Stop wire membrane allows to maintain cables inside the mini - trunking
Delivered in length of 2,10m
Comply with reliability, safety and technical performance requirements accord EN50085 - 2 - 1
IP40: protected against solid bodies larger 1mm maximum. Shock resistance at 2 joules.
| Height | 20 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Length | 2100 mm |
| Useful cross section | 580 mm² |
| Material | Plastic |
| Material quality | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Surface protection | Untreated |
| Colour | White |
| RAL-number | 9003 |
| Number of permanent partitions | 0 |
|---|---|
| Number of plug-in partitions | 0 |
| Type of fastening | Bottom perforation |
| Cover model | Loose |
| With cable fixing clip | Yes |
| Degree of protection (IP) | IP40 |
| Degree of impact strength (IK) | IK07 |
| Operating / setting temperature | -5-60 °C |
| Storage temperature | -25-60 °C |
Виж още Кабели аксесоари Legrand
Виж всички Кабели аксесоари в категорията
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
16.51 €
/32.28 лв
120.00 € лв -
8.87 €
/17.35 лв
120.00 € лв -
8.79 €
/17.19 лв
120.00 € лв -
8.21 €
/16.06 лв
120.00 € лв -
11.84 €
/23.15 лв
120.00 € лв -
8.21 €
/16.06 лв
120.00 € лв -
13.81 €
/27.02 лв
120.00 € лв -
13.81 €
/27.02 лв
120.00 € лв -
5.44 €
/10.64 лв
120.00 € лв -
28.44 €
/55.62 лв
120.00 € лв -
52.93 €
/103.52 лв
120.00 € лв -
7.36 €
/14.40 лв
120.00 € лв -
21.59 €
/42.23 лв
120.00 € лв -
21.59 €
/42.23 лв
120.00 € лв -
3.79 €
/7.41 лв
120.00 € лв -
16.04 €
/31.38 лв
120.00 € лв -
7.71 €
/15.08 лв
120.00 € лв -
9.82 €
/19.20 лв
120.00 € лв -
10.69 €
/20.92 лв
120.00 € лв -
8.79 €
/17.19 лв
120.00 € лв -
10.52 €
/20.58 лв
120.00 € лв -
8.79 €
/17.19 лв
120.00 € лв -
22.18 €
/43.38 лв
120.00 € лв -
6.51 €
/12.73 лв
120.00 € лв -
16.28 €
/31.84 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
4.27 €
/8.35 лв
120.00 € лв -
4.32 €
/8.44 лв
120.00 € лв -
9.27 €
/18.14 лв
120.00 € лв -
18.55 €
/36.28 лв
120.00 € лв -
4.69 €
/9.16 лв
120.00 € лв -
4.69 €
/9.16 лв
120.00 € лв -
4.69 €
/9.16 лв
120.00 € лв -
22.14 €
/43.30 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.73 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.02 лв
120.00 € лв -
5.44 €
/10.64 лв
120.00 € лв -
7.08 €
/13.84 лв
120.00 € лв -
11.97 €
/23.40 лв
120.00 € лв
-
22.49 €
/43.99 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
18.00 €
/35.20 лв
120.00 € лв -
5.11 €
/9.99 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв
-
7.31 €
/14.29 лв
120.00 € лв -
4.09 €
/7.99 лв
120.00 € лв -
5.63 €
/11.02 лв
120.00 € лв -
5.58 €
/10.91 лв
120.00 € лв -
5.24 €
/10.26 лв
120.00 € лв -
4.99 €
/9.75 лв
120.00 € лв -
42.30 €
/82.73 лв
120.00 € лв -
5.41 €
/10.59 лв
120.00 € лв -
6.76 €
/13.22 лв
120.00 € лв -
8.29 €
/16.21 лв
120.00 € лв -
4.90 €
/9.59 лв
120.00 € лв
Кабелна обувка Fast On ST-113, изолирана, 100 бр., синя4.12 €
/8.05 лв
Кабелна обувка Fast On ST-211/SV 5.5-3.5, изолирана, 100 бр., жълта4.04 €
/7.91 лв
Кабелна обувка Fast On ST-212/SV 5.5-4S, изолирана, 100 бр., жълта4.51 €
/8.82 лв



















































