LIEBHERR CNsff 26103
![]() | ![]() |
NoFrost Когато отворите фризера си, искате да намерите в него замразена храна – със сигурност не лед и заледяване. NoFrost предпазва фризерното отделение от нежелано заледяване, което консумира много енергия и понякога излиза скъпо. NoFrost означава: Повече няма да ви се налага да преминавате през трудоемкото и отнемащо време размразяване на фризера, а ще имате повече време за други неща и ще спестите пари. | EasyFresh Нашето отделение EasyFresh гарантира свежестта от пазара в дома ви. Независимо дали плодовете или зеленчуците са разопаковани, тук всичко се съхранява оптимално. Благодарение на плътното уплътнение хранителните продукти увеличават влажността на въздуха в отделението. Така остават свежи за по-дълго време. |
![]() | ![]() |
DuoCooling Благодарение на два напълно отделни хладилни кръга DuoCooling се грижи да гарантира, че няма обмен на въздух между хладилното и фризерното отделение. Храната не изсъхва и миризмата не се предава. А това означава: изхвърляте по-малко, пазарувате по-рядко, а спестявате повече и се наслаждавате по-дълго време. | Сензорен екран Истинско докосване: Сензорният екран ви позволява лесно и интуитивно да работите с вашия Liebherr. Всички функции са ясно подредени на екрана. С леко натискане с пръста можете например лесно да изберете функциите или да проверите текущата температура на вашия хладилник. |
Мощност и разход
| Клас на енергийна ефективност | F |
|---|---|
| Консумация на електроенергия за 24 часа | 0,868 квтч/24 ч |
| Консумация на електроенергия за година | 317 квтч/a |
| Климатичен клас | SN-T |
| Ниво на шума | 37 dB |
| Клас на емисиите на въздушен шум | C |
| Инсталирана мощност | 1,4 A 183 W |
| Напрежение | 220-240 V ~ |
| Честота | 50 Hz |
Електроника и функции
| Управление | LC дисплей монохромен, сензорен дисплей |
|---|---|
| Брой на Температурни зони | 2 |
| Брой на регулируемите охладителни цикли | 2 |
| VarioTemp | Nein |
| Показание на температурата | хладилно и фризерно отделение |
| SuperCool | настройване в уреда и чрез приложение |
| SuperFrost | настройване в уреда и чрез приложение |
| Аларма на вратата за oхлаждане | настройване в уреда и чрез приложение |
| Аларма на вратата за замразяване | настройване в уреда и чрез приложение |
| BottleTimer | настройване чрез приложение |
| NightMode | настройване чрез приложение |
| Блокиране на дисплея | настройване в уреда |
| Обслужване | Touch |
| Мрежово решение * | може да се преоборудва |
Хладилна част
| Регулируем температурен диапазон хладилно отделение | +2 °C до +9 °C |
|---|---|
| Регулиране на влажността | DuoCooling |
| Температурни зони в хладилното отделение | EasyFresh |
| със SoftTelescopic | — |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Филтър FreshAir | в клапана |
| Система за изтегляне на чекмеджета хладилно отделение | вграден водач за чекмедже |
| Вътрешно осветление на хладилното отделение | LED горно осветление |
| Брой на рафтовете в хладилното отделение | 5 |
| от тях регулируеми на височина | 4 |
| от тях делими | 0 |
| VarioSafe | — |
| InfinitySpring | — |
| Съхранение на бутилки | поставка за три бутилки |
| Брой на рафтовете за бутилки | 1 |
| Брой на поставките за консерви | 3 |
| VarioBox | — |
| Брой на кутиите Variobox | 0 |
| Кутия за масло | — |
| Поставка за яйца | 10 яйца |
| Брой FlexSystem | 0 |
| Рафтове на вратата | Отделение за бутилки и консерви |
| Höhenverstellbare Innentürabsteller | плавно регулиране |
Фризерна част
| Температурен диапазон на фризерното отделение | -15 °C до -26 °C |
|---|---|
| Охладителна технология | NoFrost |
| Позиция на фризерното отделение | долу |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Способност за замразяване 24 часа според GS ** | 10 кг/24 ч |
| Брой на чекмеджетата във фризерното отделение | 3 |
| от тях изваждащи се върху телескопични шини | 0 |
| FrostSafe | затворени от всички страни чекмеджета с прозрачен фронт |
| Система за изтегляне на чекмеджета фризерно отделение | Чекмедже върху безопасно стъкло |
| Вътрешно осветление за фризерното отделение | — |
| врата на 4-звездна фризерна камера | — |
| Брой cтъклени плотове 4-звездна фризерна камера | 0 |
| VarioSpace | ✔ |
| IceMaker | Не |
| осветление IceMaker-Safe | — |
| EasyTwist-Ice | Не |
| Форма за кубчета лед | — |
| Брой форма за кубчета лед | 0 |
| Anzahl Wasserfilter | 0 |
| Брой акумулатори за студ | 0 |
| Брой на таблите за замразяване | 0 |
| Звездна маркировка | 4 |
| Време за съхранение в случай на повреда според GS ** | 20 ч |
Дизайн и материали
| InteriorFit | ✔ |
|---|---|
| Суха задна стена | — |
| Материал суха задна стена | — |
| Декорация вътрешна врата | — |
| Материал на рафтовете на вратата | пластмаса |
| Материал на рафтовете на хладилното отделение | стъкло |
| Материал на вратата/капака | стомана |
| материал регулируеми рафтове във фризерното отделение | стъкло |
| Цвят на корпуса | фино среброПродуктова група |
| Материал на страничните стени | стомана |
