LIEBHERR CBNbdc 573i Plus
DuoCooling
Благодарение на два напълно отделни хладилни кръга DuoCooling се грижи да гарантира, че няма обмен на въздух между хладилното и фризерното отделение. Храната не изсъхва и миризмата не се предава. А това означава: изхвърляте по-малко, пазарувате по-рядко, а спестявате повече и се наслаждавате по-дълго време.

![]() | ![]() | ![]() |
FreshAir филтър с активен въглен Понякога миризмата на някои храни може да не е приятна. Но това не е проблем за вашия Liebherr: Благодарение на филтъра с активен въглен FreshAir в хладилника винаги се осигурява чист въздух. Филтърът е разположен директно над въздушния поток в корпуса на вентилатора и до голяма степен успява да неутрализира миризмите. Дисплеят ви напомня кога трябва да смените филтъра. | VarioSpace Търсите къде да съхраните безопасно сладоледена торта на няколко етажа, докато дойде време за лятното парти? Това не представлява проблем за фризера ви на Liebherr: той знае, че понякога просто се нуждаете от повече пространство. С VarioSpace можете да извадите отделни чекмеджета на фризера – и воала: получавате изключително високо пространство за съхранение! | InteriorFit Завършете концепцията във Вашата кухня: нашите хладилници се вписват перфектно в ниша с дълбочина 60 cm. Единствено вратата изпъква и гарантира оптимален достъп до дръжката. Така фокусът винаги е върху Вашата кухня – с Вашия Liebherr като център и акцент. |
![]() | SuperCool Искате вашият хладилник да поддържа оптималната температура, дори след като в него сте прибрали пресни току-що купени пресни продукти от пазара? Това е предизвикателство за SuperCool: Веднъж активиран, вашият Liebherr повишава производителността си, докато пресните продукти не постигнат оптималното състояние, валидно и за останалата част от съдържанието му. След това SuperCool се изключва автоматично. |
![]() | SuperFrost Искате ли да замразите пресните хранителни продукти по начин, който запазва витамините? Необходимо е само да активирате SuperFrost – и отделението за фризер ще увеличи капацитета си за охлаждане. Това поддържа температурата постоянна, когато поставяте незамразена храна в него. SuperFrost е и енергоспестяващ: Ако не деактивирате функцията ръчно, тя ще бъде деактивирана автоматично след 65 часа. |
![]() | BottleTimer Познавате ли тази функция? Слагате бутилка вино във фризера, така че бързо да се охлади и я забравяте там. С помощта на BottleTimer това никога повече няма да се повтори: С активирането на SuperFrost се осигурява изключително бързо охлаждане. И веднага след като бутилката постигне оптимална температура, вашият Liebherr ще ви напомни чрез приложението, че е време да я извадите от фризера. |
![]() | NightMode Вашият Liebherr ви пожелава лека нощ – и ви осигурява необезпокоявана почивка: Защото в NightMode всички звуци и шумове се изключват. IceMaker също става тих като мишле. Освен това той понижава вътрешното осветление, така че когато отваряте хладилника през нощта, да ви посрещне мека светлина. |
![]() | HolidayMode На път сте? Тогава изпратете на своя Liebherr указания, докато сте на почивка: В HolidayMode вентилаторът и SuperCool са изключени и вашият хладилник регулира температурата си до +15°C. Това спестява електричество и освен това предотвратява неприятните миризми. Разбира се фризерното отделение остава включено. |
Характеристики
Мощност и разход
| Клас на енергийна ефективност | C |
| Консумация на електроенергия за 24 часа | 0,495 квтч/24 ч |
| Консумация на електроенергия за година | 181 квтч/a |
| Климатичен клас | SN-T |
| Ниво на шума | 35 dB |
| Клас на емисиите на въздушен шум | B |
| Инсталирана мощност | 1,4 A 183 W |
| Напрежение | 220-240 V ~ |
| Честота | 50-60 Hz |
Електроника и функции
| Управление | 2,4" TFT дисплей цветен, дисплей Touch & Swipe |
| Брой на Температурни зони | 3 |
| Брой на регулируемите охладителни цикли | 2 |
| VarioTemp | Не |
| Показание на температурата | хладилно, фризерно отделение и BioFresh-Safe |
| SuperCool | настройване в уреда и чрез приложение |
