LIEBHERR ICNc 5103 Pure
EasyFresh Нашето отделение EasyFresh гарантира свежестта от пазара в дома ви. Независимо дали плодовете или зеленчуците са разопаковани, тук всичко се съхранява оптимално. Благодарение на плътното уплътнение хранителните продукти увеличават влажността на въздуха в отделението. Така остават свежи за по-дълго време. | ![]() |
![]() | NoFrost Когато отворите фризера си, искате да намерите в него замразена храна – със сигурност не лед и заледяване. NoFrost предпазва фризерното отделение от нежелано заледяване, което консумира много енергия и понякога излиза скъпо. NoFrost означава: Повече няма да ви се налага да преминавате през трудоемкото и отнемащо време размразяване на фризера, а ще имате повече време за други неща и ще спестите пари. |
DuoCooling Благодарение на два напълно отделни хладилни кръга DuoCooling се грижи да гарантира, че няма обмен на въздух между хладилното и фризерното отделение. Храната не изсъхва и миризмата не се предава. А това означава: изхвърляте по-малко, пазарувате по-рядко, а спестявате повече и се наслаждавате по-дълго време. | ![]() |
![]() | Сензорен екран Истинско докосване: Сензорният екран ви позволява лесно и интуитивно да работите с вашия Liebherr. Всички функции са ясно подредени на екрана. С леко натискане с пръста можете например лесно да изберете функциите или да проверите текущата температура на вашия хладилник. |
Място за тава за печене Искате ли да запазите домашния си плодов сладкиш свеж? Или подготвената пица, която по-късно ще сложите във фурната? Просто поставете тавата за печене във вашия Liebherr – той ви предлага достатъчно място за съхранение на тави за печене. Особено практично: Можете да вкарвате и изкарвате тавата за печене, когато вратата е отворена на 90°. | ![]() |
![]() | VarioSpace Търсите къде да съхраните безопасно сладоледена торта на няколко етажа, докато дойде време за лятното парти? Това не представлява проблем за фризера ви на Liebherr: той знае, че понякога просто се нуждаете от повече пространство. С VarioSpace можете да извадите отделни чекмеджета на фризера – и воала: получавате изключително високо пространство за съхранение! |
HolidayMode На път сте? Тогава изпратете на своя Liebherr указания, докато сте на почивка: В HolidayMode вентилаторът и SuperCool са изключени и вашият хладилник регулира температурата си до +15°C. Това спестява електричество и освен това предотвратява неприятните миризми. Разбира се фризерното отделение остава включено. | ![]() |
![]() | SuperFrost Искате ли да замразите пресните хранителни продукти по начин, който запазва витамините? Необходимо е само да активирате SuperFrost – и отделението за фризер ще увеличи капацитета си за охлаждане. Това поддържа температурата постоянна, когато поставяте незамразена храна в него. SuperFrost е и енергоспестяващ: Ако не деактивирате функцията ръчно, тя ще бъде деактивирана автоматично след 65 часа. |
Блокиране на дисплея Светещият дисплей е като магнит за детските ръце – и вашият Liebherr също знае това. Ето защо е снабден с функцията блокиране на дисплея: Той безотказно предотвратява неволните промени в настройките на вашия хладилник. Разбира се, можете и просто да деактивирате блокирането на дисплея. | ![]() |
Характеристики
Мощност и разход
| Клас на енергийна ефективност | C |
| Консумация на електроенергия за 24 часа | 0,397 квтч/24 ч |
| Консумация на електроенергия за година | 145 квтч/a |
| Климатичен клас | SN-T |
| Ниво на шума | 33 dB |
| Клас на емисиите на въздушен шум | B |
| Напрежение | 220-240 V ~ |
| Честота | 50-60 Hz |
| Инсталирана мощност | 1,4 A 183 W |
Електроника и функции
| Управление | LC дисплей монохромен, сензорен дисплей |
| Обслужване | Touch |
| Брой на Температурни зони | 2 |
| Брой на регулируемите охладителни цикли | 2 |
