The Lenovo GaN Nano 65W Adapter is one of the smallest power adapters in the market. It enables fast charging of USB-C devices up to 65W. With a 1.8 m cable and adjustable output voltages (5V/9V/15V/20V), users can charge both PC and mobiles devices efficiently.
- Optimized size, only 49cc in volume
- GaN material enabled cool, fast and safe charging
- USB-C output port
- 90% PCC material
| Input Power | 100-240V/ 1.5A 50-60HZ |
| Output | 5.0V~3.0A 15.0W/9.0V~3.0A /15.0V~3.0A/20.0V~3.25A 65.0W |
| Charging Port | Type-C |
| Color | Black |
| Connectivity | 2pin/3pin |
| Length | 47mm |
| Depth | 35mm |
| Height | 30mm |
| Cable Length/Type | DC cable length: 180cm±3cm; |
| Product Weight | Power adapter: 83g±10g / 100g±10g / 110g±10g / 105g±10g / 115g±10g Cable: 51g±5g |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 95mm*96mm*35mm |
| Packed Weight | 182g±15g / 250g±15g |
| Minimum Operating Temperature | 0℃ |
| Maximum Operating Temperature | 40℃ |
| Minimum Relative Humidity (%) | 8% |
| Maximum Relative Humidity (%) | 80% |
| Other Electrical Specifications | The adapter average efficiency (watts output/watts input) shall be more than 91.0% |
Виж още Зарядни за Телефони, Таблети Lenovo
Виж всички Зарядни за Телефони, Таблети в категорията
| Съвместимост: | Универсално |
|---|---|
| От какъв интерфейс: | Контакт |
| Към какъв интерфейс: | USB C(ж) |
| Тип: | Зарядно устройство |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.98 €
/29.30 лв
-
15.39 €
/30.10 лв
-
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
10.73 €
/20.99 лв
-
19.06 €
/37.27 лв
-
78.54 €
/153.61 лв
-
35.90 €
/70.20 лв
-
15.39 €
/30.10 лв
-
8.26 €
/16.16 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
17.17 €
/33.58 лв
-
14.91 €
/29.17 лв
-
7.68 €
/15.02 лв
-
6.28 €
/12.29 лв
-
11.38 €
/22.26 лв
-
7.68 €
/15.02 лв
-
42.95 €
/84.00 лв
-
18.87 €
/36.90 лв
-
5.65 €
/11.05 лв
-
8.30 €
/16.24 лв
-
5.65 €
/11.05 лв
-
4.58 €
/8.96 лв
-
5.22 €
/10.22 лв
-
13.50 €
/26.40 лв
-
23.58 €
/46.13 лв
-
17.47 €
/34.17 лв
-
47.49 €
/92.88 лв
-
13.35 €
/26.12 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
14.09 €
/27.56 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
6.14 €
/12.02 лв
-
50.62 €
/99.00 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
17.46 €
/34.14 лв
-
7.28 €
/14.24 лв
-
38.82 €
/75.92 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
17.46 €
/34.14 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
72.99 €
/142.76 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
Зарядно устройство Samsung EP-T4511 (EP-T4511NBEGEU), от контакт към USB C(ж), 20V/2.25A, 45W, черно
24.99 €
/48.88 лв
-
21.99 €
/43.01 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
Зарядно устройство Xiaomi Turbo Charging Power Adapter, от контакт към 1x USB-A(ж), 9V/3A, бяло, 45W
15.00 €
/29.34 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
33.23 €
/64.99 лв
-
13.29 €
/25.99 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
12.78 €
/25.00 лв
-
6.00 €
/11.73 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
6.14 €
/12.00 лв
-
10.22 €
/19.99 лв
-
8.69 €
/16.99 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
87.77 €
/171.67 лв
93.62 € -
8.95 €
/17.51 лв
9.16 € -
5.47 €
/10.70 лв
6.95 € -
4.98 €
/9.75 лв
5.62 € -
Зарядно устройство Lenovo 130W Multi-Port Charger, от контакт към към 3x USB-C(ж)/1x USB-A(ж), черно
48.30 €
/94.47 лв
61.09 € -
12.99 €
/25.41 лв
14.83 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.73 € -
4.14 €
/8.11 лв
5.57 € -
21.47 €
/41.98 лв
22.65 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
15.79 €
/30.88 лв
17.65 € -
Bluetooth слушалка Yealink BH71 (1208651), микрофон, до 10 часа време за разговори, Bluetooth, черна
83.16 €
/162.65 лв
85.90 € -
17.51 €
/34.24 лв
31.27 € -
19.78 €
/38.70 лв
29.47 € -
5.35 €
/10.46 лв
5.89 € -
5.35 €
/10.46 лв
5.89 € -
18.50 €
/36.18 лв
18.96 € -
Зарядно устройство Canyon Hexagon 65, от контакт към 2x USB C(ж), 1x USB A(ж), 20V/3.25A, черно, 65W
23.41 €
/45.78 лв
29.04 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 €
Зарядно устройство Samsung Power Adapter (EP-T4510XBEGEU), от контакт към USB-C (ж), 45W, черно29.99 €
/58.66 лв
Зарядно устройство Samsung (EP-TA220NBEGEU), от контакт към USB C(ж) и USB A(ж), черно, 35W, retail опаковка29.99 €
/58.66 лв
Зарядно устройство Honor SuperCharge GaN Slim, от контакт към 1x USB-C(ж), 20V/5A, бяло, 100W29.97 €
/58.62 лв



























































