| SuperFrost | настройване в уреда и чрез приложение |
| Аларма на вратата за oхлаждане | настройване в уреда и чрез приложение |
| Аларма на вратата за замразяване | настройване в уреда и чрез приложение |
| BottleTimer | настройване чрез приложение |
| NightMode | настройване чрез приложение |
| HolidayMode | настройване в уреда и чрез приложение |
| Блокиране на дисплея | настройване в уреда |
| Обслужване | Touch & Swipe |
| Мрежово решение * | вграден, неразглобяем |
Хладилна част
| Регулируем температурен диапазон хладилно отделение | +3 °C до +9 °C,33 |
| Регулиране на влажността | DuoCooling |
| Температурни зони в хладилното отделение | „Fruit & Vegetable-Safe“ / Отделение за месо и млечни продукти |
| Брой на чекмеджетата BioFresh Fish & SeaFood | 2 |
| Вътрешно осветление BioFresh-Safes | Не |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Филтър FreshAir | в клапана |
| Система за изтегляне на чекмеджета хладилно отделение | колелца |
| Вътрешно осветление на хладилното отделение | LED горно осветление |
| Брой на рафтовете в хладилното отделение | 4 |
| от тях регулируеми на височина | 3 |
| от тях делими | 1 |
| VarioSafe | Не |
| InfinitySpring | Не |
| Съхранение на бутилки | интегрирано |
| Брой поставки за бутилки на вратата | 1 |
| Брой поставки за консерви на вратата | 2 |
| VarioBox | Не |
| Брой на кутиите Variobox | 0 |
| Кутия за масло | Не |
| Поставка за яйца | 10 яйца |
| Брой FlexSystem | 0 |
| Рафтове на вратата | Отделение за бутилки и консерви |
| Регулируеми по височина вътрешни ограничители на вратите | плавно регулиране |
| SoftSystem | Не |
Фризерна част
| Температурен диапазон на фризерното отделение | -15 °C до -26 °C |
| Позиция на фризерното отделение | долу |
| Начин на размразяване | автоматично |
| Способност за замразяване 24 часа според GS ** | 10,00 кг/24 ч |
| Брой на чекмеджетата във фризерното отделение | 3 |
| от тях изваждащи се върху телескопични шини | 0 |
| FrostSafe | затворени от всички страни чекмеджета с прозрачен фронт |
| Система за изтегляне на чекмеджета фризерно отделение | Чекмедже върху безопасно стъкло |
| Вътрешно осветление за фризерното отделение | Не |
| врата на 4-звездна фризерна камера | Не |
| VarioSpace | Да |
| осветление IceMaker-Safe | Не |
| EasyTwist-Ice | Не |
| Форма за кубчета лед | форма за кубчета лед |
| Брой форма за кубчета лед | 1 |
| Брой филтри за вода | 0 |
| Брой акумулатори за студ | 0 |
| Брой на таблите за замразяване | 0 |
| Звездна маркировка | 4 |
| Време за съхранение в случай на повреда според GS ** | 20 ч |
Дизайн и материали
| InteriorFit | Да |
| Суха задна стена | Да |
| Материал суха задна стена | пластмаса |
| Декорация вътрешна врата | Не |
| Материал на рафтовете на вратата | пластмаса |
| Материал на рафтовете на хладилното отделение | стъкло |
| Материал на вратата/капака | BlackSteel |
| материал регулируеми рафтове във фризерното отделение | стъкло |
| Цвят на корпуса | черен |
| Материал на страничните стени | стомана |
| Дръжка | Вдлъбната дръжка (от двете страни, вертикална, непрекъсната) |
Монтаж и включване
| Помощ за затваряне | Да |
| Окачване на вратата | Дясно |
| Промяна посоката на отваряне на вратата | възможно самостоятелно |
| Ъгъл на отваряне на вратата | 115° |
| Уплътнение на вратата | сменяемо |
| Регулируеми на височина опорни крачета | 2 |
| Транспортни дръжки | отпред и отзад |
| Транспортни колелца отзад | Да |
| Вентилация | вентилация отпред |
| Тип на щепсела | Евро |
| Свързващ кабел (дължина) | 2.000 мм |
Спецификации
| Външни размери: височина / ширина / дълбочина | 201,5 / 59,7 / 67,5 см |
| Тегло (без опаковката) | 77,5 кг |
| Общ обем *** | 360 л |
| Обем на хладилни отделения | 258 л |
| от тях BioFresh | 98,9 л |
| Обем на фризерни отделения | 103 л |
| От които такива с 4 звезди | 103,1 л |
Виж още Хладилници LIEBHERR
Виж всички Хладилници в категорията
| Тип: | Хладилник с Фризер |
|---|---|
| Вид: | Еднокрилен |
| За вграждане: | Не |
| Обем общо: | 350 - 399 l |
| Обем на фризера: | 100 - 149 l |
