.76 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
193.95 €
/379.33 лв
120.00 € лв -
126.99 €
/248.37 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
159.76 €
/312.46 лв
120.00 € лв -
9.95 €
/19.47 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
38.32 €
/74.95 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
98.23 €
/192.13 лв
120.00 € лв -
5.54 €
/10.84 лв
120.00 € лв -
11.05 €
/21.61 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.82 €
/68.09 лв
120.00 € лв -
39.00 €
/76.28 лв
120.00 € лв -
17.90 €
/35.01 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
14.85 €
/29.05 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв
-
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
78.60 €
/153.73 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
117.02 €
/228.88 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
236.41 €
/462.38 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв
Мишка SteelSeries Prime+ (62490), оптична (18 000 dpi), 6 бутона, RGB подсветка, USB, черна63.49 €
/124.18 лв
Мишка Dell MS7421W, оптична (4000 dpi), безжична, Bluetooth, USB, черна, 7 бутона64.99 €
/127.10 лв
Мишка Razer Viper V3 HyperSpeed (RZ01-04910100-R3M1), оптична (30 000 dpi), безжична, Bluetooth, гейминг, черна64.99 €
/127.11 лв



















































































































