Go beyond the limitations of your notebook and complement your workflow with a tactile, responsive 21-key keypad that sports premium scissor-switch keys and is compact enough to take on the go. With an impressive up to 3 months of battery life and a powerful 2.4 GHz wireless connector, you can rest easy knowing that your numeric keypad will be ready for action whenever you are.
Features:
- 21-key numeric keypad
- Industry leading scissor switch keys
- Dedicated productivity keys (Calculator, Tab, Equal, Esc keys)
- Minimalist design with ultra slim profile at 13 mm
- Rechargeable, up to 3 months use in single charge
| General | |
| Device Type | Keypad |
| Interface | 2.4 GHz |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Input Device | |
| Type | Wireless |
| Keys Qty | 21 |
| Hot Keys Function | Calculator, Escape, Tab, equal |
| Key Switch Type | Scissor-Key |
| Width | 8.5 cm |
| Depth | 13.28 cm |
| Height | 1.35 cm |
| Weight | 109 g |
| Miscellaneous | |
| Colour | Storm grey |
| Included Accessories | USB-A to USB-C cable (1 m) |
| Compliant Standards | VCCI, CB, cTUVus, KC, TRA, SIRIM, FCC-ID, IMDA, NBTC, TUV Mark, IC ID |
| Package Type | Retail |
| Key Life Span | 10 million clicks |
| Battery | |
| Technology | Lithium polymer |
| Run Time (Up To) | 3 months |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 12.7 cm |
| Shipping Depth | 18 cm |
| Shipping Height | 4.3 cm |
| Shipping Weight | 277 g |
Виж още Клавиатури Lenovo
Виж всички Клавиатури в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Препоръчана за Игри: | Не |
| Кирилизация по БДС: | Не е указано |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
13.80 €
/26.99 лв
120.00 € лв -
7.67 €
/15.00 лв
120.00 € лв -
138.99 €
/271.84 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
34.83 €
/68.12 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
46.17 €
/90.29 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
36.98 €
/72.33 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
21.37 €
/41.80 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв -
18.09 €
/35.38 лв
120.00 € лв -
27.53 €
/53.85 лв
120.00 € лв -
32.99 €
/64.52 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
22.77 €
/44.54 лв
120.00 € лв -
40.66 €
/79.52 лв
120.00 € лв -
11.05 €
/21.61 лв
120.00 € лв -
19.90 €
/38.93 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
187.18 €
/366.10 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
173.83 €
/339.99 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв
-
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
22.98 €
/44.94 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
22.99 €
/44.96 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
58.99 €
/115.37 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв
-
11.87 €
/23.22 лв
120.00 € лв -
8.97 €
/17.54 лв
120.00 € лв -
14.18 €
/27.73 лв
120.00 € лв -
76.93 €
/150.45 лв
120.00 € лв -
43.34 €
/84.76 лв
120.00 € лв -
67.51 €
/132.04 лв
120.00 € лв -
100.98 €
/197.50 лв
120.00 € лв -
55.44 €
/108.44 лв
120.00 € лв -
49.37 €
/96.56 лв
120.00 € лв -
13.00 €
/25.43 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
57.81 €
/113.07 лв
120.00 € лв -
73.54 €
/143.83 лв
120.00 € лв -
144.27 €
/282.17 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
27.93 €
/54.63 лв
120.00 € лв -
29.00 €
/56.73 лв
120.00 € лв -
29.13 €
/56.97 лв
120.00 € лв -
6.77 €
/13.24 лв
120.00 € лв -
115.83 €
/226.54 лв
120.00 € лв -
47.55 €
/93.00 лв
120.00 € лв -
48.75 €
/95.35 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.98 лв
120.00 € лв -
9.18 €
/17.95 лв
120.00 € лв -
14.53 €
/28.42 лв
120.00 € лв -
16.52 €
/32.32 лв
120.00 € лв -
140.39 €
/274.57 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
54.00 €
/105.61 лв
120.00 € лв -
6.32 €
/12.35 лв
120.00 € лв -
148.57 €
/290.58 лв
120.00 € лв -
193.05 €
/377.57 лв
120.00 € лв -
175.49 €
/343.22 лв
120.00 € лв -
79.29 €
/155.08 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв




































































