| Дръжка | Вдлъбната дръжка (от двете страни, вертикална, непрекъсната) |
Монтаж и включване
| Помощ за затваряне | ✔ |
|---|---|
| Окачване на вратата | вдясно семняемо |
| Промяна посоката на отваряне на вратата | възможно самостоятелно |
| Ъгъл на отваряне на вратата | 115° |
| Уплътнение на вратата | сменяемо |
| Регулируеми на височина опорни крачета | 2 |
| Транспортни дръжки | отпред и отзад |
| Транспортни колелца отзад | — |
| Вентилация | вентилация отпред |
| Тип на щепсела | Евро |
| Свързващ кабел (дължина) | 2.000 мм |
Спецификации
| Външни размери: височина / ширина / дълбочина | 201,5 / 59,7 / 67,5 см |
|---|---|
| Височина / широчина / дълбочина (с опаковката) | 2.087,0 / 625,0 / 772,0 мм |
| Тегло (без опаковката) | 76 кг |
| Тегло (с опаковката) | 81,3 кг |
| Общ обем *** | 371 л |
| Обем на хладилни отделения | 268 л |
| Обем на фризерни отделения | 103 л |
| От които такива с 4 звезди | 103,1 л |
Виж още Хладилници LIEBHERR
Виж всички Хладилници в категорията
| Тип: | Хладилник с Фризер |
|---|---|
| Вид: | Еднокрилен |
| За вграждане: | Не |
| Обем общо: | 350 - 399 l |
| Обем на фризера: | 100 - 149 l |
| Диспенсер: | Не |
| Позиция на фризера: | Долен |
| Цвят: | Бял |
| Енергиен клас: | F. |
| Разход: | 300 - 349 kWh/год |
| Размери (Ш x В x Д см): | 59.7 x 201.5 x 67.5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
110.43 €
/215.99 лв
-
400.10 €
/782.53 лв
-
136.85 €
/267.65 лв
-
245.53 €
/480.21 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
111.98 €
/219.02 лв
-
266.56 €
/521.35 лв
-
130.31 €
/254.87 лв
-
434.46 €
/849.72 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
141.90 €
/277.53 лв
-
739.21 €
/1445.76 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
73.61 €
/143.97 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
14.99 €
/29.31 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
20.86 €
/40.79 лв
-
29.99 €
/58.65 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
298.60 €
/584.01 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
28.67 €
/56.07 лв
-
618.00 €
/1208.71 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
35.50 €
/69.42 лв
-
133.83 €
/261.76 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
124.68 €
/243.86 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
70.49 €
/137.87 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
241.35 €
/472.03 лв
-
99.52 €
/194.64 лв
-
178.64 €
/349.39 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
276.99 €
/541.75 лв
-
93.68 €
/183.22 лв
-
144.21 €
/282.05 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
104.00 €
/203.41 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
323.81 €
/633.32 лв
-
507.08 €
/991.76 лв
-
206.58 €
/404.04 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
Котлон Esperanza Vesuvius, 2000W, 1 зона, 8 нива на температура, 4 функции за готвене, таймер, черен
34.99 €
/68.43 лв
-
502.70 €
/983.19 лв
-
380.17 €
/743.56 лв
-
211.99 €
/414.61 лв
-
260.76 €
/510.00 лв
-
241.84 €
/472.99 лв
-
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
343.00 €
/670.85 лв
-
101.69 €
/198.89 лв
-
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
349.40 €
/683.37 лв
-
373.77 €
/731.02 лв
-
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
121.06 €
/236.77 лв
-
367.96 €
/719.67 лв
-
213.28 €
/417.13 лв
-
625.97 €
/1224.28 лв
674.39 € -
17.29 €
/33.82 лв
17.93 € -
118.68 €
/232.13 лв
128.56 € -
153.50 €
/300.21 лв
157.99 € -
264.07 €
/516.48 лв
279.34 € -
252.78 €
/494.40 лв
330.85 € -
469.65 €
/918.56 лв
492.97 € -
784.91 €
/1535.15 лв
843.12 € -
1521.36 €
/2975.52 лв
1600.96 € -
312.12 €
/610.45 лв
332.82 € -
553.82 €
/1083.17 лв
588.64 € -
753.03 €
/1472.79 лв
789.42 € -
539.00 €
/1054.20 лв
577.25 € -
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
1271.34 €
/2486.52 лв
1362.16 € -
20.47 €
/40.04 лв
21.01 € -
556.20 €
/1087.83 лв
576.10 € -
382.95 €
/748.99 лв
480.41 € -
110.56 €
/216.24 лв
119.66 € -
265.48 €
/519.23 лв
296.40 € -
164.48 €
/321.70 лв
205.37 € -
140.82 €
/275.42 лв
178.85 € -
556.20 €
/1087.83 лв
569.28 € -
327.22 €
/639.99 лв
405.68 € -
81.18 €
/158.77 лв
83.16 € -
580.84 €
/1136.02 лв
746.77 € -
57.20 €
/111.88 лв
75.96 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
75.48 €
/147.62 лв
77.22 € -
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
92.63 €
/181.16 лв
114.04 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
2217.98 €
/4338.00 лв
2424.50 € -
98.94 €
/193.51 лв
114.04 € -
609.25 €
/1191.59 лв
698.82 € -
349.90 €
/684.34 лв
459.05 €
Мини бар Arielli ARS-65LNEB, клас E, 43 л. общ обем, свободностоящ, 80 kWh/годишно, черен102.09 €
/199.67 лв
Мини бар Crown CM48A E, клас E, 41 л. общ обем, свободностоящ, 79 kWh/годишно, бял114.43 €
/223.81 лв
Мини бар Crown CM49B E, клас E, 41 л. общ обем, свободностоящ, 79 kWh/годишно, черен119.86 €
/234.42 лв

























































































