| Показание на температурата | хладилно и фризерно отделение |
| настройване в уреда и чрез приложение | SuperCool, SuperFrost, Аларма на вратата за oхлаждане, Аларма на вратата за замразяване, NightMode, BottleTimer |
| Мрежово решение | може да се преоборудва |
| IceCubeTimer | Не |
| Блокиране на дисплея | настройване в уреда |
Хладилна част
| Регулируем температурен диапазон | +2 °C до +9 °C |
| Регулиране на влажността | DuoCooling |
| Температурни зони в хладилното отделение | EasyFresh |
| Възможна е променяща се употреба като Fruit & Vegetable-Safe или Meat & Dairy-Safe | 1 |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Динамично охлаждане | Да |
| Филтър FreshAir | в клапана |
| Система за изтегляне на чекмеджета хладилно отделение | вграден водач за чекмедже |
| SoftSystem | Не |
| Вътрешно осветление на хладилното отделение | LED горно осветление |
| Брой на рафтовете в хладилното отделение | 4 |
| от тях делими | 0 |
| от тях регулируеми на височина | 3 |
| VarioSafe | Не |
| Чекмеджета OpenStage | Не |
| Съхранение на бутилки | Не |
| Брой на рафтовете за бутилки | 1 |
| Брой на поставките за консерви | 2 |
| VarioBox | Не |
| Брой на кутиите Variobox | 0 |
| Кутия за масло | Не |
| Поставка за яйца | 10 яйца |
| Рафтове на вратата | Отделение за бутилки и консерви |
| Регулируеми по височина вътрешни ограничители на вратите | плавно регулиране |
Фризерна част
| Регулируем температурен диапазон | -15 °C до -26 °C |
| Позиция на фризерното отделение | долу |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Време за съхранение в случай на повреда според GS * | 9 ч |
| Способност за замразяване 24 часа според GS * | 6,00 кг/24 ч |
| Брой на чекмеджетата във фризерното отделение | 3 |
| FrostSafe | затворени от всички страни чекмеджета с прозрачен фронт |
| Система за изтегляне на чекмеджета фризерно отделение | Чекмедже върху безопасно стъкло |
| Вътрешно осветление за фризерното отделение | Не |
| врата на 4-звездна фризерна камера | Не |
| Брой cтъклени плотове 4-звездна фризерна камера | 0 |
| VarioSpace | Да |
| осветление IceMaker-Safe | Не |
| Водоснабдителна линия | Не |
| Форма за кубчета лед | Не |
| Брой форма за кубчета лед | 0 |
| Брой филтри за вода | 0 |
| Брой акумулатори за студ | 0 |
| Брой на таблите за замразяване | 0 |
| Звездна маркировка | 4 |
Дизайн и материали
| Суха задна стена | Не |
| Материал суха задна стена | Не |
| Декорация вътрешна врата | Не |
| Материал на рафтовете на вратата | пластмаса бяла |
| Материал на рафтовете на хладилното отделение | стъкло |
| материал регулируеми рафтове във фризерното отделение | стъкло |
| Материал на вратата/капака | стомана |
Монтаж и включване
| Начин на монтаж | С възможност за интегриране |
| Монтаж на вратите | Фиксирана врата |
| Макс. предни тежести за мебели | 18/12 |
| Окачване на вратата | Дясно |
| Промяна посоката на отваряне на вратата | възможно самостоятелно |
| Ъгъл на отваряне на вратата | 115° |
| Уплътнение на вратата | сменяемо |
| Регулируеми на височина опорни крачета | 2 |
| Шини за нивелиране | Да |
| Брой шини за нивелиране | 2 |
| Вентилация | вентилация на мебелите |
| Декоративна рамка | Не |
| Тип на щепсела | Евро |
| Свързващ кабел (дължина) | 2.200 мм |
Спецификации
| Размери на нишата височина/широчина/дълбочина | 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 см |
| Външни размери: височина / ширина / дълбочина | 177 / 55,9 / 54,6 см |
| Тегло (без опаковката) | 63,6 кг |
| Общ обем ** | 253 л |
| Обем на хладилни отделения | 183 л |
| Обем на фризерни отделения | 70 л |
| От които такива с 4 звезди | 69,9 л |
Виж още Хладилници LIEBHERR
Виж всички Хладилници в категорията
| Тип: | Хладилник с Фризер |
|---|---|
| Вид: | Еднокрилен |
| За вграждане: | Да |
| Обем общо: | 250 - 299 l |
