LIEBHERR CBNste 8872
BioFresh
Дори чувствителните хранителни продукти остават свежи дълго време в чекмеджетата BioFresh: Благодарение на близката до 0°C температура, отделението „Meat & Dairy“ предлага отлични условия за съхранение на месо или прясно мляко. В отделението „Fruit & Vegetable“ има и по-висока влажност благодарение на плътното затваряне, което е идеално за плодове и зеленчуци. Най-доброто: Всичко е настроено оптимално още в завода.

DuoCooling
Благодарение на два напълно отделни хладилни кръга DuoCooling се грижи да гарантира, че няма обмен на въздух между хладилното и фризерното отделение. Храната не изсъхва и миризмата не се предава. А това означава: изхвърляте по-малко, пазарувате по-рядко, а спестявате повече и се наслаждавате по-дълго време.

![]() | Защита от достъп на деца Защитата от достъп на деца е програмирана по такъв начин, че да предотвратява изключването на уреда по невнимание. Символ на таблото за управление показва кога е включена защитата от достъп на деца. |
Характеристики
Мощност и разход
| Клас на енергийна ефективност | E |
| Консумация на електроенергия за 24 часа | 0,898 квтч/24 ч |
| Консумация на електроенергия за година | 328 квтч/a |
| Климатичен клас | SN-T |
| Ниво на шума | 42 dB |
| Клас на емисиите на въздушен шум | D |
| Инсталирана мощност | 2,5 A 189,4 W |
| Напрежение | 220-240 V ~ |
| Честота | 50/60 Hz |
Електроника и функции
| Управление | MagicEye с цифрова настройка на температурата |
| Брой на Температурни зони | 3 |
| Брой на регулируемите охладителни цикли | 2 |
| Показание на температурата | хладилно и фризерно отделение |
| BottleTimer | Не |
| Обслужване | Touch |
| Предупредителен сигнал при неизправност | светлинен и звуков |
| Защита от достъп на деца | Да |
| Мрежово решение * | Не |
Хладилна част
| Регулируем температурен диапазон хладилно отделение | +3 °C до +7 °C |
| Регулиране на влажността | DuoCooling |
| Температурни зони в хладилното отделение | BioFresh |
| Брой на чекмеджетата BioFresh Fish & SeaFood | 2 |
| Вътрешно осветление BioFresh-Safes | LED осветление |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Филтър FreshAir | Не |
| Система за изтегляне на чекмеджета хладилно отделение | напълно изтеглящи се телескопични механизми |
| Вътрешно осветление на хладилното отделение | двустранна LED светлинна колона и LED горно осветление |
| Брой на рафтовете в хладилното отделение | 4 |
| от тях регулируеми на височина | 3 |
| от тях делими | 0 |
| Съхранение на бутилки | интегрирано |
| Брой поставки за бутилки на вратата | 2 |
| Брой поставки за консерви на вратата | 4 |
| Брой на кутиите Variobox | 0 |
| Брой FlexSystem | 0 |
| Рафтове на вратата | Отделение за галони / Отделение за консерви |
| Регулируеми по височина вътрешни ограничители на вратите | плавно регулиране |
| SoftSystem | Не |
Фризерна част
| Температурен диапазон на фризерното отделение | -14 °C до -27 °C |
| Позиция на фризерното отделение | долу |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Способност за замразяване 24 часа според GS ** | 10,10 кг/24 ч |
| Брой на чекмеджетата във фризерното отделение | 2 |
| от тях изваждащи се върху телескопични шини | 2 |
| FrostSafe | с напълно затворени от всички страни сиви чекмеджета |
| Система за изтегляне на чекмеджета фризерно отделение | Напълно разтегателни телескопични релси със самозатварящ се механизъм |
| Вътрешно осветление за фризерното отделение | LED осветление |
| VarioSpace | Не |
| Тип маркуч | Брониран гъвкав маркуч |
| осветление IceMaker-Safe | Не |
| Производство на ледени кубчета | 1,4 кг/24 ч |
| Запас от кубчета лед | 2,7 кг |
| Брой форма за кубчета лед | 0 |
| Брой филтри за вода | 1 |
| Брой акумулатори за студ | 0 |
| Брой на таблите за замразяване | 0 |
| Звездна маркировка | 4 |
| Време за съхранение в случай на повреда според GS ** | 16,9 ч |
| Водоснабдителна линия | твърда връзка към водопровода |
Дизайн и материали
| InteriorFit | Не |
| Суха задна стена | Да |
| Материал суха задна стена | благородна стомана |
| Декорация вътрешна врата | Не |
| Материал на рафтовете на вратата | стъкло с лайсна от неръждаема стомана |
| Материал на рафтовете на хладилното отделение | стъкло |
| Материал на вратата/капака | неръждаема стомана |
| материал регулируеми рафтове във фризерното отделение | пластмаса |
| Цвят на корпуса | благородна стомана |
| Материал на страничните стени | благородна стомана |
| Дръжка | Алуминиева рейлингова дръжка |
Монтаж и включване
| Окачване на вратата | вляво несменяемо / вдясно несменяемо |
