Designed to level the playing field, the Lenovo Legion K310 RGB Gaming Keyboard gives entry-level gamers everything they need to compete with the pros, at a fraction of the cost. Full-size layout, programmable keys, and a 24-key rollover membrane with 5-zone RGB lighting set a strong foundation of style and performance. Compact design and adjustability make it the perfect companion for both tournaments and casual use.
Key Details
- Streamlined and compact design that's recognizably Legion
- Let your style shine with dynamic 5-zone RGB illumination
- Never miss a command with anti-ghosting for up to 24 anti-keys
- Eliminate distraction with quiet key membrane switches
- Enjoy ultra-fast reaction times with tactile keys
- Play better, for longer, with 20 million click key lifecycles
- Command the vibe with Fn volume and multimedia controls
- Pre-build range of colors and Fn lighting effects
- Be ready for anything with splash resistant draining holes
- Tailor your experience with Legion Accessory Central
Tech Specs
| Keyboard Layout | 3-zone layout |
|---|---|
| Language Layout | US English |
| Color | Black |
| Cable Length/Type | 1.8m (5.9ft) / PVC |
| Weight | 846 g (29.8 oz) |
| Backlight | 5-zone RGB illumination |
| Keyboard Key Lifecycle | Up to 20 million clicks |
| Specialized Software/Driver | Legion Accessory Central |
| Switch Type | Membrane |
| Brand | Lenovo |
| OS Requirements | Windows 10,Windows 11 |
| Agency Approvals | CB, cTUVus, TUV Mark, EN62471, FCC SDOC, IECS-003, CE, VCCI, BSMI, KCC-EMC |
| Height | 34.68 mm (1.37 in) |
| Length | 456 mm (17.95 in) |
| Depth | 151 mm (5.93 in) |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 F) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 F) |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Number of Keys | 104 |
| Tilt Adjustable | Yes |
| Connection Type | Wired via USB 2.0 |
Виж още Клавиатури Lenovo
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Жична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Препоръчана за Игри: | Да |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
21.37 €
/41.80 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв -
27.53 €
/53.85 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
22.77 €
/44.54 лв
120.00 € лв -
40.66 €
/79.52 лв
120.00 € лв -
11.05 €
/21.61 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.93 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
187.18 €
/366.10 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
173.83 €
/339.99 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
42.89 €
/83.89 лв
120.00 € лв -
26.75 €
/52.32 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
115.82 €
/226.52 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
7.87 €
/15.39 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
3.98 €
/7.78 лв
120.00 € лв
-
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
22.98 €
/44.94 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв
-
11.87 €
/23.22 лв
120.00 € лв -
8.97 €
/17.54 лв
120.00 € лв -
14.18 €
/27.73 лв
120.00 € лв -
76.93 €
/150.45 лв
120.00 € лв -
43.34 €
/84.76 лв
120.00 € лв -
67.51 €
/132.04 лв
120.00 € лв -
100.98 €
/197.50 лв
120.00 € лв -
55.44 €
/108.44 лв
120.00 € лв -
49.37 €
/96.56 лв
120.00 € лв -
13.00 €
/25.43 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
57.81 €
/113.07 лв
120.00 € лв -
73.54 €
/143.83 лв
120.00 € лв -
144.27 €
/282.17 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
27.93 €
/54.63 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
29.13 €
/56.97 лв
120.00 € лв -
6.77 €
/13.24 лв
120.00 € лв -
115.83 €
/226.54 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.98 лв
120.00 € лв -
9.18 €
/17.95 лв
120.00 € лв -
14.53 €
/28.42 лв
120.00 € лв -
16.52 €
/32.32 лв
120.00 € лв -
140.39 €
/274.57 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
54.00 €
/105.61 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
148.57 €
/290.58 лв
120.00 € лв -
193.05 €
/377.57 лв
120.00 € лв -
175.49 €
/343.22 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв
Клавиатура Dell KB525C (Разопакован продукт), сертифицирана за Microsoft Teams и Zoom, черна, USB29.99 €
/58.66 лв
Клавиатура Marvo KG956 Shogo 78, механична, Marvo Switch, гейминг, Anti-Ghosting, RGB подсветка, черна, USB30.01 €
/58.69 лв
Клавиатура SBOX WHITE SHARK GK-1622, гейминг, (червена, синя и лилава) подсветка, метална основа, черна, USB29.90 €
/58.49 лв























































































































