Tech Specs
| Color | Black |
| Connection Type | Input: 12/24V DC from Vehicle, Output: USB-C 5/9/15V@3A, [email protected] |
| Hardware Requirements | NA |
| Brand | Lenovo |
| Packed Weight | 210g |
| Other Electrical Specifications | Input: 12/24V DC from Vehicle, Output: USB-C 5/9/15V@3A, [email protected] |
| Other Operating Environment | NA |
| Other Physical Specifications | NA |
| Agency Approvals | • CB • CE • GS • NOM (Mexico) • UL • Ukraine • KCC |
| Maximum Relative Humidity (%) | 80% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 10% |
| Included Accessory | • 65W USB-C DC Travel Adapter; • User guide |
| Shipment Group | • 65W USB-C DC Travel Adapter; • User guide |
Виж още Захранвания за Лаптопи Lenovo
Виж всички Захранвания за Лаптопи в категорията
| Съвместимост: | Lenovo |
|---|---|
| Изходно напрежение: | 12-24 V |
| Изходна мощност: | 65 W |
| За автомобил: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
29.25 €
/57.20 лв
-
41.78 €
/81.72 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
182.64 €
/357.21 лв
-
65.19 €
/127.51 лв
-
45.25 €
/88.49 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
65.20 €
/127.51 лв
68.99 € -
80.23 €
/156.92 лв
-
5.89 €
/11.52 лв
-
142.83 €
/279.36 лв
-
172.74 €
/337.85 лв
-
45.00 €
/88.02 лв
-
65.19 €
/127.51 лв
-
28.66 €
/56.05 лв
-
65.20 €
/127.51 лв
68.99 € -
167.99 €
/328.56 лв
-
45.41 €
/88.81 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
45.41 €
/88.81 лв
-
104.94 €
/205.25 лв
-
43.56 €
/85.19 лв
-
50.04 €
/97.86 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
44.89 €
/87.80 лв
-
34.20 €
/66.89 лв
-
107.98 €
/211.19 лв
-
100.85 €
/197.24 лв
-
80.61 €
/157.66 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
122.16 €
/238.92 лв
-
79.58 €
/155.64 лв
-
17.48 €
/34.19 лв
-
45.41 €
/88.81 лв
-
65.20 €
/127.51 лв
68.99 € -
24.13 €
/47.20 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
107.98 €
/211.19 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
127.99 €
/250.33 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
123.99 € -
65.19 €
/127.51 лв
-
19.24 €
/37.63 лв
-
123.99 €
/242.50 лв
-
284.99 €
/557.39 лв
298.99 € -
53.99 €
/105.60 лв
-
24.18 €
/47.29 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
57.99 €
/113.42 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
167.99 €
/328.56 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.89 €
/87.80 лв
-
323.99 €
/633.67 лв
338.99 € -
6.14 €
/12.00 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
64.99 €
/127.11 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
30.00 €
/58.67 лв
-
17.10 €
/33.45 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
29.08 €
/56.88 лв
-
29.50 €
/57.70 лв
-
145.09 €
/283.78 лв
161.28 € -
104.07 €
/203.55 лв
107.40 € -
90.29 €
/176.60 лв
93.18 € -
19.99 €
/39.10 лв
22.89 € -
34.82 €
/68.10 лв
35.71 € -
179.99 €
/352.03 лв
199.99 € -
36.62 €
/71.62 лв
45.13 € -
109.99 €
/215.12 лв
114.99 € -
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
149.99 €
/293.36 лв
158.99 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
78.42 €
/153.38 лв
96.60 € -
119.99 €
/234.68 лв
123.99 € -
94.99 €
/185.78 лв
108.99 € -
44.77 €
/87.57 лв
48.75 € -
284.99 €
/557.39 лв
298.99 € -
323.99 €
/633.67 лв
338.99 € -
65.20 €
/127.51 лв
68.99 €
Захранване (заместител) Sandberg 135-72, универсално, 20.3V/3A/65W, USB-C, EU+UK45.25 €
/88.49 лв
Захранване (заместител) за лаптопи Asus, 19V/3.42A/65W46.16 €
/90.27 лв
Захранване (заместител) за лаптопи Asus, 19V/6.32A/120W, 4.5 x 3.0 mm44.99 €
/88.00 лв









































































