Цокъл
E14
Цветна температура
2700K
Сила на светене
806lm
Консумация
6,5W
Димируема
Да
Виж още Крушки Ledvance
Виж всички Крушки в категорията
E14
Цветна температура
2700K
Сила на светене
806lm
Консумация
6,5W
Димируема
Да
Виж още Крушки Ledvance
Виж всички Крушки в категорията
Технически характеристики
| Цокъл: | E14 |
|---|---|
| Вид: | P60 |
| Мощност: | 6.5 W |
| Напрежение: | 240 V |
| Светлинен поток: | 806 lm |
| Цветна температура: | Топло бяла |
| Особеност: | LED |
| Енергиен клас: | E |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
LED крушка Elmark EM99LED852, E27, A60, 10W, 900 lm, сензор за движение, 4000K, неутрално бяла9.06 €
/17.72 лв
LED крушка Ledvance, E14, 4.9W, 470lm, 2700K9.40 €
/18.38 лв
LED крушка Ledvance, GU10, 4.2W, 250lm, 2700K9.40 €
/18.38 лв