| Промяна посоката на отваряне на вратата | не е възможно |
| Ъгъл на отваряне на вратата | 145° |
| Уплътнение на вратата | сменяемо |
| Регулируеми на височина опорни крачета | 2 |
| Транспортни дръжки | отзад |
| Транспортни колелца отзад | Да |
| Вентилация | вентилация в основата |
| Тип на щепсела | Евро |
| Свързващ кабел (дължина) | 2.800 мм |
Спецификации
| Външни размери: височина / ширина / дълбочина | 202,7 / 91 / 62,5 см |
| Тегло (без опаковката) | 169,90 кг |
| Общ обем *** | 522 л |
| Обем на хладилни отделения | 363 л |
| от тях BioFresh | 70,6 л |
| Обем на фризерни отделения | 160 л |
| От които такива с 4 звезди | 159,5 л |
Виж още Хладилници LIEBHERR
Виж всички Хладилници в категорията
| Тип: | Хладилник с Фризер |
|---|---|
| Вид: | Двукрилен |
| За вграждане: | Не |
| Обем общо: | 500 - 549 l |
| Обем на фризера: | 150 - 199 l |
| Диспенсер: | Не |
| Позиция на фризера: | Долен |
| Цвят: | Инокс |
| Енергиен клас: | E |
| Разход: | 300 - 349 kWh/год |
| Размери (Ш x В x Д см): | 91.0 x 202.7 x 62.5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
133.54 €
/261.19 лв
120.00 € лв -
443.45 €
/867.31 лв
120.00 € лв -
109.98 €
/215.09 лв
120.00 € лв -
20.14 €
/39.38 лв
120.00 € лв -
305.69 €
/597.88 лв
120.00 € лв -
239.08 €
/467.59 лв
120.00 € лв -
369.00 €
/721.70 лв
120.00 € лв -
605.00 €
/1183.28 лв
120.00 € лв -
404.47 €
/791.08 лв
120.00 € лв -
518.85 €
/1014.78 лв
120.00 € лв -
126.10 €
/246.62 лв
120.00 € лв -
119.90 €
/234.50 лв
120.00 € лв -
52.09 €
/101.88 лв
120.00 € лв -
1759.36 €
/3441.00 лв
120.00 € лв -
167.37 €
/327.36 лв
120.00 € лв -
49.38 €
/96.57 лв
120.00 € лв -
14.45 €
/28.26 лв
120.00 € лв -
9.92 €
/19.40 лв
120.00 € лв -
257.04 €
/502.73 лв
120.00 € лв -
111.73 €
/218.52 лв
120.00 € лв -
19.86 €
/38.84 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
16.30 €
/31.87 лв
120.00 € лв -
52.09 €
/101.88 лв
120.00 € лв -
1421.40 €
/2780.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
248.88 €
/486.77 лв
120.00 € лв -
646.27 €
/1263.99 лв
120.00 € лв -
134.78 €
/263.61 лв
120.00 € лв -
83.49 €
/163.29 лв
120.00 € лв -
1421.40 €
/2780.02 лв
120.00 € лв -
106.75 €
/208.79 лв
120.00 € лв -
173.56 €
/339.46 лв
120.00 € лв -
177.98 €
/348.10 лв
120.00 € лв -
79.37 €
/155.22 лв
120.00 € лв -
498.13 €
/974.25 лв
120.00 € лв -
143.51 €
/280.68 лв
120.00 € лв -
356.11 €
/696.49 лв
120.00 € лв -
195.16 €
/381.71 лв
120.00 € лв -
134.11 €
/262.30 лв
120.00 € лв
-
248.88 €
/486.77 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
171.19 €
/334.82 лв
120.00 € лв -
376.45 €
/736.27 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
234.99 €
/459.60 лв
120.00 € лв -
141.19 €
/276.13 лв
120.00 € лв -
169.18 €
/330.89 лв
120.00 € лв -
223.43 €
/436.99 лв
120.00 € лв -
147.30 €
/288.09 лв
120.00 € лв -
59.70 €
/116.77 лв
120.00 € лв -
202.02 €
/395.12 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
276.99 €
/541.75 лв
120.00 € лв -
180.04 €
/352.12 лв
120.00 € лв -
86.99 €
/170.14 лв
120.00 € лв -
144.21 €
/282.05 лв
120.00 € лв -
300.70 €
/588.12 лв
120.00 € лв -
173.67 €
/339.67 лв
120.00 € лв -
118.93 €
/232.60 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
315.81 €
/617.67 лв
120.00 € лв -
267.32 €
/522.84 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
271.69 €
/531.38 лв
120.00 € лв -
429.54 €
/840.12 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.32 лв
120.00 € лв -
287.75 €
/562.79 лв
120.00 € лв -
317.39 €
/620.77 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв -
101.69 €
/198.89 лв
120.00 € лв -
77.90 €
/152.36 лв
120.00 € лв -
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
153.00 €
/299.24 лв
120.00 € лв -
296.95 €
/580.78 лв
120.00 € лв -
27.90 €
/54.58 лв
120.00 € лв
-
508.23 €
/994.00 лв
120.00 € лв -
77.90 €
/152.36 лв
120.00 € лв -
131.76 €
/257.70 лв
120.00 € лв -
533.67 €
/1043.77 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
89.90 €
/175.83 лв
120.00 € лв -
101.69 €
/198.89 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв
Виноохладител LIEBHERR EWTgb 3583-20, клас G, 276 л. общ обем, свободностоящ, 165 kWh/годишно, филтър с активен въглен, TipOpen, черен3216.00 €
/6289.95 лв
Хладилник с фризер Samsung RS90F66BEFEO, клас E, 614 л. общ обем, свободностоящ, 352 kWh/годишно, Family Hub, Twin Cooling, черен2515.06 €
/4919.02 лв
Хладилник с фризер LIEBHERR CBNsda 575i, клас A, 362 л. общ обем, свободностоящ, 116 kWh/годишно, DuoCooling, VarioTemp, SuperCool, HolidayMode, инокс1937.77 €
/3789.94 лв

























































































