Технически характеристики
- Номинално напрежение 230 V
- Мощност 48W
- Светлинен поток 5280lm
- Цветна температура (K) 4000
- Цвят на корпуса Бял
- Форма Квадратна
- Монтаж Вграден монтаж
- Степен на защита IP44
- Цвят на излъчваната светлина Бял
- Димиране Не
- Ниво на заслепяване (UGR) UGR < 19
- Включен драйвер Да
- Габаритен размер (mm) L:595/W:595/H:30
- Марка ELMARK
Виж още LED Панели Elmark
Виж всички LED Панели в категорията
Технически характеристики
| Тип: | Панел квадрат |
|---|---|
| Монтаж: | За таван |
| Влагозащитеност: | Не е указано |
| Мощност: | 48 W |
| Напрежение: | 230 V |
| Светлинен поток: | 5280 lm |
| Цветна температура: | Неутрално бяла (4000K) |
| Монтажен размер: | 595x595x30 |
| Особеност: | Няма |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
LED панел DeTech 77013, 12W, 240V, 1020lm, 6500K, бяла рамка, защита (IP20), бял4.09 €
/7.99 лв
LED панел DeTech 77012, 12W, 240V, 1020lm, 4000K, бяла рамка, защита (IP20), бял4.09 €
/7.99 лв
LED панел Videx VLE-DLBS-064, квадратен, 6W, 240V, 450lm, 4000K, бяла рамка, защита (IP20), бял4.23 €
/8.27 лв