| Обем на фризера: | 50 - 99 l |
| Диспенсер: | Не |
| Позиция на фризера: | Долен |
| Цвят: | Бял |
| Енергиен клас: | C |
| Разход: | 100 - 149 kWh/год |
| Размери (Ш x В x Д см): | 55.9 x 177.0 x 54.6 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
133.54 €
/261.19 лв
120.00 € лв -
443.45 €
/867.31 лв
120.00 € лв -
109.98 €
/215.09 лв
120.00 € лв -
20.14 €
/39.38 лв
120.00 € лв -
305.69 €
/597.88 лв
120.00 € лв -
239.08 €
/467.59 лв
120.00 € лв -
369.00 €
/721.70 лв
120.00 € лв -
605.00 €
/1183.28 лв
120.00 € лв -
404.47 €
/791.08 лв
120.00 € лв -
518.85 €
/1014.78 лв
120.00 € лв -
126.10 €
/246.62 лв
120.00 € лв -
119.90 €
/234.50 лв
120.00 € лв -
52.09 €
/101.88 лв
120.00 € лв -
1759.36 €
/3441.00 лв
120.00 € лв -
167.37 €
/327.36 лв
120.00 € лв -
49.38 €
/96.57 лв
120.00 € лв -
14.45 €
/28.26 лв
120.00 € лв -
9.92 €
/19.40 лв
120.00 € лв -
257.04 €
/502.73 лв
120.00 € лв -
111.73 €
/218.52 лв
120.00 € лв -
19.86 €
/38.84 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
16.30 €
/31.87 лв
120.00 € лв -
52.09 €
/101.88 лв
120.00 € лв -
1421.40 €
/2780.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
248.88 €
/486.77 лв
120.00 € лв -
646.27 €
/1263.99 лв
120.00 € лв -
134.78 €
/263.61 лв
120.00 € лв -
83.49 €
/163.29 лв
120.00 € лв -
1421.40 €
/2780.02 лв
120.00 € лв -
106.75 €
/208.79 лв
120.00 € лв -
173.56 €
/339.46 лв
120.00 € лв -
177.98 €
/348.10 лв
120.00 € лв -
79.37 €
/155.22 лв
120.00 € лв -
498.13 €
/974.25 лв
120.00 € лв -
143.51 €
/280.68 лв
120.00 € лв -
356.11 €
/696.49 лв
120.00 € лв -
195.16 €
/381.71 лв
120.00 € лв -
134.11 €
/262.30 лв
120.00 € лв
-
248.88 €
/486.77 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
171.19 €
/334.82 лв
120.00 € лв -
376.45 €
/736.27 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
141.19 €
/276.13 лв
120.00 € лв -
169.18 €
/330.89 лв
120.00 € лв -
223.43 €
/436.99 лв
120.00 € лв -
147.30 €
/288.09 лв
120.00 € лв -
59.70 €
/116.77 лв
120.00 € лв -
202.02 €
/395.12 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
276.99 €
/541.75 лв
120.00 € лв -
180.04 €
/352.12 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.14 лв
120.00 € лв -
144.21 €
/282.05 лв
120.00 € лв -
300.70 €
/588.12 лв
120.00 € лв -
173.67 €
/339.67 лв
120.00 € лв -
118.93 €
/232.60 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
315.81 €
/617.67 лв
120.00 € лв -
267.32 €
/522.84 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
271.69 €
/531.38 лв
120.00 € лв -
429.54 €
/840.12 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.32 лв
120.00 € лв -
287.75 €
/562.79 лв
120.00 € лв -
317.39 €
/620.77 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв -
101.69 €
/198.89 лв
120.00 € лв -
77.90 €
/152.36 лв
120.00 € лв -
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
153.00 €
/299.24 лв
120.00 € лв -
296.95 €
/580.78 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.58 лв
120.00 € лв
-
508.23 €
/994.00 лв
120.00 € лв -
77.90 €
/152.36 лв
120.00 € лв -
131.76 €
/257.70 лв
120.00 € лв -
533.67 €
/1043.77 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв -
101.69 €
/198.89 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв
Хладилник Whirlpool ADN 350S, клас D, 350 л. общ обем, свободностоящ, 735 kWh/годишно разход на енергия, сребрист1025.32 €
/2005.35 лв
Хладилник с фризер LIEBHERR CNbdc 573i Plus, клас C, 371 л. общ обем, свободностоящ, 162 kWh/годишно, EasyFresh, SuperCool, VarioSafe, EasyTwist-Ice, черен1042.00 €
/2037.97 лв
Хладилник с фризер LIEBHERR CNgbc 5723 Plus, клас C, 371 л. общ обем, свободностоящ, 162 kWh/годишно разход на енергия, EasyFresh отделение, DuoCooling, PowerCooling, черен1044.74 €
/2043.33 лв











.png)
(56).png)
(82).png)
(71).png)

















































