| Диспенсер: | Не |
| Позиция на фризера: | Долен |
| Цвят: | Черен |
| Енергиен клас: | C |
| Разход: | 150 - 199 kWh/год |
| Размери (Ш x В x Д см): | 59.7 x 201.5 x 67.5 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
110.43 €
/215.99 лв
-
400.10 €
/782.53 лв
-
136.85 €
/267.65 лв
-
245.53 €
/480.21 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
48.98 €
/95.80 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
111.98 €
/219.02 лв
-
266.56 €
/521.35 лв
-
130.31 €
/254.87 лв
-
434.46 €
/849.72 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
141.90 €
/277.53 лв
-
739.21 €
/1445.76 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
73.61 €
/143.97 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
14.99 €
/29.31 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
20.86 €
/40.79 лв
-
29.99 €
/58.65 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
298.60 €
/584.01 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
28.67 €
/56.07 лв
-
618.00 €
/1208.71 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
35.50 €
/69.42 лв
-
133.83 €
/261.76 лв
-
48.44 €
/94.75 лв
-
124.68 €
/243.86 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
126.10 €
/246.62 лв
-
70.49 €
/137.87 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
241.35 €
/472.03 лв
-
99.52 €
/194.64 лв
-
178.64 €
/349.39 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
276.99 €
/541.75 лв
-
93.68 €
/183.22 лв
-
144.21 €
/282.05 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
104.00 €
/203.41 лв
-
132.34 €
/258.83 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
323.81 €
/633.32 лв
-
507.08 €
/991.76 лв
-
206.58 €
/404.04 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
Котлон Esperanza Vesuvius, 2000W, 1 зона, 8 нива на температура, 4 функции за готвене, таймер, черен
34.99 €
/68.43 лв
-
502.70 €
/983.19 лв
-
380.17 €
/743.56 лв
-
211.99 €
/414.61 лв
-
260.76 €
/510.00 лв
-
241.84 €
/472.99 лв
-
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
343.00 €
/670.85 лв
-
101.69 €
/198.89 лв
-
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
349.40 €
/683.37 лв
-
373.77 €
/731.02 лв
-
Микровълнова фурна Rohnson R-2022, механично управление, 700W, 20 l обем, 6 нива на претопляне, бяла
69.90 €
/136.71 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
121.06 €
/236.77 лв
-
367.96 €
/719.67 лв
-
213.28 €
/417.13 лв
-
625.97 €
/1224.28 лв
674.39 € -
17.29 €
/33.82 лв
17.93 € -
118.68 €
/232.13 лв
128.56 € -
153.50 €
/300.21 лв
157.99 € -
264.07 €
/516.48 лв
279.34 € -
252.78 €
/494.40 лв
330.85 € -
469.65 €
/918.56 лв
492.97 € -
784.91 €
/1535.15 лв
843.12 € -
1521.36 €
/2975.52 лв
1600.96 € -
312.12 €
/610.45 лв
332.82 € -
553.82 €
/1083.17 лв
588.64 € -
753.03 €
/1472.79 лв
789.42 € -
539.00 €
/1054.20 лв
577.25 € -
77.90 €
/152.36 лв
96.99 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
1271.34 €
/2486.52 лв
1362.16 € -
20.47 €
/40.04 лв
21.01 € -
556.20 €
/1087.83 лв
576.10 € -
382.95 €
/748.99 лв
480.41 € -
110.56 €
/216.24 лв
119.66 € -
265.48 €
/519.23 лв
296.40 € -
164.48 €
/321.70 лв
205.37 € -
140.82 €
/275.42 лв
178.85 € -
556.20 €
/1087.83 лв
569.28 € -
327.22 €
/639.99 лв
405.68 € -
81.18 €
/158.77 лв
83.16 € -
580.84 €
/1136.02 лв
746.77 € -
57.20 €
/111.88 лв
75.96 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
75.48 €
/147.62 лв
77.22 € -
89.90 €
/175.83 лв
125.24 € -
92.63 €
/181.16 лв
114.04 € -
372.47 €
/728.49 лв
399.81 € -
2217.98 €
/4338.00 лв
2424.50 € -
98.94 €
/193.51 лв
114.04 € -
609.25 €
/1191.59 лв
698.82 € -
349.90 €
/684.34 лв
459.05 €
Мини бар Arielli ARS-65LNEB, клас E, 43 л. общ обем, свободностоящ, 80 kWh/годишно, черен102.09 €
/199.67 лв
Мини бар Crown CM48A E, клас E, 41 л. общ обем, свободностоящ, 79 kWh/годишно, бял114.43 €
/223.81 лв
Мини бар Crown CM49B E, клас E, 41 л. общ обем, свободностоящ, 79 kWh/годишно, черен119.86 €
/234.42 лв











.png)

.png)
.png)
.png)


































































































