ThinkSmart Core Gen 2 for Microsoft Team Rooms
Up to Intel® Core™ Ultra 7 165H
Microsoft® Teams Rooms
Intel® Arc™ Graphics (integrated)
Up to 32GB DDR5 5600 SODIMM
256GB SSD

1. Bring your Own Meeting (BYOM) connector* | 6. 2x USB-C® (USB 10Gbps) |
2. HDMI®-in* | 7. HDMI®-out 2.1 TMDS |
3. 3x USB-A (USB 5Gbps), with BYOM | 8. Ethernet (RJ-45) |
4. USB-A (Hi-Speed USB), with IP Controller | 9. HDMI®-out 2.1 TMDS |
5. Power connector |
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel® Core Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel Smart Cache |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Memory | 2x 8GB SODIMM DDR5-5600 |
| Storage | 256GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Power Supply | 170W 89% Adapter |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3, vPro® |
| Compute Unit Ports |
|
| DESIGN | |
| Component Options |
|
| Controller | Lenovo® IP Controller, 10.1" Touch Controller, Multi-touch, 1280x800, 16:10, PoE, HDMI®(in) |
| Audio Bar | None |
| Microphone Component | None |
| Camera Component | None |
| Case Color | Black |
| Dimensions (WxDxH) | Compute Unit With Cable Management, 185 x 220 x 38 mm (7.28 x 8.66 x 1.50 inches) + Lenovo® IP Controller, 248 x 151 x 100 mm (9.76 x 5.94 x 3.94 inches) |
| Weight | Compute Unit, 1.01 kg (2.23 lbs) + Lenovo® IP Controller, 0.97 kg (2.16 lbs) |
| MANAGEABILITY | |
| System Management | Intel® vPro® |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year, Onsite |
| Included Upgrade | 3Y Software Maintenance for Smart Office Solution, 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Onsite |
| CERTIFICATIONS | |
| Other Certifications | Microsoft® Teams Certification |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Windows® 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC 64, English |
| Bundled Software | Microsoft® Teams Rooms |
Виж още Конферентна връзка Lenovo
Виж всички Конферентна връзка в категорията
| Тип: | Конферентна система |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
422.57 €
/826.48 лв
-
354.70 €
/693.73 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
121.81 €
/238.25 лв
-
21.33 €
/41.72 лв
-
371.83 €
/727.24 лв
-
97.43 €
/190.55 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
119.27 €
/233.27 лв
-
27.24 €
/53.27 лв
-
158.41 €
/309.83 лв
-
215.03 €
/420.57 лв
-
261.39 €
/511.23 лв
-
249.66 €
/488.29 лв
-
258.69 €
/505.96 лв
-
263.10 €
/514.58 лв
-
58.99 €
/115.38 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 € -
719.99 €
/1408.18 лв
994.00 € -
371.83 €
/727.24 лв
-
65.83 €
/128.74 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
719.99 €
/1408.18 лв
994.00 € -
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
466.82 €
/913.02 лв
-
1522.43 €
/2977.61 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
261.87 €
/512.17 лв
278.99 € -
327.52 €
/640.58 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
948.00 €
/1854.13 лв
-
1400.40 €
/2738.94 лв
1441.76 €
-
22.99 €
/44.96 лв
-
565.99 €
/1106.98 лв
588.99 € -
116.99 €
/228.81 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
436.99 €
/854.68 лв
452.99 € -
204.99 €
/400.93 лв
-
116.99 €
/228.81 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
138.04 € -
96.92 €
/189.57 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
349.99 €
/684.52 лв
-
71.98 €
/140.78 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
249.98 € -
2139.99 €
/4185.46 лв
-
1895.89 €
/3708.04 лв
-
2729.99 €
/5339.40 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
1369.99 €
/2679.47 лв
-
639.99 €
/1251.71 лв
-
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
1499.99 €
/2933.73 лв
-
938.99 €
/1836.50 лв
-
899.00 €
/1758.29 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
838.99 €
/1640.92 лв
-
1699.99 €
/3324.89 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
2094.99 €
/4097.44 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
599.00 €
/1171.55 лв
-
549.00 €
/1073.75 лв
-
369.99 €
/723.64 лв
439.99 € -
599.00 €
/1171.54 лв
-
869.98 €
/1701.53 лв
-
719.99 €
/1408.18 лв
994.00 €
-
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
103.01 €
/201.47 лв
110.70 € -
288.33 €
/563.92 лв
336.26 € -
132.48 €
/259.11 лв
146.35 € -
120.88 €
/236.42 лв
134.70 € -
129.00 €
/252.30 лв
198.89 € -
98.02 €
/191.71 лв
109.90 € -
2491.00 €
/4871.96 лв
3476.13 € -
70.36 €
/137.61 лв
74.86 € -
1173.32 €
/2294.82 лв
1309.14 € -
1905.38 €
/3726.61 лв
1946.32 € -
288.33 €
/563.92 лв
334.14 € -
948.00 €
/1854.13 лв
995.78 € -
218.40 €
/427.15 лв
259.63 € -
86.26 €
/168.71 лв
109.58 € -
749.99 €
/1466.85 лв
776.34 € -
37.10 €
/72.56 лв
43.30 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
696.00 €
/1361.26 лв
919.42 € -
83.98 €
/164.25 лв
89.96 € -
86.26 €
/168.71 лв
104.27 € -
278.48 €
/544.67 лв
289.46 € -
218.40 €
/427.15 лв
245.26 € -
157.07 €
/307.19 лв
169.50 € -
376.58 €
/736.53 лв
419.02 € -
494.99 €
/968.11 лв
554.39 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1193.01 €
/2333.32 лв
1266.14 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
49.99 €
/97.77 лв
64.99 € -
369.99 €
/723.64 лв
439.99 € -
424.30 €
/829.86 лв
434.91 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 € -
281.19 €
/549.97 лв
298.49 € -
407.43 €
/796.87 лв
424.54 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
597.36 €
/1168.34 лв
618.94 € -
1151.29 €
/2251.73 лв
1242.76 €
Видеоконферентна система Yealink MeetingBar A30-020, 8Mpx камера, 8 MEMS микрофона, 120-градусово зрително поле, 10x хибридно увеличение, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI, USB2497.00 €
/4883.70 лв
Конферентна камера Logitech Rally Bar Graphite (960-001311), 2x колони, 4K, вграден микрофон, управляема (PTZ), LAN, Wi-Fi, HDMI, USB, черна2729.99 €
/5339.40 лв
Конферентна камера Logitech Rally Plus Ultra-HD ConferenceCam, 4K/UHD, вграден микрофон, управляема (PTZ), LAN, HDMI, USB2139.99 €
/4185.46 лв














































































































